Niedziela, 25 października
Daria, Wilhelmina, Wilhelm, Inga, Bonifacy, Maurycy, Sambor
4153

Porady

Jaki wybrać Internet?

Witam, od paru lat posiadam neostradę 1024 kbps bez limitu transferu na łączu telefonicznym, jednak chciałbym zlikwidować telefon stacjonarny łącznie z przyłączem i wtedy z neo nici... Czy możecie polecić coś podobnego w cenie do 50 zł bez limitu? Czytałem na necie, ale tyle negatywnych opinii co pozytywnych i sam już nie wiem...
RE: Jaki wybrać Internet?
Istnieje jeszcze internet rozprowadzany drogą radiową lub przez sieci komórkowe, ale musisz podać dokładną lokalizację aby sprawdzić jakich operatorów masz w zasięgu.
Obrzeża Limanowej, ok 3 km od centrum. Myślałem nad radiówką, ale boje się, że będzie ścinać i wolno chodzić...
Ja korzystam z Netii. Niecałe 50 złotych za Internet do 20MB/s, transfer bez limitu i wszystko działa tak, jak powinno. Ale najlepiej sprawdzić samemu ;)
Polsat LTE
przeciez napisal do 50zl bez limitu, czytaj uwaznie
Zastanawiałem się nad LTE Polsatu, myślałem żeby połączyć ofertę, bo mam TV....ale wyszło nie korzystnie dla mnie. Dzięki za podpowiedzi ;)
LTE odradzam szkoda nerwów. W limanowej działa to kiepsko, a po przekroczeniu limitu przychodzą rachunki w SETKACH... Jak coś to możesz zobaczyć na ofertę firmy AirplusN http://airplusn.pl/index.php/cennik.
A co sądzicie o internecie TELEBESKID opłaca sie czy nie ?
A co to za firma AirplusN? Ktoś z Was prywatnie korzysta z ich usług?
Trzeba zapytać wieślaka, on na weszystkim się zna najlepiej. Akualnie ubiegający się o stały pobyt w Specjalistycznym Szpitalu Psychiatrycznym znajduje się przy ulicy Babińskiego 29 w Krakowie.
Prywatnie korzystam z intersieci, służbowo z AirplusN,

mniej awarii miałem a AirplusN w tym samym okresie, kontakt z serwisem podobny w obydwóch przypadkach: reagują szybko na problemy.

Telebeskid - jedynie jak nie bedziesz mial juz innej alternatywy to mozesz o tym myslec, firma z sacza, jakis czas temu mieli spory problem z sensownymi seriwsantami
:) mam dropsa, miałem wolną linie llu, wiec podłączenie to była formalnosc,i poki co nie ma problemow
AirPlusN, godny polecenia. brak limitów, ceny przystępna , zasięg bez zarzutu.
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in