Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1205

Hyde Park

juz niedlugo

crusader 2011-05-27 15:39:56
30 maja - dzien bez stanika!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
princesa 2011-05-27 19:32:39
WOW!!!
TO ZRZUCAMY STANIKI:D
A JEST DZIEŃ BEZ MAJTEK???
;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
konto usunięte 2011-05-27 21:20:47
hmmm a kobiety powyżej 60-lat też ... mają chodzić bez biustonoszy ....?
Kręci Cię taki widok ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
DAKOTA 2011-05-28 22:39:52
robal...jak zwykle -podniecony...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
mimi 2011-05-29 16:03:55
a ja chciałbym zobaczyć princesę robaczka i dakotę bez staników i majtek jak paraduję po rynku w limanowej co wy na to?:-*>:-D:Phttps://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
mon 2011-05-29 16:18:46
crusader-nareszcie się uwolnisz ,to chyba będzie Twój pierwszy raz,radzę przećwiczyć aby ciężar Cię nie przeważył,głowa wyprostowana ,brzuch wciągnięty ,biust wypięty- z Twoim nieeewiem czy dasz radę?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
konto usunięte 2011-05-29 20:30:48
mimi dzięki temu portalowi poznałam Janka64 i ....jeszcze jedną osobę ..... Jestem taka jak każda inna kobieta , dziewczyna .... nie ukrywam się ... i nie mam nic do ukrycia .... a na rynku w Limanowej jestem codziennie !
Myślę , że nie jeden raz mnie widziałaś , mijałaś gdzieś na ulicy , w kościele etc tylko nie wiesz , że to jestem ja ....:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
crusader 2011-05-29 20:33:21
przypominam, ze to juz jutro, chyba spedze ten dzien na basenie
B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
konto usunięte 2011-05-29 20:37:09
mimi :-( przepraszam za pomyłkę ..myślałam , że jesteś kobietą ....8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
SnoozE 2011-05-29 20:45:47
Robaczek111
Ja mijajac kazda 60 letnia kobiete, czy tez wygladajaca na 60 lat, zastanawiam sie czy to nie Ty. Jezeli chcesz mozesz chodzic bez biustonosza. Limanowa to przetrwa. Przetrwalismy okupacje, przetrwamy i falujace robaki. :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
konto usunięte 2011-05-29 21:00:05
SnoozE nie ubliżaj 60 letnim kobietą , czytaj ze zrozumieniem i skup się zanim coś do mnie naskrobiesz !
Zaskoczę Cię nie mam tyle wiosen ...a TY nie jesteś wart tego , aby ze mną nawet o pogodzie porozmawiać..więc daruj sobie Twoje kolejne durne mało inteligentne i żałosne zaczepki !

W moich oczach jesteś zwykłym prostakiem i chamem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
SnoozE 2011-05-29 21:44:16
Moze skupmy sie na faktach.

------>"hmmm a kobiety powyżej 60-lat też ... mają chodzić bez biustonoszy ....?
Kręci Cię taki widok .... "

Jezeli to nie jest obrazanie kobiet po 60 roku zycia to ja nie wiem co moze byc obraza. Jawnie drwisz w tej wypowiedzi ze starszych kobiet i ich wygladu.

W mojej wypowiedzi nie ma nigdzie czegos obrazliwego w stosunku do starszych kobiet. Jezeli masz problemy ze zrozumieniem ironii i szydery skierowanej w Twoja strone, to nie moja wina.

A co do chamstwa i prostactwa to prosze o konkretne przyklady. Obawiam sie, ze jak zwykle piszesz bzdury nie poparte faktami. Z tego co zaobserwowalem na forum, chodzi mi tu o Twoja dzialalnosc to delikatnie mowiac za wzor nie uchodzisz. Dodatkowo swoja postawa, plytkimi i prymitywnymi wypowiedziami, robisz antyreklame nauczycielom. I nie chodzi mi tu o "kobietą" ale jesli Ci latwiej mozemy pisac "menszczyzną". Dostosuje sie do Twojej nomenklatury.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
konto usunięte 2011-05-30 21:57:59
SnoozE dla mnie jesteś zjawiskiem przyrodniczym. .... Z powodzią się nie rozmawia ...Przyganiał kocioł garnkowi;) Akurat to zdanie wcale nie jest mniej obraźliwe niż choćby to o kopaniu buraków i buraku którym jesteś w moich oczach .... ciekawa sprawa, bo istnieją ludzie non stop obrażający innych....

Nie straciłam kontroli nad swoim zachowaniem, owszem mam wizerunek pyskatej, wyuzdanej, bezczelnej skandalistki..ale dobrze mi z tym ... nie zamierzam udawać kogoś innego ..niż jestem !!!!

