14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2166

Wydarzenia

Internet Telbeskid - prośba o opinię.

Marekincus 2014-03-28 13:19:13
Zaciekawiła mnie oferta firmy Telbeskid z Nowego Sącza. Proponują Internet o szybkości 5 mega za 29 zł brutto przy umowie na 1 rok w kilku miejscowościach w obrębie Limanowej. Jako, że mieszkam w Mordarce (miejscowość widnieje na ich liście), oferta ta wydała mi się atrakcyjna, ale nie lubię podpisywać umów nie zasięgając wcześniej opinii u innych osób. Dlatego też pytam, czy ktoś może posiada od nich internet albo ma jakieś zdanie na ten temat? Jak z faktycznymi osiągami tego internetu? Czy 5 mega jest realne, a nie tylko na papierze, tak jak to robi największy z dostawców internetu w naszym kraju? Dzwoniłem do Telbeskid do biura obsługi klienta i poinformowano mnie, iż koszt instalacji to 1 zł, co też wygląda dobrze. Podsumowując, oferta jest bardzo kusząca, ale czekam na Wasze opinie. Nie wiem jakie ramy czasowe ma ta promocja i kiedy się zakończy, a nie chciałbym przegapić dobrej okazji.

Pozdrowienia!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
fuckinshit 2014-03-28 14:34:46
Też jestem ciekaw ich oferty. Kiedyś jeździł chłopak u nas po wsi z ofertami Telebeskid, niby 5 Mbit, ale czy jest to osiągalne łączem radiowym? Teraz mamy Netię 2Mbit, wiem, niewiele, ale taką mamy słabą i obciążoną linię i z tego co wiem, więcej jak 4Mbit by nie poszło. Przydałby się szybszy i tańszy internet.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
blackOWL 2014-03-28 14:42:33
Jestem z Sowlin od miesiąca mam internet w Telbeskidzie i do tej pory nie miałam problemów z nim. Wszystko działa zaskakująco dobrze jak internet radiowy. Nareszcie mogę oglądać filmy bez ładowania ich wcześniej godzinami. https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png"> polecam wszystkim którzy chcą bez psucia sobie nerwów mieć dostęp do informacji i rozrywki. https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
fuckinshit 2014-03-28 16:04:59
@blackOWL, a nie jest to czasem reklama Telebeskid? oczywiście nikomu nic nie zarzucam :P .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
blackOWL 2014-03-28 16:20:15
w jakimś sensie tak, bo ocena na " + " jak dla mnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
fuckinshit 2014-03-28 16:25:12
Być może, jednak są miejsca, gdzie w tej cenie są znacznie lepsze oferty, ale to nie u nas.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
tutamka 2014-03-28 19:10:03
zmieniłam dostawcę z Intersieci na Telbeskid i żałuje że tak długo zwlekałam z tą decyzją. Taniej szybciej lepiej solidniej i nikt mnie od głupich bab nie wyzywa gdy jest problem. Polecam na 100% ! P.S. dodam ze jestem użytkownikiem telbeskidu już od ok 5 miesięcy i jeszcze nigdy nie miałam problemu z internetem; co w przypadku Intersieci zdarzało sie przynajmniej raz w miesiącu.https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Marekincus 2014-03-29 02:02:23
Tutamka, z jakiej miejscowości pochodzisz? Pytam, bo ciekawi mnie, czy ktoś w Mordarce ma internet od Telbeskid. Czytałem sporo o Intersieci i opinie są różne, ale jest też sporo negatywnych. Zastanawia mnie jeszcze jedno- mowiono mi, ze Telbeskid nadaje z dużych nadajników np. Lipowe na licencjonowanych pasmach, a konkurencja lokalna dziala na zasadzie anten zamontowanych na domach u ludzi i z nich odbija sygnał. Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale mojego znajomego muszą przepinać co najmniej raz w miesiącu na inną antenę. I jeszcze ta prędkość- w godzinach kiedy sieć odciążona, oferuja szybszą prędkość, a w godzinach szczytu-mniejszą. Telbeskid natomiast oferuje stałą prędkość o każdej godzinie. Wracając do Waszego zdania- blackOWL i Tutamka polecają, fuckinshit rozważa, jest na takim samym etapie co ja. Ciekawe co na to inni. Dzięki za opinie, czekam na więcej :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
edi60 2014-03-29 09:18:38
