15°   dziś 20°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1994

Tematy archiwalne

Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!

skorpion 2010-08-02 12:00:02
/czyli dotychczas PiSkorze i wyznawcy Lecha modlili się do skrzyżowanych kawałków drewna--brawo "katolicy" a może dziwolągi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
trzepek66 2010-08-02 12:39:47
brak słów skorpion
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
odessaxxx 2010-08-02 13:24:35
Skorpion!dzisiaj temperatura w sloncu (na obecna chwile)siega 42stopnie!Czyzby u ciebie poczatek udar mozgu?.A !i pamietaj !obys zdazyl sie pomodlic do "skrzyzowanych kawalkow drewna".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
skorpion 2010-08-02 20:24:15
odessaxxx-harcerze pilnują ,mówią że jutro po mszy wstęp wolny...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
konto usunięte 2010-08-02 21:39:00
Skorpion ... skąd w Tobie tyle złości , gniewu ....???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
sencio 2010-08-02 21:40:55
... żeby nie powiedzieć... jadu;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
adzik 2010-08-02 22:08:46
Skorpionowi przeszkadza wszystko. Dosłownie wszystko. PiS, Kościół, księżą. Nawet ludzie chyba przez to, że oddychają i że w ogóle są. Ja też nie popieram tej, czy innej partii, ale się z tym nie afiszuję. Wybacz, skorpion, ale Cię nie rozumiem. A te "skrzyżowane kawałki drewna" harcerze ustawili spontanicznie. Chcieli uczcić pamięć wszystkich 96 ofiar katastrofy lotniczej. Co w tym jest złego?? Przypominam Ci, polityku za 5 zeta, że w tej katastrofie zginęli też inni ludzie. Nie tylko prezydent Kaczyński i PiS-owcy, ale także PO-wcy, SLD-owcy i inni. Jak byś miał trochę czci dla tych ludzi i historii, to dałbyś im spokój. Bo oni się w grobie przewróciliby, jakby Cię usłyszeli. I myślę, że śmierć tak wielkiej elity państwowej nie jest sprawą do wyśmiewania. Owszem, krzyż był ustawiony spontanicznie, teraz będzie przeniesiony do godniejszego miejsca, niż ulica. A od Ciebie z tego powodu to aż zieje nienawiścią i jadem. I przypomnę ci, że nie jestem ani zwolennikiem PiS-u, ani nie chodzę w moherku. Chcę tylko, żebyś się w końcu ZAMKNĄŁ!!! I na pewno nie tylko ja tego chcę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
odessaxxx 2010-08-02 23:09:03
No wlasnie Adzik -dobrze to ujelas (es).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
skorpion 2010-08-03 11:43:19
nie czytajcie moich wpisów a chociaż przez chwilę użyjcie swoich móżdżków -jeżeli je macie-a o grobach ,to wierzycie chyba [katolicy] w życie wieczne,czyli się przewracają [wg WAS]ze śmiechu z waszej głupoty...w następnym temacie wyjaśnię kilka spraw,a teraz popatrzcie co mohery z pisuarami wyprawiają w Warszawie po prostu znieważają symbol śmierci Chrystusa-wstyd i hańba-dlaczego BISKUPI NIE BRONIĄ KRZYŻA???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
skorpion 2010-08-03 11:46:17
/WŁAŚNIE zobaczyłem jak dwóch harcerzy wyprowadza szalonego mohera...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
skorpion 2010-08-03 11:48:24
a pamięć jest w sercach i umysłach a nie na chodniku czy asfalcie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
odessaxxx 2010-08-03 12:11:15
Zas temperatura w sloncu 42 stopnie .Skorpion! rozmawiasz sam ze soba !Lepiej krowom daj pic,i pograb siano w Slopnicach .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
kliooo 2010-08-03 12:45:07
skoro nie chcesz żeby czytać twoich "wpisów" to po co je piszesz.... skąd w Tobie tyle nienawiści??? popieram ADZIKA!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
odessaxxx 2010-08-03 14:09:50
Forum jest takze moja strona ,a zazwyczaj tu kwitnie debilizm skorpiona .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
odessaxxx 2010-08-03 14:11:21
Forum jest takze moja strona ,a zazwyczaj tu kwitnie debilizm skorpiona .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
111ksiadz 2010-08-03 19:10:41
Co Wy chcecie od Skorpiona-boli was prawda,jak mogli byś cię,to byś cię go zlinczowali.Przeczytajcie dokładnie co napisała o nas p.Joanna Tegnerowicz-ksenofobia,rasizm,brak tolerancji,dodam jeszcze-ciemnogrodzianie-oszołomi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
limonka 2010-08-03 19:26:13
