Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1205

Hyde Park

Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...

namoR 2012-09-12 05:39:22
Przed chwila zadzwonil do mnie Janek64 z pokladu samolotu Boeing 767-300 i przekazal serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uzytkownikow portalu limanowa.in
Obiecal ze zadzwoni jeszcze raz jak bedzie nad Grenlandia.

No i polecial sobie do ojczyzny i do rodzinki za ktora bardzo tesknil poniewaz dzielilo ich ponad 7600 km.
Leci sobie gdzies tam nad Atlantykiem, zobaczcie gdzie w tej chwili jest:

http://flightaware.com/live/flight/LOT4


@Janek64
Nikt nie zapomni daty Twojego wyjazdu z USA poniewaz dzisiaj 11 wrzesnia 2012 roku mija 11. rocznica tragicznych zamachow terrorystycznych na World Trade Center w Nowym Jorku, Pentagon w Washingtonie oraz w Pensylvanii.

Wszyscy czekamy na szczegolowa relacje z dlugiej podrozy....;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Doradca 2012-09-12 07:06:19
Święto w Łostówce:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Tusik 2012-09-12 11:03:09
Welcome to Poland, Janek! :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
namoR 2012-09-12 14:59:38
@Janek64
Witaj w Ojczyznie naszej, juz jestes w Warszawie z prawie godzinnym opoznieniem, prosze przeslij osobiscie gorace i serdeczne pozdrowienia wszystkim rodakom od wszystkich "polonusow".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
namoR 2012-09-12 20:16:36
@Janek64
Odezwij sie, juz po osmej wieczorem, wystarczy juz tego sciskania i calowania sie , przeciez tak nie moze byc, aby caly jeden dzien minal bez nawet jednego Twojego komentarza na tym portalu...ha ha ha :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
bearchen 2012-09-12 20:36:08
@namoR daj sie @Jankowi nacieszyc rodzina :D.

Mam nadzieje, ze cala podroz minela mu szczesliwie i bezproblemowo.;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
namoR 2012-09-12 20:50:55
@bearchen
No dobra, Janek nie musi dzisiaj nic pisac,dam mu spokoj, ale obawiam sie ze zapomni o portalu na dluzszy czas, przeciez dzisiaj rozpoczal sie jego kolejny "miesiac miodowy"...:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
bearchen 2012-09-12 21:00:10
Masz racje @namoR- pol roku robi swoje :D:-):-):P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Doradca 2012-09-12 21:16:48
Janek ma dzień zwierzeń:)
Komputer zamknięty w sejfie, szyfr zna Żonka.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Janek64 2012-09-13 13:55:10
Witajcie nie jest tak zle jak piszecie powyzej he he w domu jest pare komputerow hehe.
Dokladnie wylecialem z Chicago jak napisal Roman Ohar przywitalo mie oswietlone w barwy flagi Stanow Zjednoczonych. Dzien 11 wrzesnia jest dniem patrioty w USA. Do Warszawy przylecialem w doborowym towarzystwie i szczesliwie z najlepszym Polskim pilotem kapitanem Tadeuszem Wrona.
Wczoraj jeszcze na spokojnie trzeba bylo rodzinke przywitac i rozdac troche prezencikow.
No tak moj tegoroczny pobyt w Chigago byl wyjatkowy dzieki Tobie Roman wiele sie wydarzylo nowego przedewzsystkim poznalem wielu nowych przyjacol z ktorymi mozemy razem wspolnie robic dobre rzeczy Mam nadzeje ze tez w krotce sie okaze ze artystycznie tez sie cos nowego urodzilo z wierszy @TUSIKA Coz napisze krotko Roman juz tesknie za wami !
Dziekuje za wspanala goscine w twoim domku masz suuper rodzinke i znajomych.

Dziekuje Sylwi Zelek za plytki muzyczne z muzyka w jej wykonaniu oraz koledami zwlaszsza ze specjalna dedykacja dla Janek 64
Czeka mnie pare spotkan osobami z Limanowa in dla ktorych mam przesylki ale postaram sie zrobic to jak najszybciej
Wiec Romeczku jeszcze raz dziekuje za wszystko i DO ZOBACZENIA
Pozdrawiam was wszystkich za oceanem z pieknej ziemi Limanowskiej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Tusik 2012-09-13 14:12:40
Oj, Janku, znam to uczucie... a mój brat miał w tym roku przylecieć, lecz chyba jednak nie da rady - tak, tęsknoty za Ojczyzną trzeba doświadczyć, by ją zrozumieć...