nie jestem przeciwnikiem roznych operatorow internetowych które kusza cena tylko chce zwrocic uwagę tylko czy sa jakies ograniczenia w transferach bo rozne sieci je stosuje np..cena miesieczna 30zl z transferem 2GB a wam powiem ze 2 GB można wykorzystać w ciągu paru dni rozmawiając przez skype lub ogladajac film także tu warto zwrocic uwagę czy sa ograniczenia i jakie limity sam bo wam powiem ze srednio korzystając z internetu przez miesiąc to można wykorzystać kolo 20GB transferu także sami sobie odpowiedzcie co i jak będziecie korzystać z internetu najlepsza cena to taka która nie posiada zadnych ograniczej w transferach z korzystania internetowego łącza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
edi60 2014-03-29 09:26:57
a dlatego to napisałem bo miałem przykład dosłowny bo syn miał internet z jednej sieci który oferowal nizsza cene niż pozostale sieci ale z limitem transferu do 4GB które już w tygodniu wykorzystal a po wykorzystaniu miał dalej ale predkosc spadla totalnie także na otwarcie strony czekal nawet pare godzin hahahaha i tu wlasnie kochani trzeba zwrocic uwagę przy zawieraniu umow w dostawie internetu nie tylko na predkosc ale i na limit ograniczający transfer danych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
edi60 2014-03-29 09:31:54
@Marekincus napisz co wtej cenie się miesci czy ta predkosc co oferuje Telebeskid ma jakies ograniczenie w transferach danych na miesiąc? jeżeli tak to napisz ile na miesiąc za ta cene ma transfer danych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
edi60 2014-03-29 09:39:32
ja korzystam ze stałego lacza internetowego z predkoscia 10MB bez ograniczej limitow transferowych odemnie jeszcze korzysta 3 sasiadow którzy tez maja taka sama predkosc 10MB tzn korzystają z internetu odemnie jest taka strona co można zmierzyć predkosc internetu podam teraz wam = www.speedtest.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
edi60 2014-03-29 09:54:47
a siedząc wkazdym dniu od 5 do 8 godzin na internecie przegladajac tylko strony bez sciągania programow ,filmow,piosenek czy tez gier można wykorzystać az ponad 10GB transferu danych wiec tu warto się zastanowić z czego będzie się korzystać a powiem wam ze mam wiedze na ten temat bo pracowałem kilkanaście lat w firmie telekomunikacyjnej a po drugie ja już z internetu korzystam 12 lat to już jaka taka wiedze mam nie reklamuje zadnego operatora tylko wam napisałem na co trzeba tez zwrocic uwagę przy zawieraniu umow
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
konto usunięte 2014-03-29 17:10:54
Sprawdzałem kilka razy i mi pokazuje około:
download 14 Mb/s
upload 3,2 Mb/s
ping 17-47 ms
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
tutamka 2014-03-29 20:03:23
*Marekincus* z Limanowej:) A czy będziesz miał czy nie bedziesz to panowie przyjadą i sprawdzą czy jest taka możliwość. Przynajmniej u mnie tak było. Wiem ze teraz jest podobno jakaś promocja ze coś tam więcej dostajesz w mniejszej cenie. Co do ograniczeń to wydaje mi sie że co to przysłowiowego 4GB, 5GB to raczej chodzi o szybkość niż o jakiś limit aczkolwiek informatykiem nie jestem i może się mylę. Nigdy u siebie nie zauważyłam żeby coś mi zwalniało pod koniec okresu rozliczeniowego:) A z internetu baaaardzo dużo korzystam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Marekincus 2014-03-29 22:46:26
Jeśli chodzi o prędkość tego łącza, to jest to 5 mega (download). Z informacji, których mi udzielili jasno wynika, że nie ma żadnych limitów. Mówiąc kolokwialnie- można pobierać i wysyłać do bólu. To duży plus. Tutamka, tak jak mówisz- powiedzieli mi, że zanim umowa zostanie podpisana musi zostać sprawdzony zasięg i jest to darmowe i trzeba złożyć u nich wniosek np. telefonicznie i przyjeżdżają w umówionym terminie. Cóż, wygląda to wszystko dobrze. Poczekam jeszcze trochę, może ktoś (najlepiej ich abonent z naszych okolic) jeszcze doda coś od siebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Julek 2014-03-29 23:11:32
Teraz jest super, za złotówkę i tanio przez rok. A Później? Cennik Telebeskid na ich stronie jest oczywisty. Trochę mgły, śniegu i po necie radiowym.

