12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
2168

Wydarzenia

Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?

jasiu123 2014-01-12 13:26:33
Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
maj 2014-01-12 13:36:37
duzo by mozna zrobić tylko trzeba mieć układ warunki i lokalizacja jest znakomita
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
blizniak 2014-01-12 13:40:21
zwijając po prostu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
konto usunięte 2014-01-12 14:32:28
wy-czyć przefarbowane całe ZSL łącznie z zatrudnionymi w urzędzie młodymi sługusami PSL,nowymi magistrami politologii uniwersytetu limanowskiego, zajmującymi się propagandą wyborczą (Piegza,Nowogórska, Musiał)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
konto usunięte 2014-01-12 14:33:00
Gminę można rozwinąć ale miasta już się nie da uratować. Tu od lat panuje Bieda :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
berik23 2014-01-12 19:38:04
Wiem że się szykuje mocna grupa zarówno do miasta jak i do gminy w czwartek było pierwsze spotkanie,tym samym rozpoczęli kampanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
exkalibur 2014-01-12 19:54:38
czas dac szanse sie wykazac innym ludziom i przestac pitolic o tej agroturystyce bo z tago niestety jest lipa,no moze dla paru gospodarstw hehe,odsunac cale PSL od wladzy i moze sie cos ruszy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
pawell 2014-01-13 17:52:53
marne szanse bez rządowego wsparcia(błogosławieństwa)...na takie mogą tylko liczyć dyspozycyjni wyborcy( wg. partyjnego klucza)...prowincja skazana na degradacje...rozwój?
... patrz wskażniki ekonomiczne i zwijane placówki Państwowych struktur...o słynnym Koralu nie wspomne...coś robią, lecz to nie wpisuje się w założoną koncepcje "u góry"...na poziomie lokalnym to orliki, baseniki, hoteliki, pensjonaty, asfalty i takie inne na boczku robione interesiki jak w całym kraju...to już przerabiały inne prowincje Eurolandu...my tylko naiwnie powielamy...
nie jestem malkontentem i "siłę" działania upatruję w porozumieniu ponad partyjną przynależnością i światopoglądem...np. Związku Gmin i Powiatów z silną reprezentacją w strukturach decydujących o kasie w dłuższej perspektywie czasowej..."mocna grupa"...to tylko o zasięgu Sejmu i Senatu...te mniejsze łatwe do spacyfikowania i "cała para" w gwizdek i rozbudzone nadzieje...( pręzenie bicepsów i grupa MMA- bez urazy ) to tak na zakonczenie na wesoło...decydenci bedą musieli sami pójść po rozum do głowy bo rzeczywistość skrzeczy...no chyba,że są ślepi i głusi na "Galicyjską biedę"...rodziny mają już poustawiane najwyższy czas pomyśleć o Rodakach ponad małostkowym "to mój biznes"... i myśleć to nasza Ojczyzna...(zaściankowa "mała ojczyzna" to slogan ukuty wprost przeciwko Państwom o zabarwieniu silnie Narodowym- silnych więzach spolecznych, ktore to usilnie zachód i kosmopolici chcą rozerwać...
myślę, że w jakiś sposób nakreśliłem szanse i zagrożenia nie tylko dla naszego regionu...
myślę, że nie masz mi za złe, że bez emotikonów i trochę więcej niż adwersarze "bywajacy" na FORUM.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
pawell 2014-01-13 19:10:21
...osobiście pozostaję przy "swoim zdaniu" nie idę na wybory, bo "władza" nie komunikuje się ze spoleczeństwem ,a stan w jakim się Polska znajduje osiagnieto oszustwem wyborczym manipulując pojęciami i swiadomością z "korzyścią "dla siebie...to widać tego " raka" toczącego nasze Panstwo.
Pozdrawiam noworocznie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
cortez 2014-01-13 22:21:26
pawell, sorry, ale tej sieczki, jaką zapodajesz ("cytatów" wklejanych chyba na zasadzie losowej, wyjaśnień potrójnych do prawie każdego słowa, cudzysłowów bezsensownych i bez umiaru, idiotycznych wielokropków)- nie da się nawet przeczytać, a co dopiero poważnie i merytorycznie do nich odnieść. Nie umiesz własnymi słowami, tylko na zasadzie "kopiuj- wklej"? Wyglądasz na kompletnie wypranego z samodzielnego myślenia, że o jego przekazie pisanym już nie wspomnę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
pawell 2014-01-14 16:15:54
...Jasiu zrozumial...cortez nie, widocznie broni tego bagienka i jest kosmopolita...( o sorki jedna kropeczka za duzo )
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
pawell 2014-01-17 18:46:16
...wcale mi nie do "śmiechu", miał być cudzysłów...
ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
kromka1 2014-01-18 20:40:15
Może zmienić łaskawie panującą od lat 90 opcje polityczną?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
misiek33 2014-01-19 07:38:25
o to trzeba zaczac by było od samej gury bo na układy nie ma rady...A TU POSEŁ WOJT KSIADZ SOŁTYS JEDNA BANDA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jak by można było rozwinąć gminę limanowa pod względem gospodarczym?
kromka1 2014-01-19 12:02:12
Aż chciałoby się rzec że wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in