10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Jakie technikum wybrać?

Miroslav1115 2011-05-09 20:34:52
Witam!
Stanąłem przed wyborem szkoły i naprawdę nie wiem co wybrać. Interesuję się szeroko pojętą informatyką, ale nie wiem czy dam radę z rozszerzoną matematyką na maturze. Wiadomo, technikum informatyczne w Limanowej, to tylko na Augusta i tu pierwsze pytanie do Was, a mianowicie jak oceniacie tą szkołę? Pytanie głównie do absolwentów. Drugim moim wyborem jest technikum budowlane w "Ekonomie" i w tym wypadku mam do Was takie samo pytanie jak i w pierwszym. I drugie pytanie, w jakim zawodzie wg Was szybciej i łatwiej znajdę pracę? Co myślicie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
borek 2011-05-10 18:40:53
Wybierz technikum informatyczne :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
Jinxx 2011-05-10 19:13:51
Technikum informatyczne, jak najbardziej ;)

Absolwent.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
princesa 2011-05-10 23:30:52
technikum informatyczne!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
konto usunięte 2011-05-11 17:59:13
Jeśli chodzi o Budowlane to tylko Ekonom, poza tym w Ekonomie równie dobrym wyborem jest ekonomiczne, co do poziomu nauczania na zygmunta to nie mam info...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
Mario19 2011-05-14 18:31:32
Na Zygmunta Augusta szkola jest super;)Polecam. Idz do technikum informatycznego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
Miroslav1115 2011-05-16 06:49:56
A rozszerzona matura z matmy? Trochę się tego boję. Jeszcze jak jest z pracą w ty zawodzie na terenie Limanowej i okolic?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
Jinxx 2011-05-16 12:15:40
Tzn. rozszerzonej nie musisz zdawać, jeśli się do np. technikum informatycznego wybierasz, to jest Twój indywidualny wybór.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
aldi661 2011-05-17 19:47:02
Technikum Informatyczne na Zygmunta Augusta !! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
Miroslav1115 2011-05-18 06:04:58
Mogę sobie wybrać rozszerzone przedmioty na maturze?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
Jinxx 2011-05-18 10:52:39
Tak, to wszystko od Ciebie zależy, co będziesz zdawał, oprócz tych obowiązkowych, czyli polskiego, matematyki i obcego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
zigu007 2011-05-21 13:56:30
Idź na Zygmunta. Ja tam byłem na profilu informatycznym. Szkoła trzyma poziom jeśli chodzi o informatykę. Potem na studiach informatycznych jest łatwiej. Starsi koledzy opowiadali. Ale jeśli się będziesz przykładał oczywiście. A z matematyką jest gorzej. zależy na kogo trafisz. Jak na Pana S. to do rozszerzonej będziesz potrzebował korków.

Natomiast o technikum budowlanym w "Ekonomie" słyszałem że ostro grzeją, w sensie %%. Kumpel z gimnazjum tam poszedł i opowiadał mi wesołe historyjki, ale nie będę ich tu przedstawiał :P

Popytaj jeszcze, bo to już jest jeden z ważnych wyborów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
klaudyna3 2011-05-31 22:03:32
od niedawna w ekonomie są dwa oddziały budowlanek i poziom im strasznie spadł. tyle, że teraz szkoła się dobrze wyposażyła więc może będzie coś lepiej. dostali dofinansowania z unii i pracownie wyglądają naprawdę fajnie jestem absolwentką jedno oddziałowej budowlanki:) po tym fachu facet zawsze znajdzie pracę, chociaż do łopaty nie trzeba technikum ale np. mógłbyś się okazać dobrym grafikiem komputerowym więc polecam zainwestować te kilka lat w ten zawód.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
klaudyna3 2011-05-31 22:06:21
a jeżeli chodzi o %% to nie jest tak źle. Jak sobie wyrobicie dobra opinię to i nawet to wam przepuszczą (oczywiście nie namawiam) :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie technikum wybrać?
Anonimek123 2016-03-29 12:06:10
Jaką trzeba mieć średnią i ile pkt. z egazminu :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in