Polska krzyżami stoi ... i prawie wszędzie gdzie jest, jest profanowany. W sejmie, w urzędach, w szkołach, czy na ulicach. Pyskówki, przekleństwa, łapownictwo, chamstwo, bójki itd. Niejednokrotnie ci, którzy krzyże wieszali lub stawiali, nie pamiętają o tym, że one nadal tam się znajdują. Ale tak właśnie m.in. wygląda polski katolicyzm. Bo gdybyśmy byli Prawdziwymi Katolikami, nie tak wyglądałby nasz kraj.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
konto usunięte 2010-08-03 19:31:44
No proszę ....Skorpion nie uznaje sprzeciwu ... nie liczy się , że ktoś może miec odmienne zdanie ...! Jak to nazwac......?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
talentosz 2010-08-03 19:34:39
popieram limonka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
despero 2010-08-03 20:33:39
Popieram skorpiona !!! Ludzie, którzy bronią w/w krzyża powinni leczyć się w zakładzie psychiatrycznym, są w tak złym stanie psychicznym - fundowanym przez partię PIS i Radio Maryja , że nawet sam Kościół i wysoko postawione duchowieństwo nie wie co zty fantem zrobić !!! Wychowaliście potwory - tak potwory - ludzi potrafiących zabić waszym jadem panie J.K. i "Ojcze" T.R. . Jedynym lekarstwem na to całe zło jest siłowe rozprawienie się z tymi żmijami i potworami !!! Dość tej farsy - demokracja jest dobra - ale do pewnych granic! Jeżeli Rząd nie zajmie się antypolską stacją radiową R.M. nie będzie wolnych Polaków !!! i ciągle będa waśnie pisane przez J.K. i T.R. Precz z sektą Radia M.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
konto usunięte 2010-08-03 20:36:58
Desperado a czy nie wydaje ci się że najbardziej antypolskie są niektóre stacje tv np. tvn, lub gazeta wyborcza?? Pfff co ty wiesz na temat demokracji albo wolności słowa?? Chyba nic
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
111ksiadz 2010-08-03 20:41:27
candy-wydawał mnie się,czy widziałem Ciebie w Warszawie między tymi obłąkanymi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
despero 2010-08-03 20:44:35
Jestem katolikiem - mam wielodzietną rodzinę , skończyłem 18 lat ...... ,pracuję , mam wielu przyjaciół , pomagam ludziom , cieszę się kiedy mój znajomy - niekoniecznie katolik i sąsiad są szczęśliwi i dobrze im się wiedzie. Na temat demokracji już napisałem , wolność słowa - jak wyżej !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
despero 2010-08-03 20:44:36
Jestem katolikiem - mam wielodzietną rodzinę , skończyłem 18 lat ...... ,pracuję , mam wielu przyjaciół , pomagam ludziom , cieszę się kiedy mój znajomy - niekoniecznie katolik i sąsiad są szczęśliwi i dobrze im się wiedzie. Na temat demokracji już napisałem , wolność słowa - jak wyżej !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
despero 2010-08-03 20:48:22
Jestem katolikiem - mam wielodzietną rodzinę , skończyłem 18 lat ...... ,pracuję , mam wielu przyjaciół , pomagam ludziom , cieszę się kiedy mój znajomy - niekoniecznie katolik i sąsiad są szczęśliwi i dobrze im się wiedzie. Na temat demokracji już napisałem , wolność słowa - jak wyżej !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
despero 2010-08-03 20:50:16
potrójny wpis nie jest moją intencją !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
adzik 2010-08-03 22:02:37
Skorpion, a ty niby nie znieważasz symbolu śmierci Chrystusa, nazywając go "skrzyżowanymi kawałkami drewna" i jadąc po Kościele i katolikach?? Idź się leczyć z taką filozofią życiową. Bo jak zauważyłeś przy twoich postach jest najwięcej negatywnych komentarzy. A z mojej obserwacji wynika, że ludzie ogólnie mają Ciebie dość. I nawet jak zmienisz ksywkę, to ci to nie pomoże, bo twój styl zostanie. Powiedz mi, co tobie zrobili, ze tak nienawidzisz ludzi. żeby być tak żałosnym typem, od którego aż zionie nienawiścią i jadem. Najlepiej zniknij z tego forum i idź do jakiegoś psychiatry. Bo nawet wariaty z bloku C7 nie są tak zwichrowani, jak ty. Polityku za 5 zeta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
zygmunt200 2010-08-04 09:08:39
...to co wczoraj działo sie po Pałacem Prezydenckim,to nie wyraz wiary,katolicyzmu...tylko czysty fanatyzm!!!przez duże F.połowa tych ludzi nie wie po co przyszła ,a drze sie w niebogłosy...ta laska co się darła jakby ja zywcem ze skóry obdzierali powinna być na dzień dobry ubrana kawtan!różaniec do reki i modlić sie w zaciszu w domu lub w kościele...a nie śpiewć hymn,piosenki patriotyczne,religijne...a godzine póżniej ksieży od sbeków wyzywać.brak słów,po prostu brak słów!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
