12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??

spidermonkey 2012-06-19 14:02:25
cześć
Gdzie najlepiej kupić alkochol na wesele? oczywiście zależy mi żeby było jak najtaniej:) A jaki najlepiej kupić? zastanawiałam się nad wódką WYBOROWĄ bo wszyscy moi znajomi polecają właśnie ją bo jest najlepsza, nie gryzie w gardło jak Żołądkowa, pan tadeusz czy jakieś inne. Mi też najbardziej właśnie ta podchodzi.
pozdrawiam i czekam na podpowiedzi B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
ABS0LLUT 2012-06-19 15:13:03
Rozumiem, że chodzi Ci o alkohol etylowy, nie metanol, ale literkę *C* (atom węgla) dodaje się w tym wypadku we wzorze sumarycznym, nie w pisowni.

Najlepiej zrób wesele bezalkoholowe - wtedy nikogo nic nie będzie gryzło w gardło. ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
konto usunięte 2012-06-19 15:43:39
Absollut, zgadzam się z Tobą absolutnie...choć dziwię się że ktoś o takim nicku lansuje takie poglądy....hmm...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
bella519 2012-06-19 19:37:51
Ja na swoim weselu miałam Krupnik, kupiony w hurtowni alkoholi na Tarnowskiej. Pojedź tam i zapytaj o ceny, bo jest faktycznie najtaniej. A co do marki wódki to co kto lubi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
prowoder2 2012-06-19 21:43:19
my także mamy wyborową faktycznie chyba najlepsza. a kupowaliśmy w Dobczycach w hurtowni koło sklepu JAN. polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
upload 2012-06-20 10:13:01
Potwierdzam Wyborowa to chyba jest najlepszy wybór, byłem niedawno na weselu kolegi i wszyscy goście ją chwalili. Nawiasem mówiąc wiem że zostało mu ponad 160 butelek i będzie chciał to sprzedać, kupił w hurtowni w Limanowej więc wódka jest pewna, a że już goście ją pili to i sprawdzona;). Sprzeda napewno dużo taniej niż w sklepie bo kupił w dobrej cenie.
jakby ktoś był zainteresowany to proszę o wiadomość na PW to podeślę nr tel kolegi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
ania2506 2012-06-22 11:54:47
Hurtownia Alti Dobczyce.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
konto usunięte 2012-06-22 20:34:01
uchowaj Boże od tych odbarwianych typu żołądkowa ,krupnik czy jeszcze inne,takie to mogą być w kąciku dla drinkowców razem z sokami,ja proponuję półlitrówki STOCKA,ważne że nie rozlewa się wódka po przechyleniu butelki,a jak to czasami wygląda to można zaobserwować po północy a nieraz i wcześniej ile jest jej narozlewane i po stołach i pod stołami
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
cons 2012-06-22 22:38:27
ania przeciez alti dobczyce to to samo co na ulicy tarnowskiej...to tez oddzial alti to poco ma jechac az do dobczyc?he he no chyba ze ma tam blizej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
wicherek 2013-03-17 23:35:07
a co myślicie o kupnie Pana Tadeusza? sprawdzałem promocje na ich stronie - http://www.pantadeuszwodka.pl/promocje.html całkiem niezłe, do tego można skontaktować się z przedstawicielem, który wskaże, gdzie można trafić najtaniej. tylko jeden szkopuł, że najbliżej, to chyba znalazłem dane przedstawicieli z tarnowa. Ale promocja niezła, poza tym z tego co widziałem opinie to jedna z takich lepszych weselnych wódek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
NOSTRADAMUS777 2013-03-18 00:08:06
Po Krupniku wszyscy byli naebani i było git:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
misiek33 2013-03-18 06:51:38
a ja uwazam ze kazda wodka byle tylko oryginalna zadne domowo rozrabiane...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
garbazyn 2013-03-18 08:46:12
polecam Izzy z Bierdronki które jest nisko procentowe i Amarena za 5 zł >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
konto usunięte 2013-03-18 12:44:32
zainwestuj w Luxusową czarną...zadnych krupnikow,zołądkowych czy cos./..a jak chcesz tanio to zadzwon do mnie ,a powiem Ci gdzie najlepiej kupic..pozdro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
gocha90 2013-03-18 16:55:01
Ja osobiście polecam Sobieskiego na wesele, a na poprawiny kilka skrzynek piwa, może się przydać dla najbardziej zmordowanych :)... my kupowaliśmy w hurtowni w Dobczycach, a zostało nam dość dużo tych flaszek więc odwieźliśmy do hurtowni i przyjęli bez problemu pod warunkiem, że banderole nie były poprzerywane i butelki nieoklejone, dlatego polecam zawieszki na wódkę takie ubierane, szybko się zakłada i ściąga jak coś, a nie trzeba przyklejać itp... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
M44 2013-03-18 17:20:42
Żubrówka biała tylko i wyłącznie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
malinowa 2013-03-18 20:25:25
Wszyscy tacy znawcy alkoholu, a na weselu co jest to piją. I tylko tak jak napisał misiek33 - byleby to nie był bimber pędzony pokątnie, bo to dopiero niszczy. Każda inna jest ok.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
imy 2013-03-18 20:41:41
W tesco większość alkoholi jest tańsza niż w limanowskich i okolicznych hurtowniach. Zresztą parę razy widziałam limanowskich handlarzy jak wykupują produkty z wyprzedaży wszystko jak leci i sprzedają u siebie, np. w dołku;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
Marsel 2013-03-19 10:03:01
DURNY TEMAT I NIE NADAJE SIĘ W ŻADEN SPOŚÓB DO KOMENTOWANIA !!
PO PIERWSZE TO ALKOHOL NIE ALKOCHOL
PO DRUGIE : JAKI ALKOCHOL? WÓDKE, WHISKY, WINO ? JAK CI PASUJE
A PO TRZECIE SAM/A ZDECYDUJ O WYBORZE NIE PYTAJ OBCYCH LUDZI, BO JAK GOŚCIOM NIE BEDZIE SMAKOWAŁA TO DO OBCYCH SIE NIE ZWRÓCISZ.
TAK CZY TAK : TEMAT BEZNADZIEJNY ;/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
konto usunięte 2013-03-19 12:44:31
Tylko nie kupuj w Limanowej żeby nie psuć statystyki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
pstrokata 2013-06-07 11:07:40
My kupiliśmy 80 butelek 0,5 białej żubrówki w Piotrze i Pawle, cena była nieznacznie wyższa od hurtowych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
konto usunięte 2013-06-07 11:28:27
Czytając te komentarze widać, że ludzie nie potrafią się bawić jak nie ma wódki na stole. Pijackie libacje mamy zakorzenione od pokoleń. Nie wiem czy wiecie ale osttanio stają się coraz bardziej modne wesela bezalkoholowe. Bylem już na dwóch takich i wcale nie było najgorzej, wszyscy dobrze się bawili.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
Elsa 2013-06-19 11:14:36
Wódka nie ma smakować, tylko sponiewierać :)Ja wybrałabym jakąś typowo weselną np. pan tadeusz. Mocno schłodzona na pewno zadowoli wielu gości.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
Piotr 2013-06-19 13:34:43
Zimna wódeczka musi być ciepłą choć najlepsza by była nie da się pić https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki alkochol na wesele, gdzie kupić i za ile??
grabollka 2014-08-13 21:41:01
gdyby ktoś potrzebował ok 100 butelek wyborowej po starej akcyzie- proszę o kontakt (zostało z wesela)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in