Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
1205

Hyde Park

Intersieć

konto usunięte 2013-11-04 18:17:54
Do tych którzy korzystają: Czy to mi coś fiksuje czy to wszyscy tak mają, od paru dni internet słabo działał, ale to co się dziś dzieje przypomina połączenie modemowe 36,6kbs z przed 15 lat :(
Nie wie ktoś przypadkiem o co chodzi ??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
konto usunięte 2013-11-04 18:28:42
Umnie neostrada śmiga od rana bez zakłóceń, ale wczoraj coś przycinała.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
Methodological 2013-11-04 18:40:38
Od strony technicznej sprawdz parametry lacza. Mozna uzyc do tego stron testowych np. http://www.speedtest.net/pl/

Dodatkowo (systemy microsoftu) start --> uruchom --> wpisujesz tam "ping onet.pl -t" (bez "" :)) Jezeli rubryka czas skacze, to masz lipe, a nie lacze internetowe. Generalnie ping powyzej 30/skaczacy ping/gubienie pakietow, to lipa. W takim wypadku trzeba reklamowac usluge i w najgorszym przypadku 0 zl za abonament. Chyba, ze takie cos naraza Cie na jakies straty, to wtedy straty musi pokryc firma dostarczajaca neta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
konto usunięte 2013-11-04 19:03:49
Test powala
http://www.speedtest.net/my-result/3078657787
i tak udało się go zrobić przy drugiej próbie przy pierwszej po prostu staneło
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
Methodological 2013-11-04 19:13:05
Ping 134 ? LOL Ciekawy jestem jak wyglada ping do onetu. Musialbys screena gdzies wstawic. Chodzi o cos takiego

http://img151.imageshack.us/img151/7332/ping2a.jpg


Dzwon jak najszybciej do dostawcy. Od dnia zgloszenia awarii nie mozesz placic nawet zlotowki, chyba, ze wina lezy po Twojej stronie.

Mozesz to dosc latwo sprawdzic za pomoca programu WinMTR.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
konto usunięte 2013-11-04 20:29:50
Amstrong, może nawet lepiej, że ten net Ci ścina, bo nie będziesz tak spamować :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
vet0 2013-11-04 21:03:35
Od 2 miesięcy "mam u nich Internet" i pingi są wsokie, wiele stron się nie ładuje (nie odpowiada), IP które mam przydzielone (pewnie wielu użytkowników też je ma) jest na wielu czarnych listach więc niektóre serwery zrywają połączenie i nie można wyświetlić. Korzystanie z Internetu w Intersieci jest bardzo uciążliwe, a nie są to małe pieniądze...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
Methodological 2013-11-04 23:19:47
Tzn. internet nie dziala jak powinien i jeszcze im za to placisz ? Dobrze rozumiem ? To jakis kosmos :) Jaka odpowiedz na reklamacje byla ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
lamaq123 2013-11-05 06:50:17
Ja tam nie narzekam. Mam juz od nich Internet od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Nie zauważyłem większych różnic w działaniu wieczorem czy rano. Chodzi i już. Raz miełem problem ale się okazało ze miałem jakiegoś wirusa na kompie. ktos od nich sprawdził i okazałao się że "coś wysyłam"cały czas . Przeskanowałem komputer i działa dalej fajnie. Zgłoś problem do Intersieci , napewno sprawdzą co jest . Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
konto usunięte 2013-11-05 09:50:38
Dziś już zdecydowanie lepiej
http://www.speedtest.net/my-result/3079937717
ale wczorajsze popołudnie i wieczór to tragedia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
Methodological 2013-11-05 11:47:53
To ja Ci radze dzwonic jak pojawia sie "problemy". Sytuacja, ktora opisujesz wyglada jak przeciazenie w szczycie - za duzo uzytkownikow.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
lamaq123 2013-11-05 12:15:24
Dokładnie jak pisze kolega. Dzwoń do dostawcy jak masz problem. Tu raczej nikt ci nie pomoże. Może coś cię "zakłóca", jakieś urządzenie, ale tego raczej sam nie sprawdzisz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
Julek 2013-11-05 20:48:17
Zadzwoń, rozpędzą mgłę i znów będzie najszybszy net w świecie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
tutamka 2013-11-07 12:48:21
jak dla mnie to banda cwaniaków i oszustów. Dłuższy czas korzystałam z ich usług i średnio w miesiącu nie miałam tydzień internetu. Dwa razy w miesiącu zgłaszałam usterki ze mi net nie działa to raz a to żeby se kabelek poprawić, a to że jestem głupią babą i się nie znam...Zrezygnowałam z ich usług po tym jak przemądry pan zainstalował mi zasilacz nie zważając że ich przewód był zamoknięty. Było dużo strachu, dymu i huku ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Zmieniłam dostawce na innego i płacę mniej, internet śmiga szybciej i nawet więcej niż 2 zakładki mi się otwierają.
Nie dajcie się naciągnąć na ich usługi. Przecież nie tylko oni są na rynku!https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
Methodological 2013-11-07 13:07:35
Od problematycznych reklamacji jest u nas w miescie Rzecznik Praw Konsumentow. Dodatkowo istnieje taka instytucja jak Urzad Komunikacji Elektronicznej (telefon, mail). Moga tez wchodzic w gre dotacje na "internet ostatniej mili" i niepoprawne ich wykorzystanie. Nie mozna dostarczac do mieszkan "polproduktow" i oczekiwac za to pieniedzy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Intersieć
miloeszl 2013-11-27 23:09:20
Ja na szczęście mam z Plusa neta i mi śmiga, co do intersieci to opinie wśród moich znajomych są różne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in