17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Jaką zmywarkę kupić?

konto usunięte 2015-01-06 09:22:40
Szukam takiej zmywarki do zabudowy. Będzie to pierwsze tego typu urządzenie w mieszkaniu i chciałbym się was poradzić na co zwracać uwagę przy jej wyborze?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaką zmywarkę kupić?
konto usunięte 2015-01-06 18:24:32
Z tego co wiem, to większość zmywarek działa na podobnej zasadzie. Dużo zależy od środków chemicznych jakich używasz zarówno do jej konserwacji jak i mycia naczyń. Nie ma co na tym oszczędzać. Istotną sprawą jest zużycie wody na jeden cykl zmywania i ogólne zużycie energii elektrycznej. Ważna jest również pojemność komory, aby zmieściło się jak najwięcej naczyń w jednym cyklu. Duży wybór zmywarek masz na https://deyde.com/pl/zmywarki Nie przez przypadek podaję akurat tą witrynę, ponieważ jest to porównywarka cenowa ofert z rynku europejskiego. Czasami kupując zmywarkę w Austrii czy w Niemczech można sporo oszczędzić. Nie od dziś wiadomo, że w tamtych krajach są zdecydowanie większe przeceny niż u nas w kraju.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaką zmywarkę kupić?
konto usunięte 2015-01-07 13:13:02
Firma które specjalizuje się w zmywarkach to AEG/Electrolux. Są też inne firmy jak Bosch, Siemens i inne ogólnie znane - ale są droższe.
Mam AEG/Electrolux i sprawuje się świetnie. Nie wiem czy chcesz z panelem przednim czy całkowicie zabudowana. W tej drugiej opcji warto zwrócić uwagę aby zmywarka np. sygnalizowała na podłodze światłem stan zmywania (czy skończyła)
Program auto jest najlepszy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaką zmywarkę kupić?
uotwarte 2018-03-04 23:19:50
Przydaje się tryb cichy, a także zmywarka z możliwością powiekszenia kosza, takie opcje ma na przykład Candy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in