23°   dziś 24°   jutro
Niedziela, 26 maja Filip, Paulina, Marianna, Ewelina, Paweł
1994

Tematy archiwalne

+Jak zachowa się Kościół katolicki w Polsce???

skorpion 2010-06-26 06:27:51
--do 25 tys.euro wypłaci Kościół katolicki w Austrii ofiarom molestowania seksualnego----[im bliżej kościoła tym dalej od BOGA]...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Jak zachowa się Kościół katolicki w Polsce???
borek 2010-06-26 09:14:35
Skorpion; daleko w życiu zajdziesz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Jak zachowa się Kościół katolicki w Polsce???
skorpion 2010-06-26 09:58:05
/ja na cmentarz a Ty nie wiem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Jak zachowa się Kościół katolicki w Polsce???
111ksiadz 2010-06-26 10:07:11
borek-to sarkazm czy powaga? Z resztą jedno czy drugie-skorpion ma absolutnie rację.Temat na czasie a piętnowania zła nigdy nie za wiele.ZA CO PRZEPRASZAŁ PRZED TYGODNIEM B16? Ale mało przepraszać,jest jeszcze coś takiego jak zadośćuczynienie Panu Bogu i ludziom! Sukienkowi na zachodzie płacą i płaczą.W Irlandii doszło do tego że proszą wiernych o dodatkową ofiarność aby spłacić poszkodowanych,albo zamknąć usta szmalem ofiarom pedofilii sukienkowych.U nas za bardzo nikt ich nie rusza(małe wyjątki)bo to wybory jedne później drugie,a ambona to przecież straszna broń(przekonali się o tym niektórzy).Nie chodzi mi o jakiś nalot na czarnych,bo w każdej grupie zawodowej są zakały,ale pedofili w śród nich najwięcej.Największy zaś niesmak,że co innego z ambony głoszą a co innego robią.Pozwy po woli zaczną wpływać tak że należy się i u nas liczyć z intensywniejszym strzyżeniem owieczek.I tak mają wiele szczęścia,bo od przytulania chłopczyków(pełnoletnich)obroniła ich wstrętna Unia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Jak zachowa się Kościół katolicki w Polsce???
111ksiadz 2010-06-26 10:15:25
skorpion-jeszcze jedno,wk.....mnie trochę terminologia Kościół Katolicki.Wyrażaj się jasno-myślę że chodzi Ci o funkcjonariuszy KK w Polsce,czyli jak ja to określam CZERWONE GŁÓWKI.Tak czy nie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Jak zachowa się Kościół katolicki w Polsce???
Bogdan 2010-06-26 12:51:17
Ksiądz;przeczytałem uważnie twoją wypowiedż,w tym temacie wolę milczeć ale siedział cicho też nie będę.albo jest coś w powietrzu,albo w jedzeniu że nad popędem seksualnym nikt nie może zapanować,to co się słyszy to obecnie temat tabu.Już nawet ludzie się żenią tylko i wyłącznie z powodu popędu seksualnego.Niestety sex to dziczyzna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Jak zachowa się Kościół katolicki w Polsce???
skorpion 2010-06-26 18:09:46
/ależ oczywiście 111ksiądz-chodzi o hierarchów czyli sekretarzy,mogą być RÓŻOWE GŁÓWKI!!!pozdro-heeej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Jak zachowa się Kościół katolicki w Polsce???
111ksiadz 2010-06-26 23:04:08
Bogdan-nigdy się nie zgodzę z tym że sex to dziczyzna-to piękna rzecz.A jak chodzi o ten temat w stosunku do sukienkowych,to odpowiem krótko-natury i fizjologi nie okłamiesz.Oczywiście co innego dewiaci i zboczki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Jak zachowa się Kościół katolicki w Polsce???
borek 2010-06-27 12:10:46
ksiądz;skoro sex to piękna rzecz,to dlaczego póżniej w życiu tyle problemów przynosi,nie kończy się heppiendem??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Jak zachowa się Kościół katolicki w Polsce???
borek 2010-06-27 12:10:49
ksiądz;skoro sex to piękna rzecz,to dlaczego póżniej w życiu tyle problemów przynosi,nie kończy się heppiendem??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: +Jak zachowa się Kościół katolicki w Polsce???
111ksiadz 2010-06-27 12:40:05
borek-ale nie wiem o co Ci dokładnie chodzi,co później?Chodzi Ci o podeszłe lata?Jeśli tak,to modlisz się do Boga,że jak już zabrał siłę niech zabierze i ochotę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in