7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1205

Hyde Park

Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !

mariab 2015-02-26 12:15:34
Witam W przeszłości podjęłam kilka błędnych decyzji. Wzięłam kilka chwiluwek. Brak pracy, totalnie się na tym wszystkim nie znałam, mąż mnie zostawił. Obecnie mam prawie 20 tys. długów. Dwujke dzieci pod opieka i jeszcze komornik grozi ze mnie wyżuci na brók . Nie wiem do kogo sie zglosic ? Czy ktoś mugłby mi pomuc ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
beherit 2015-02-26 12:57:22
Pożyczone pieniądze łatwo się wydaje, ale trudno oddaje. Jesteś dorosła, trzeba było wcześniej pomyśleć o ewentualnych konsekwencjach. Na jaką pomoc liczysz? Na to, że ktoś będzie spłacać twoje długi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
sweetfocia 2015-02-26 15:23:36
Jak masz to sprzedaj jakiś kawałek ziemi, bo te zadłużenia rosną w trybie lawinowym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
mari 2015-02-26 20:10:43
1. Weź kredyt konsolidacyjny z normalnego banku.
2. Dopóki nie masz rozwodu czy rozdzielności majątkowej to ten dług spłacasz z mężem- nawet jeżeli sobie odszedł. Podaj adres i pesel męża komornikowi.
3. Jeśli mieszkając z mężem nie miałaś dochodów (zajmowałaś się dziećmi) to złóż pozew do sądu o alimenty także dla siebie. Jest też szansa na to by dług spłacił były mąż.
4. Nie tak łatwo jest wyrzucić matkę z dziećmi na bruk- nawet jeśli komornik ma nakaz eksmisji. Nie wyprowadzaj się, bo powiedz, że nie masz dokąd się wyprowadzić a jeśli windykatorzy będą namolni to dzwoń na Policję i zgłoś zakłocenie miru domowego. Eksmisje komornicze mogą trwać nawet i 10 lat. Tylko poczytaj przepisy prawne w tym zakresie. Internet masz więc poucz się. Nie licz na skuteczną pomoc prawnika.
Oczywiście pkt 2 i 3 dotyczą sytuacji jeśli dług zaciągnęłaś mieszkając z mężem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
sweetfocia 2015-02-26 20:31:30
Nie wieszaj się, bo długi są dziedziczne i tylko przysporzysz kłopotu dzieciom.
Puki żyjesz sprawy skupiają się na tobie.
Załóż specjalne konto do alimentów i socjalu, które nie podlega zajęciom komorniczym.
Dowiedz się czy jest możliwość ogłoszenia upadłości konsumenckiej ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
Mistral 2015-05-02 17:38:10
Przede wszystkim nie załamuj się. Idź do banków i z nimi rozmawiaj. Pytaj też innych, jak dali sobie z tym radę. Poszukaj też informacji na forach internetowych. np tu: http://www.soskredyt.pl/topic/1494-jak-poradzi%C4%87-sobie-z-d%C5%82ugiem/. Pamiętaj, najgorsze to załamać się i poddać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
jeden1 2015-05-03 09:23:01
Niestety schizofrenia jest praktycznie nieuleczalna zatem pozostaje to pierwsze wyjście.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
malwina35 2015-05-07 12:36:48
Może dobrze będzie restrukturyzować zadłużenie.
Są odpowiednie firmy oddłużeniowe ,które mogą pomóc
w rozwiazaniu problemu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
renesa 2015-05-07 16:49:49
W Warszawie jest fundacja która pomaga takim osobom. Radzę ich posxukać na internecie i sie skontaktować, za porady nie płacisz a pomagają.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
konto usunięte 2015-06-16 17:31:48
Teraz trzeba się wrócić do szkoły i nauczyć się ortografii z j.pols dopiero później ...życia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
Mistral1 2015-09-08 10:58:25
Najgorsze w takich przypadkach jest załamać się. Zawsze jest jakieś rozwiązanie. Należy chodzić, szukać, pytać (chociażby tu: http://www.soskredyt.pl/forum/19-dla-zad%C5%82u%C5%BConych/ ). Tak samo bankom czy firmom pożyczkowym zależy na rozwiązanie twoich problemów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
ligol 2015-10-08 22:52:06
Czasem firmy oferują kredy konsolidacyjny, łączysz wszystkie kredyty w jeden na korzystniejszych warunkach. Możesz zajrzeć na http://debetomat.pl i poczytać więcej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
kimor 2016-03-09 13:13:55
Innym rozwiązaniem jest taki produkt finansowy jakim jest chwilówka http://chwilowka24.net wymaga szybkiej spłaty. Jak zaciągasz dług to musisz realnie przeliczyć środki jakie jesteś w stanie uzyskać by spłacić zadłużenie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
kraker 2016-03-14 18:11:32
Najlepiej to nie wpadać w pętle, i już na samym początku wybrać odpowiednią firmę, która zaoferuje najlepsze warunki. Na przykład na stronie http://darmowachwilowka.pl/ranking.php jest fajny ranking najlepszych firm.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
mczarna 2016-03-14 21:25:51
Czy nie czujecie, że "mariab" robi sobie z Was żarty?
Nie ma człowieka, który pisałby właśnie tak.
Ilu pozwoliło nabrać się na ten"ortograficzny" chwyt?
Dobra zabawa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
konto usunięte 2016-04-25 15:56:51
Moją sprawą się kompleksowo i szybko zajęto w firmie ECPU, chodzi mi dokładnie o Europejskie Centrum Postępowań Upadłościowych (ich serwis: www.ecpu.pl). Dług jest już tylko historią, a ja mam stwierdzone bankructwo transgraniczne. Polecam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
mzk23 2016-05-20 18:40:49
Ogólnie rzecz biorąc najlepiej by było skonsolidować wszystkie obciążenia, albo wziąć jedną pożyczkę na spłatę wszystkich. To jedne z rozsądniejszych rozwiązań. Sprawdź np. http://www.soskredyt.pl/topic/3099-po%C5%BCyczka-w-got%C3%B3wkanatychmiastpl-opinie-informacje/ - oferują pożyczkę na prawie 2 lata, także myślę, że ten czas pozwoliłby się odkuć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
albui 2016-05-23 08:42:37
Zaciągnij pożyczkę konsolidacyjną, bo tylko to może Ci pomóc wyjść z długów. Ustal z bankiem taką ratę, którą bez problemu będziesz mógł spłacić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
daniel393 2016-12-10 11:52:50
To raczej kiepskie rozwiązanie...

/www.youtube.com/watch?v=ku-sxwwkV9k
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak wyjść z pętli kredytowej ? Chyba się powieszę !
bubu2134 2017-02-09 14:49:31
Ale bzdurne dorady.Jak nie ma zdolności kredytowej.to jaki bank da jej konsolidacje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in