Nie musisz się ze mną zgadzać lecz obrażanie, krzykliwy i agresywny sposób Twoich wypowiedzi traktowanie dyskusji jako osobistej rozgrywki, wobec tych którzy mają czelność się z Tobą nie zgadzać.... jest śmieszne ....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
SnoozE 2011-05-30 23:23:50
Robaczek111
No wlasnie istnieja ludzie non stop obrazajacy innych, zaczepiajacy. I kto jak kto robaczku ale Ty sie do nich zaliczasz. Moje zainteresowanie Twoja osoba jest wlasnie z tego powodu. W jednym z tematow po mojej wypowiedzi uzylas swojego "czaru" i pocisnelas to co lubisz najbardziej, personalne inwektywy, kompletnie bez powodu. Nie tylko w stosunku do mnie sie tak zachowujesz. Jak juz pisalem mysle, ze jestes internetowym trollem. Nie jestem jednak przekonany czy jest to stan swiadomy, czy moze nie ?

Proponuje przeczytac Twoje i moje posty w tym temacie. Nie wiem czy potrafisz wyciszyc emocje i spojrzec na sprawe z perspektywy 3 osoby ? Ktore posty sa "krzykliwe i agresywne" ? Wydaje mi sie, ze nie moje ?

Ja rowniez nie mam nic przeciwko temu, ze jestes "wyuzdana". Jestem jak najbardziej za wolnoscia. Nie wiem natomiast czy nauczycielka i matka powinna taka byc. Wydaje mi sie, ze ta opinia na wlasny temat to SELF OWN. Ty nawet nie potrzebujesz partnera do polemiki. Cisniesz sobie sama. W sumie nie dziwie sie :-)

Mam nadzieje, ze historie, ktore opisujesz na forum sa w 90% Twoja fantazja bo inaczej az strach sie bac isc do dentysty ;O

-------->"wobec tych którzy mają czelność się z Tobą nie zgadzać"

Aby moc zbierac glos w dyskusji to trzeba miec jakies argumenty. W czasie, w ktorym mialem nieprzyjemnosc obcowac z Toba na forum, ani razu nie widzialem abys probowala sie wypowiedziec w jakims sensownym tonie czy temacie. No chyba, ze nie chcesz abym reagowal na Twoje inwektywy ? Musisz mi wybaczyc ale lubie od czasu do czasu pogonic trolla ;-) i troche dokarmic ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
konto usunięte 2011-05-31 07:55:18
SnoozE...ambicja mi nie pozwala ,aby wdawać się z Tobą w dyskusje ... TY masz swoją rację ..ja mam swoją.... nie zamierzam zmieniać swojej opinii.
Masz prawo do własnego zdania nawet na mój temat ... i uwierz szanuję je ..... a jeszcze bardziej ... za odwagę .... hmmm dlaczego ...?
Bo nie każdego stać na taką szczerość, walkę na słowa, grę słów ....
Jestem prowokatorką.... co do reszty o mnie .... taką opinię mogą wyrazic tylko CI , którzy mnie znają.... (... nie mam na myśli durnych literek na monitorze...)

Jeśli Cię uraziłam .. jakimś komentarzem .... PRZEPRASZAM :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
malina 2011-06-02 13:08:06
SnoozE ;) BRAWO... :-*
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
konto usunięte 2011-06-04 08:28:19
no i co ? bo nie bylo mnie wtedy w limanowej. jakie cycki ma robaczek ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
cwaniiik 2011-06-07 19:58:21
ale te wasze komentarze to już przesada, dajcie sobie po razie i po sprawie. Jest denerwujący fakt, że pewne osoby, które niby to są codziennie na tym żałosnym rynku w limanowej, zawsze się wtrącają do jakiegoś tematu - ale po co, nie wiem. Wkurza mnie to, nie ukrywam, ale jeżeli już te pewne osoby maja coś komentowac, to niech to robią z głową, niech wcześniej przemyślą, czy jest sens takiego pisania, bo po co pisac do kogoś "chamie, prostaku, itd., skoro ten temat tej osoby nawet nie dotyczy.
Ów pewne osoby, mogą przecież bezpośrednio wysłać wiadomość do konkretnej osoby na maila, czy jakoś tak.
Nie przesadzajcie, bo są tu naprawde fajne i ciekawe tematy do przeczytania, ale jak widzę te wasze komentarze (nie wszystkie oczywiście) to aż mnie mdli. Wejdźcie sobie na stronę miasta kraków, czy nawet bliżej nowy sącz, tam są juz raczej bardziej cywilizowani ludzie., niż co po niektórzy na tym forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: juz niedlugo
jjmrt 2011-06-13 10:03:40
Robaczku.... Znam kobietę po 60 ... Poprosiłem żeby przeczytała twoja wypowiedź z początku i wiesz co obraziła się ... Czyli przynajmniej jedna kobieta poczuła się urażona, ale dla siebie pewnie liczy się statystyka nie człowiek ... jedna na milion można przeboleć no nie ..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in