10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

jakiś dobry kręgarz w limanowej lub okolicach

bunia320 2010-12-23 11:45:49
potrzebuje informacji o jakimś dobrym kręgarzu, znającym się na tym co robi a nie jakiegoś psełdo znachora. będewdzięczny za wszelkie informacje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jakiś dobry kręgarz w limanowej lub okolicach
ANN 2010-12-23 12:36:07
Na Jana Pawła 7 w Limanowej jest gabinet rehabilitacji.Pan mgr dobrze nastawia i można skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych. A od znachorów to z daleka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jakiś dobry kręgarz w limanowej lub okolicach
gosiaczek 2010-12-23 19:33:01 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jakiś dobry kręgarz w limanowej lub okolicach
massaro99 2010-12-24 01:26:56
hm...Pan mgr to szczerze słabo... jakbym wybierał sie do "kręgarza" to szczerze bym to odpuścił....fajnie jakby zajął sie mną Pan Mgr fizjoterapii z ukońconym kursem terapii manualnej czy też chiropraktyki a nie jakiś cieć który robi manipulacje na stawach kręgosłupa jak i obwodowych nie mając podstaw dotyczących biomechnaki i fizjologi narządu ruchu kropka. W sumie to należałoby znac pewny podział ze na osteopata których w limanowej nie ma następnie chiropraktyk a potem "kręgarz". Chyba ze potrzebujesz pilnej porady to kup sobie książke " kręgarstwo dla każego" i działaj
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jakiś dobry kręgarz w limanowej lub okolicach
ogonek 2010-12-24 20:10:16
nowy sącz jacek miler 601 492 456 wizyta ok.100zl ale swietny fachowiec
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jakiś dobry kręgarz w limanowej lub okolicach
szyszo 2010-12-25 18:18:03
a możesz przybliżyć dokładnie z czym chcesz iść do niego, jaki to problem, może ta wizyta nie będzie konieczna:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jakiś dobry kręgarz w limanowej lub okolicach
alim 2010-12-26 17:00:00
pan Krajewski Walowa Góra k. Łososiny Górnej sam nieraz byłem i zawsze mi pomogło, polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jakiś dobry kręgarz w limanowej lub okolicach
bunia320 2010-12-26 19:22:41
problem mam taki że okropnie bolą mnie plecy w częsci lędźwiowej , i czasem noga
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jakiś dobry kręgarz w limanowej lub okolicach
bunia320 2010-12-26 19:24:13
a słyszeliście o jakimś gościu z mordarki, coś mi się raz o uszy obiło że jest tam ktoś taki, może ktoś tam był u niego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jakiś dobry kręgarz w limanowej lub okolicach
alim 2010-12-26 19:39:15
nie ja nie słyszałem , jeszcze jest na starej wsi pan mruk,ale ja bym do niego nie jechał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jakiś dobry kręgarz w limanowej lub okolicach
szyszo 2010-12-26 20:33:21
słuchaj nie chcę źle mówić o kręgarzach w sumie sam jestem po kursie terapii manualnej i kilku rodzajach masażu szkoły bio-relax, prowadzą zajęcia ludzie ode mnie z uczelni z AWFu i powiem Ci że jeśli to by był sam ból pleców to mogło by pomóc, ale jeśli boli Cię do tego noga to może być podejrzenie że dysk Ci lekko uciska nerw a żaden kręgarz nie nastawi Ci dysku fizycznie to jest nie możliwe, może po prostu rehabilitacja pomoże, wiesz jest takie tabu, jeśli jakiś kręgarz powie Ci że nastawia dyski to zwykły oszust i gość się nie zna kompletnie, może jedynie nastawić kręgi w wyniku przesunięcia i napięcia mięśniowego, decyzja należy do Ciebie ja bym poszedł do ortopedy dobrego jeśli ból promieniuje na nogę, pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: jakiś dobry kręgarz w limanowej lub okolicach
bunia320 2010-12-27 10:34:53
dzięki wielkie wszystkim. pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in