15°   dziś 20°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1994

Tematy archiwalne

Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.

skorpion 2010-10-01 07:02:11
wielki guru PiS-dowców znowu daje poPiSy swojej głupoty-chce pomnika Lecha przed każdym kościołem w Polsce,porównuje brata do ks.Jerzego Popiełuszki-trzeba naprawdę nisko upaść...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
Slawek964 2010-10-01 12:37:52
Jesteś pewny, że tak powiedział ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
111ksiadz 2010-10-01 15:45:41
Bez względu na wszystko,te prochy,które brał przed wyborami,zorały mu tak mózg,że będzie bredził do końca swych dni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
skorpion 2010-10-01 18:03:59
Slawek964-nie dosłownie lecz w tym sensie-słuchałem żeby wiedzieć,mam sąsiadki z którymi strasznie się "lubię"więc muszę wiedzieć czego i o czym słuchają modliszki...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
skorpion 2010-10-01 18:48:09
po raz kolejny zrobił z siebie idiotę na cały świat,to chory nacjonalista i rusofob-ktoś powie brawo Jarek,bolszewika goń..goń..goń,tylko niech nie zapomina że czeka na niego drugi tupolew....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
Imhoteph 2010-10-01 22:12:10
W gazeta.pl był o tym artykuł. Pomniki Leszka przed kościołami?? świetny pomysł... zawsze chciałem kupić piwo przed kościołem :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
matylda 2010-10-01 22:13:30
o właśnie wsadzić Jareczka do drugiego tupolewa:) miejmy nadzieję, że już nie wróci:))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
Tusik 2010-10-01 23:53:13
Matylda i jej/jemu;) podobni, nie róbcie z tego portalu onetu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
skorpion 2010-10-02 04:10:13
miał wspaniały odjazd myślał że założył dynastię królewską i pochował brata na wawelu-podobno.Dobre prochy dalej działają ,teraz bredzi o karpiach-pamiętaj Jarku prochem jesteś i w proch się obrócisz!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
konto usunięte 2010-10-02 08:08:57
skorpion, odstaw dopalacze. Nikt ci w Limanowej pomnika za bredzenie nie postawi. Na tupolewa też sie nie załapiesz bo za cienki bolek jesteś. Co najwyżej możesz liczyć na odznaczenie od Komoruskiego. Podobno zaczyna właśnie spełniać przedwyborcze obietnice. Obiecywał że spisze sie na medal i od medali zaczyna ;) I pewnie na tym skończy bo egzekutor sie do nich zbliża z prędkością 6 mln zł / godz. Jazda bedzie lepsza niż tupolewem :D ............ tylko co potem ? :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
skorpion 2010-10-02 09:07:42
bombel Ty lepiej podziękuj Bogu i takim jak ja że ten idiota Jarek nie został prezydentem-miałbyś na każdym skrzyżowaniu,pagórku,górze,przed każdym kościołem,kapliczką pomnik bliżniaka,każda ulica,potok,most nazywała by się jego imieniem itd,itd i płaciłbyś tak za wszystkie jego szalone pomysły że byś z głodu zdechł a przy Tobie inni zerknij na jego twarz i pomyśl...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
skorpion 2010-10-02 09:10:11
Komorowski ma przynajmniej wygląd i rodzinę a rządzi RZĄD I SEJM-CAPIE!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
konto usunięte 2010-10-02 10:48:54
" CAPIE " ? - dzięki za komplement :D skorpion, ja tam nie "zerkam" na twarze facetów, nie ta orientacja ;) podobają ci sie tuczone buhaje, twoja sprawa, tylko że ten już zajęty. jak sam napisałeś ma rodzinę. co prawda zawdzięcza ją temu że jest mistrzem wpadek, niemniej rodzina to rodzina. co do rządzenia, to RZĄD, SEJM i PREZYDENT to w tym przypadku to samo ;) nie zauważyłeś tego, NIECAPIE ? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
dionelwa 2010-10-02 12:48:25
i tak dać dzieciom dostęp do neta, już nie www.gołebaby i o 700 a każde forum i nasza-kl i face -ksiązka o boziu gdzie ten lud zdąża. masakra , ciomno gróg i zabobonna i zaściankowa wiocha. strach się bać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
maxxx 2010-10-02 21:15:26
brawo bombel!! skorpion woli chłopców - jego sprawa..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
Imhoteph 2010-10-03 10:33:44
Tak swoją drogą to obserwując ostatnie wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, można stwierdzić że po katastrofie 10 kwietnia coś stało sie z jego głową. Dziwne rzeczy wygaduje, pomniki chce stawiać, WTF!? Nie jestem psychologiem ale gość powinien się chyba leczyć albo brać środki na uspokojenie. PS. dziękuje Polakom którzy na niego głosowali, ale byśmy mieli teraz przejeb*** ;>
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
konto usunięte 2010-10-03 11:15:35
a skorpion z wypranym mózgiem bredzi na limanowa.in. to też się nie zmieni. ale zgadzam się z autorem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
dawidoo 2010-10-04 18:33:59
Skorpino ! Gdy byś posłuchał tego Radia a szczególnie o 22 00 i posłuchał wypowiedzi różnych uczonych, to może byś zmienił swoją postawę wobec osób które ,jako nie liczne !Bronią naszej Polski,Polskości a nie ją rozsprzedają !! Więcej takich jak ty to będziemy uczyć w przyszłości dzieci ze starych Map "Na których było Państwo, które nazywało się POLSKA !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kaczyński bredzi na antenie Radia Maryja.
111ksiadz 2010-10-05 09:56:34
Dawidoo-jacy uczeni występują tam o 22:00?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in