Baner
17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

Jak promocje robią w IMIE...

RAS 2011-01-12 20:15:54
No bez sensu robią te promocje. Z tego co widać bidronka daje się Imie mocno we znaki. Jeszzce tyakich pustek tam nie widziałem. Ale do rzeczy... Die sprawy: 1) śmieszny system lojalnościowy - karta stałego klienta marketów IMA. Na czym polega promocja? Ano na tym, że kierownictwo w regulaminie nawet nie chciało wspomnieć słowem o tym ile punktów otrzymuje się za daną kwotę wydaną na zakupy. Kasjerki mają zakaz mówienia o tym. Ale jak pokazuje życie - każdy pracownik swoje powie - i wszem i wobec wiadomo, że 1 punkt otrzymuje się za 200 zł. Co więcej punkty kasują się co 3 miesiące, w jednym miesiącu należy zdobyć minimum 5 punktów. Nagrody w postaci kosmetyków i bonów o niskich nominałach otrzymują zatem ci, którzy wydadzą miesięczni co najmniej 1000 zł. Szczęśliwcy w zamian za dezodorant muszą zezwolić na opublikowanie swoich danych. A niech ludzie patrzą, że go stać! A co?! Promocja nr 2: na kasie na Tarnowskiej w weekend wisiał plakat: za zakupy w sobotę za minimum 100 zł otrzmuje się ciasteczka, a za zakupy za 150 zł można zgłosić się na Krakowskiej po pizzę. Jako, że wydałem ponad 300 zł zażyczyłem sobie 2 pizze. Jeden paragon opiewał na ponad 150 zł natomiast pozostałe zakupy podzieliłem na dwa paragony - jeden za 105 zł, drugi na 80 zł z hakiem. Podział wynikł z tego, że zapomniałem kupić część towarów. Ten paragon za 80 zł został wydrukowany ok. 2 min. po tym za sto zł. Obydwa były opłacone kartą kredytową, zatem identyfikacja nabywcy była bardzo prosta. Uzbrojony w paragony i dowody zapłaty udałem się do Imy na Krakowskiej. Tam Pani w dość mało przyjemny sposób poinformowała mnie, że drugiej pizzy nie będzie i już! Jakoś specjalnie nie ubolewałem bo choleserol w żyłach buszuje ale liczy się fakt! Na plakacie nie było mowy o jednorazowych zakupach! Udowodniłem, że to ja robiłem zakupy płacąc moją kartą. Do pani kucharki argumenty jedak nie dotarły. Życzę kierownictwu dalszych, błyskotliwych promocji. Wszak zwolnienia się już rozpoczęły bo czasy gorsze idą... p.s. może forumowicze będą umawiać się na jedną godzinę w soboty na zakupy w Imach. Połąćzone paragony choćby po 10 zł mogą przynieść korzyść namacalną - trzeba przynać że nie najgorszą pizzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
konto usunięte 2011-01-12 21:11:39
Dla mnie IMA jest po prostu po drodze.Jest dość tania i dobrze zaopatrzona i można zapłacić kartą. Nie oczekuję nic więcej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
majcia 2011-01-12 22:07:45
Nie jest tania. Ale oczywiście wybór należy do kupującego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
PIOTREK32V 2011-01-12 22:18:15
Ja wolę IME od tych KROPEK zawsze tam robię zakupy przynajmniej daję zarobić swojemu a nie obcym ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
tonymashiko 2011-01-12 22:29:24
W IMIE jest tanio? Zalezy jak dla kogo. Jednak uważam, że dostępność cenową tego sklepu dla przeciętnego Nowaka najlepiej obrazuje fakt, że ile razy człowiek przejedzie obok sklepu IMA na Żwirki i Wigury to parking pusty, a obok w Centrum nie ma się gdzie zatrzymać, bo tylu klientów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
gregor 2011-01-12 23:15:50
a co ma tu parking do rzeczy? przecież w budynku gdzie jest "centrum" jest dużo innych sklepów do których klienci również przyjeżdżają samochodami. nieraz przy pełnym parkingu w sklepie jest tylko kilka osób. swoją drogą musisz bardzo rzadko jeździć obok "imy" skoro piszesz, że parking jest pusty. ja przejeżdżam tamtędy kilka razy dziennie i nigdy jeszcze takiej sytuacji nie zaobserwowałem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
borek 2011-01-13 09:03:55
W IMIE każdy pracownik rządzi po swojemu;Ja kupując danie na gorąco na kurczaku,usłyszałem że mam dodatkowo dopłacić do tego dania za podgrzanie w mikrofalówce bo tak kazała szefowa.Nie miałem czasu tej szefowej szukać ,ale jeszcze ją znajdę za moje 5 zł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
pedrus3 2011-01-13 10:56:56
Ja widziałem fajną promocje w Imie, a mianowicie ctzeropak znanego piwa kosztował w super promocji 9,99 zł a kupując normalnie to samo piwo bez promocji 2,49 za szt. co daje 9,96 zł za cztery piwa. :) pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
koltun 2011-01-13 13:21:07
ceny pod produktami bardzo rzadko dotyczą danej rzeczy, na paragonie często kilka gr więcej, może to drobne ale to irytuje borek jeszcze kierowniczka kerze ci za eksploatację podłogi płacić :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
EWQA 2011-01-13 14:59:17
ten program lojalnosciowy to totalne przegiecie zeby 1 punkt kosztowal 200 zl...ja zakupy robie w Silii tam tez mozna dostac za zakupy punkty ale jest to przedstawione w prosty sposob - 1 punkt to 30zl. Do wyboru kilka nagrod - kazdy zbiera na co chce polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
M44 2011-01-13 16:42:13
w imie nie maj ą szacunku dla kupującego mowią do ciebie jak by cię osoba znała lata . a w biedronce pełna kultura
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
oskarczan 2011-01-13 19:21:54
ale i tak ochroniarz z kulą który czepia się o to że nie podjechałeś do krawężnika na styk tylko 20 zm przed , ale ze nie stoisz po środku miejsca tylko na skraju , hah ale ciul i tak nic nie może zamykasz auto i idziesz szybszym krokiem , ta kaleka cie nie dogoni, hah
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
anika 2011-01-14 15:52:09
m44 może jestes znany? a tak serio to nigdy sie nie spotkałam na ul.krakowskiej z nieuprzejmoscia i brakiem szacunku..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
anika 2011-01-14 15:55:21
m44 może jestes znany? a tak serio to nigdy sie nie spotkałam na ul.krakowskiej z nieuprzejmoscia i brakiem szacunku..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak promocje robią w IMIE...
konto usunięte 2011-01-14 19:35:39
Oskarczan Widać z treści twojej wypowiedzi jak słoma ci z butów wychodzi. Kultury uczyłeś się w stajni a prawo jazdy robiłeś w lesie?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in