konto usunięte 2010-08-04 17:21:41
Straszny fanatyzm pokazali ci ludzie spod krzyża. Nie wiadomo czy ich żałować czy się bać. Pewnie gdy skandowali "Jarek Jarek Jarek", to Jarek czuł się dumny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
ser 2010-08-04 17:58:52
niewiele się różnią od fanatyków arabskich
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
adzik 2010-08-04 21:12:30
Ci ludzie pokazali fanatyzm i kretynizm w jednym. Chyba godniejszym miejscem dla krzyża jest świątynia niż ulica?? Jak chcą się modlić, to nikt ich z kościoła nie wyrzuci przecież. A to, co pokazali ci ludzie to typowy faryzeizm i obłuda. Zgadzam się z Zygmuntem200 w stu procentach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
despero 2010-08-04 22:00:45
chcąc normalnie i spokojnie żyć - trzeba wyleczyć tych "oszołomów" - wizyta u psychiatry lub pałką - jak za dawnych czasów - bo się im w głowach poprzewracało !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
zdrajca 2010-08-04 22:15:36
adzik - tobie i podobnym, powiem jedno gdyż klechy tego wam nie wytłumaczyły ze krzyż który tak uwielbiacie jest krzyżem hańby,krzyżem na którym uczeni w piśmie księża zamordowali niewinnego człowieka i zrobiliby to jeszcze raz gdyby zagrażał im,ich potędze, wpływom materialnym , państwowym i panowaniu nad ciemnym ludkiem.Jest jeden krzyż krzyż prawdy jest to krzyż równo ramienny i trzeba trochę wysiłku umysłowego by to zrozumieć , a bezmyślne klepanie zdrowasiek jeszcze nic nikomu nie przyniosło ten co rządzi wszech światami nie potrzebuje żebraków i bezmyślnych debili, bo po to dał człowiekowi wolną wolę by szukał prawdy a nie dał się bezmyślnie wlec czarnym kieckom.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
111ksiadz 2010-08-05 11:35:59
Smierc Chrystusa na krzyżu oraz jego zmartwychwstanie to największe tajemnice chrześcijan natomiast krzyż wielki symbol którego nie można bezcześcić-a co robią debile Jarusia i sekta tatusia Rydzyka w Warszawie?Polska to kraj wyznaniowy,ale jakoś dziwnie czego dotchną sukienkowi,to wielkie fiasko.Najlepszy przykład na naszym podwórku-działania sukienkowego Opockiego oraz sekretarza Skworca-wielka kompromitacja.A w Warszawie Purpuraci nie wydali oficjalnego oświadczenia-twierdzą że nie wtrącają się do polityki(ale mnie ubawili)czym jednoznacznie przyznali że problem krzyża to nie wiara ani obrona krzyża tylko polityka.Zaniechanie i nie zabieranie stanowiska w tej sprawie to tchórzostwo i przyzwolenie czerwonych głów na bezczeszczenie krzyża przez oszołomów i porąbanych fanatyków Jarusia oraz tatusia z Torunia.Wydawał mnie się że widziałem tam kilku Limanowian.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
limonka 2010-08-05 17:08:44
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby przeniesienie tego krzyża na miejsce katastrofy pod Smoleńskiem. Przecież tam i tak powstanie jakiś obelisk, więc jaki problem. Ponadto współczuję harcerzom, którzy ten krzyż postawili spontanicznie i w dobrej wierze. Zapewne gdyby zdawali sobie sprawę jakie bedą tego następstwa, chyba by tego nie robili.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
adasol 2010-08-07 00:16:43
pozdrowienia dla skorpion i 111ksiadz, sąsadów moich- chociaż myśli wasze, nie są myślami moimi. Nie myście sobie, że jest bezkarność i intymność w sieci- wszystko jest do sprawdzenia. Pozdrowienka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
adasol 2010-08-07 00:17:50
pozdrowienia dla skorpion i 111ksiadz, sąsadów moich- chociaż myśli wasze, nie są myślami moimi. Nie myście sobie, że jest bezkarność i intymność w sieci- wszystko jest do sprawdzenia. Pozdrowienka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
111ksiadz 2010-08-08 20:54:55
A pozdrawiam,pozdrawiam-ale nie siadaj sąsiedzie nawalony do klawiatury i nie"wal" takich błędów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jutro przeniesienie krzyża spod Pałacu Prezydenckiego do kościoła św.Anny,gdzie zostanie poświęcony!!!
adzik 2010-08-09 22:09:53
Zdrajco szanowny, jak już wcześniej pisałem, nie chodzę w moherku i nie klepię zdrowasiek. Nie rozumiem tylko zachowania fanatyków i polsko - polskiej wojny o krzyż, który może i jest znakiem hańby, ale jest też symbolem wiary chrześcijańskiej. I nie mogę zrozumieć skorpiona, który kpi w żywe oczy ze wszystkiego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in