Cieszę się, że cało wróciłeś. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Janek64 2012-09-13 14:28:40
Mateusz napisz na pw kiedy mozemy sie spotkac !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Janek64 2012-09-13 14:33:05
ABSOLLUT prosze napisz na pw kiedy mozemy sie spokac mysle ze juz wiesz w jakiej sprawie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Janek64 2012-09-13 15:15:04
@Doradco szykuj sie na ognisko powiadom znajomych :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
namoR 2012-09-13 16:32:53
@Janek64
Ciesze sie ze doleciales caly i zdrowy, juz jestes ze swoja rodzinka, a to bardzo wazne aby byc razem chociaz czasami chwilowe przerwy i rozstania tez sa dobre ale nie na dlugo.Dziekuje za wszystkie spotkania i rozmowy. Ja zawsze od nowo poznajej osoby czegos sie ucze i od Ciebie wiele sie nauczylem, jestes jedyny z komentujacych uzytkownikow portalu ktorego poznalem osobiscie, ciesze sie z tego powodu bardzo, Ty natomiast jestes jedyny co mnie widzial na wlasne oczy, mam nadzieje ze mnie nie "zdradzisz" kto ja jestem i jak wygladam...:D, co robie i gdzie mieszkam ha ha ha ...... no bo przeciez prawie wszyscy sie ukrywaja jak tylko moga, uzywajac roznych sposobow na tym portalu ha ha ha :-).... ach ta prywatnosc i tajemniczosc to czasami jest dla mnie zabawna, ale jak wiekszosc sie tak bawi ,no to ja tu nie dolaczyc do dobrej zabawy ha ha... :D
Badz taki jaki jestes, nie zmieniaj sie, rodzine zawsze stawiaj na pierwszym miejscu, takich osob jak Ty Ziemia Limanowska potrzebuje, aby dobrze sie powodzilo i zylo wszystkim...

@Tusik
Masz racje, to jest prawda, tesknoty za Ojczyzna trzeba doswiadczyc aby ta tesknote zrozumiec....Janek64 i Ty i Twoj brat juz tej tesknoty doswiadczyliscie...
Pozdrawiam wszystkich mieszkancow pieknej Ziemi Limanowskiej!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Janek64 2012-09-13 17:30:47
Roman jeszcze raz bardzo serdecznie Pozdrawiam Twoja rodzinke wszystkich znajomych za oceanem . Dzisiaj juz wiem ze potraficie zrobic wiele i wiele oddac za to zeby nam na ziemi Limanowskiej zylo sie lepiej Jestescie prawdziwymi patryjotami Dobrze miec tak wspanialych przyjacol DZIEKUJE I POZDRAWIAM SERDECZNIE:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
namoR 2012-09-13 17:49:24
@Janek64
Ani wczoraj, ani dzisiaj nikt nie zadzwonil do mnie w porze "lunchowej" aby pogadac o waznych sprawach dotyczacych naszych pieknych stron powiatu limanowskiego i Ojczyzny, jakos tak dziwnie, smutno i pusto.... Pozdrawiam serdecznie cala Twoja rodzinke!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Janek64 2012-09-13 20:35:14
Roman juz mi sie zagrzal telef od ems z Chicago i pw Limanowa in od Ciebie. Tak sobie pomyslalem jak to dawniej listy pisali !!! Pozdowionka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Doradca 2012-09-13 20:56:27
Witaj Janku64. Mówisz że jesteś, to dobrze. Jednak Wrony latają bezpiecznie.
Niech się Twoje Kobiety nacieszą Tobą w domu
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
12lp 2012-09-13 21:03:21
powaznie leciales z kpt.Wrona czy to ,,chłyt matetindody":) heha kto byl drugim pilotem ??? hy??:) .ja rowniez witam na polskiej ziemi!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Janek64 2012-09-14 11:17:15
Tak powaznie lecialem z kapitanem Tadeuszem Wrona mozesz to sprawdzic w locie . Z moja wspolpasazerka z Debicy smialismy sie ze do trzech razy sztuka tz lodowanie bez podwozia . Lot byl mily i bezpieczny . Pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
konto usunięte 2012-09-14 11:57:18
Nie zawadzi przed lotem iść do spowiedzi a w czasie lotu odmawiać Różaniec.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
crusader 2012-09-14 12:48:41 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Janek64 2012-09-14 19:32:05
@kasiniak masz racje nie zawadzi!
@ crusader sprytnie to wymysliles jednak zapewniam Ciebie ze jest to nie mozliwe gdyz mieszkam w gminie Mszana Dolna moze! moze! za dwa lata sprobuje sil ! chociaz wole wspierac uczciwych politykow ktorzy w swojej kampani glosili hasla poprawy bytu dla mieszkancow a pozniej potrafia dotrzymywac slowa zeby w naszych spolecznosciach lokalnych zylo sie lepiej. Wiem ze i tobie nie jest obca polityka wiec namawiam Ciebie zebys tez sprobowal swoich sil w wyborach w swoim miescie Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
12lp 2012-09-14 20:25:45
polityka ?/ syf!! punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia .popatrzcie ,psioczymy na tych co przy władzy ze zarabiaja gruba kase a nic nie robia ,sprawy zalatwiane po znajomosci itd,ale wydaje mi sie ze jakby ktorys z nas zarabial tyle co oni ,mial jakas tam wladze ,wplywy ,stalibysmy sie tacy jak oni....smutna prawda ,pieniadz i wladza zmienia ludzi,nawet tych ktorzy sie zapieraja (nawet po trzykroc:) ) ze oni beda inni,nie tacy jak wszyscy ,a staja sie wszystkimi wlasnie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Janek64 poleciał, smutno na ziemi Washingtona ...
Janek64 2012-09-15 10:20:32
@12lp napisales cala prawde Tylko ze tym politykom wydaje sie ze oni sa w porzadku a tak naprawde to caly czas ogrywaja wlasnych wyborcow Troche to przykre:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in