12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
1994

Tematy archiwalne

Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??

semos 2010-12-05 13:23:16
Poszukuje namiarów do dobrej (taniej) księgowej/księgowego któremu zlecę prowadzenie swojej księgowości.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
Piotr 2010-12-05 13:25:34
Hehe księgowy albo jest dobry albo jest tani :) Jeśli jest dobry to szybko się wróci a jeśli tani ciągle będziesz dokładał to trochę jak z zakupem auta :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
MARKOS 2010-12-05 17:11:43
Poza Limanową biuro obrachunkowe . W Limanowej nie ma tajemnicy handlowej nie wspomnę o bankowej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
semos 2010-12-06 06:45:38
ja chce zlecić prowadzenie swoje papiery komuś kto się na tym zna i jest w miarę na bieżąco w przepisach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
konto usunięte 2010-12-06 12:12:52
Biuro Rachunkowe Mar-Tax www.mar-tax.pl nam prowadzi księgowość i jesteśmy bardzo zadowoleni!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
iris 2010-12-07 11:39:41 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
myszka1 2010-12-07 17:57:41
znam tylko taką co robi przelewy a resztę biuro rachunkowe robi za nią i zawsze jest zmęczona i chora, polecam w rynku biuro obrachunkowe. super...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
konto usunięte 2010-12-08 17:47:32
ja znam ale nie za małe 1200zł tylko za 3300zł
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
KrychaMycha 2011-06-06 12:18:52
Składacie życzenia swoim księgowym z okazji ich święta? To już 9 czerwca - Dzień Księgowego. Nowe święto, chyba w zeszłym roku obchodzone po raz pierwszy, ja prześlę życzenia przez FB http://apps.facebook.com/dzienksiegowego , wystarczy krótki filmik nagrać i juz. A za najciekawsze pomysły są nagrody :)
I tak przy okazji: wszystkiego najlepszego dla wszystkich Księgowych.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
Rasputin 2011-06-06 16:34:20
Być z Limanowej i brać księgowego z Limanowej to tak jakby wsiąść do samochodu z megafonem, jeździć w kółko po rynku i opowiadać co tam w firmie słychać ;).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
trus 2011-06-06 16:39:25
ja znam dobra księgową i przy tym jest niedroga 696 560 277
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
konto usunięte 2014-12-16 15:35:21
Ja już od dawna szukałem obsługi księgowej dla siebie, bo sam nie mam do tego głowy. Choć przez pewien czas próbowałem się tym zajmować osobiście. Teraz mam od tego ludzi, konkretnie księgowego z biura Cafe Finance ( www.cafefinance.pl). Rzetelnie, terminowo, kompleksowo. Tak to u nich wygląda. Polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
gosh 2015-02-17 21:15:34
wiem jak jest ciężko o dobrą księgową w limanowej :P mnie na szczęście już to nie dotyczy, bo jestem bardz zadowolona :D dla poszukujących polecam http://www.bilansnaplus.info/ ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
propek123 2015-07-21 16:06:32
Kadry i płace prowadzi dla mnie biuro KDS z portalu http://www.ksiegowosc-dla-spolek.pl. Szefem całego zespołu jest pani Siewiorek, bardzo doświadczony fachowiec. Obsługuje też naprawdę duże polskie spółki z udziałem kapitału zagranicznego, także zna temat od podszewki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
propek123 2015-08-03 11:28:41
Jeśli zależy Ci, żeby program księgowy był ekonomiczny, to możesz wybrać SKP Firma (Super Księga Podatkowa). Dostępny jest on na stronie www.ksiegapodatkowa.pl. Można dobierać tutaj moduły i płacić tylko za potrzebne nam funkcje. Księga podatkowa jest podstawą. Ale można wybrać też abonament z rozliczeniami ZUS i płacami, fakturami itp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
konto usunięte 2015-09-23 14:57:57
Wybór odpowiedniej księgowości do firmy na pewno nie powinien być przypadkowy. Warto jest zdecydować się na profesjonalna firmę z dużym doświadczeniem bo od tego w dużej mierze będzie zależał stan finansowy Waszej firmy. Dobra księgowa zoptymalizuje podatki oraz bedziecie mieli pewność,że wszystko zostanie wykonane profesjonalnie.

Jeśli mogę zasugerować jakąś firmę to będzie to Rodl& Partner : http://www.roedl.com/pl/pl . Jest to duża, profesjonalna firma z doświadczeniem. Prowadzą księgowość w mojej firmie i jestem bardzo zadowolony.Świadczą nie tylko usługi księgowe ale również doradztwo podatkowe oraz prawne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
rekrut34 2015-12-02 11:21:22
uważam, że księgowość online jest dobrym pomysłem, szczególnie jeśli chodzi o małe i rozwijające się firmy, można zaoszczędzić czas i pieniądze. Oferty biur online są w większości podobne, zależy na czym najbardziej nam zależy. Mnie interesowały programy do księgowości, korzystam z Superksięgowej i jak na razie wszystko jest ok. łatwy w obsłudze, a jeśli mam pytania to do nich dzwonię, lub wysyłam maila.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
Sumienny 2016-01-29 14:09:54
Poszukaj na http://sumiennyksiegowy.pl/bochnia/ a znajdziesz księgową dla siebie, zobaczysz nie pożałujesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
konto usunięte 2016-03-19 20:52:23
Dobre biuro rachunkowe, to podstawa. Należy jednak również zaglądać na serwis ekonomiczny A Ty?. Znajdują się tam artykuły z zakresu księgowości oraz podatków. Tutaj http://aty.pl/vat-ue-najwazniejsze-informacje-ktore-powinienes-znac/ jest ciekawy artykuł na temat VAT EU. Warto tam zaglądać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakiego/ jaką księgową z Limanowej lub okolicy polecacie??
miki789 2019-01-22 14:55:10

Można za nieduże pieniądze wykupić kompleksową opiekę księgową przez firmę Gut – gut-rachunkowosc.pl. Chwalę sobie, nie nawalają z terminami, nie robią rozliczeń po łepkach, ale faktycznie się przykładają, w każdym razie jak na razie mam w dokumentach wszystko okej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in