3°   dziś 9°   jutro
Wtorek, 19 marca Józef, Bogdan, Aleksandryna
1203

Hyde Park

Jakie płytki do łazienki

kerrs 2016-07-05 08:23:52
Witam, Stoję przed wyborem płytek do łazienki. Co jest teraz w modzie? Jakie kolory?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie płytki do łazienki
gawr0n 2016-08-31 13:13:24
Teraz modne jest kombinowanie. Jedna sciana w takim wzorze, druga w innym. W miejscach takich jak umyalka/wc sciana wylozona jakas mozaika. Szczerze powiedziawszy to najlepiej samemu cos wymyslic. Ostatnio u znajomych widzialem ten zestaw http://www.leroymerlin.pl/plytki-ceramiczne-i-gipsowe/plytki-scienne/glazura,a230,iv2,ps3056.html Rowniez bardzo ladnie sie prezentuja.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie płytki do łazienki
uotwarte 2016-09-22 16:30:27

Teraz głównie przeważają jasne kolory wystarczy popatrzeć na to co jest w sklepach sprzedających płytki łazienkowe 
Ja zastanawiam się jeszcze nad kolorem fioletowym, ale nie jestem do końca przekonana czy będzie to dobry wybór.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie płytki do łazienki
nita8a 2017-02-16 11:27:14
Ja najbardziej lubię jasne łazienki i duże płytki na ścianach i podłogach. U mnie po remoncie łazienka jest w kolorze beżowym (taki piaskowy odcień) z nieco ciemniejszymi małymi akcentami, żeby przełamać jednolity kolor. Moja siostra za to zrobiła sobie łazienkę w kolorach czarnym, czerwonym i białym. Faktycznie wygląda bardzo dobrze, ale to też dlatego, że całe pomieszczenie jest tak duże jak niejeden pokój w mieszkaniu :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie płytki do łazienki
linda 2017-04-19 11:43:04
Zdecydowanie powinno się postać na dobrej jakości płytki tak żeby zabezpieczyć łazienkę przez wilgością
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie płytki do łazienki
zalamka 2018-04-15 09:53:37
Teraz są modne duże kafle na ścianę i chyba na takie się zdecydujemy. Co do koloru jeszcze nie zapadła decyzja, mi sie podobają w odcieniu brązu. Dodatkowo szukam pralki. Przeglądając oferty trafiłam na pralki Candy i na pralkosuszarkę BWD 596PH3/1-S Co prawda nie myślałam o takim zakupie, ale wydaje mi się to rozsądnym rozwiazaniem. Pozbędę się sznurów do suszenia i może dzięki temu mniej wilgoci będzie w łazięce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie płytki do łazienki
radox 2018-05-25 10:49:52
A co sądzicie o wzorach hiszpańskich, albo marokańskich? :) Z tego co widziałem to ostatnio robią furrorę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie płytki do łazienki
ZigZag 2018-06-05 12:54:00
Zgadzam się z Radoxem :) Sam takie mam w kuchni i wyglądają świetnie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie płytki do łazienki
engii5 2018-07-12 13:43:13
Właśnie chyba ostatnio te wzory są modne. Mi jednak cały czas podobają się te gładkie płytki w kolorach szarości
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jakie płytki do łazienki
konto usunięte 2021-02-01 10:10:42
Ja planuję płytki w odcieniu i fakturze drzewa, a do tego białe meble z fakturą drzewa, coś takiego jak tutaj: https://www.mirjan24.pl/meble-lazienkowe/8522-lumia.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in