Naiwnym można być, ale trochę wiedzy też można wchłonąć, a ona mówi - tylko kabel!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
tutamka 2014-03-31 09:06:51
Julek od ok 5 lat korzystam z internetu radiowego i nie ma tak źle jak mówisz. U poprzedniego dostawcy płaciłam 50 zl teraz płace 39 zł a internet nieporównywalnie szybszy. :) Wcześniej miałam neostrade. Aczkolwiek najbardziej jestem zadowolona(póki co:) z telbeskidu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Marekincus 2014-03-31 10:00:40
Tutamka, a przy gorszej pogodzie, mgle, etc jest coś gorzej z internetem od Telbeskidu, czy dokładnie tak samo jak przy dobrej pogodzie? Warunki atmosferyczne mają jakiś wpływ na jakość przesyłu? Kabel kablem, ale jest też taka rzecz, że ludzie mają w Mordarce popodpisywane umowy na 10 mega (neostrada), a fizycznie mają 1, czasem 2 mega. Dostawca tłumaczy, że mają ograniczenia techniczne, że odległość od centrali zbyt duża, że kable słabe. Ponadto jakoś serwisu jest mocno słaba u tego kolosa, bo jak zgłasza się usterkę, to czas oczekiwania na jej usunięcie jest czasem bardzo długi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
tutamka 2014-03-31 12:34:01
Naprawdę dużo korzystam z internetu. Zarówno wysyłam projekty jak i ściągam wiele plików. Jakoś nie zauważyłam pogorszenia przesyłu czy to była siarczysta zima, wiatry czy słońce. A czy będziesz mógł w pełni korzystać z łącza to polecam zadzwonić i umówić się na sprawdzenie. Ja byłam w sączu osobiście.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Julek 2014-03-31 22:37:58
Współczuję tym co na neo mają 1 mB, ja na netii mam 8 Mb i mam gdzieś to co na dole strony się reklamuje i to co jest w temacie. Pasożyty żerujące na niedoskonałości telekomunikacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Julek 2014-03-31 22:39:35
A, zapomniałem, ma po drucie neo, za 49,90 zł
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Marekincus 2014-04-01 10:24:30
Cieszę się Julek Twoim szczęściem, że masz tak doskonałe łącze. Tylko pozazdrościć.

Wracając do tematu, złożyłem dziś telefonicznie wniosek w Telbeskidzie. Mają przyjechać jutro i zrobić pomiary. Jeśli wszystko pójdzie pozytywnie, to niebawem będę cieszył się szybkim netem :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Marekincus 2014-04-10 13:55:09
Cześć. Chwilę nie odpisywałem, bo na głowie miałem inne rzeczy. Niemniej, wracając do tematu, mam już internet od Telbeskidu- jest to łącze Infostrada 5 mega. Powiem, że jestem zaskoczony jak dobrze to chodzi :) Brak problemów w youtubem, ściąganiem plików, czy też skypem. Zamontować urządzenia odbiorcze przyjechali na drugi dzień po pomiarze, trwało to około 30 minut. Płacę 29 zł brutto, a umowę mam na 12 miesięcy. Byłbym zapomniał, za zainstalowanie zapłaciłem 1 zł. Teraz i ja mogę polecić tę firmę i jej ofertę :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
a2z 2014-06-08 23:51:36
Julek: Jakies 6/7 lat temu w salonie TP chcialem podpisac umowe na druta z internetem. Pani powiedziala, iż druta mi nie pociagnie bo sie nie opłaci a do podlaczenia byly 3/4 domy. Wiec co mialem czekac az laskawie sie im oplaci ? Co prawda internet radiowy ma wady ale czy drut ich niema ? Ma nawet wiecej!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
kasia30 2014-08-06 16:01:55
My tutaj gadu gadu, a Telbeskid zaproponował naprawdę atrakcyjną ofertę, bo ceny teraz są przerażająco niskie.
Zerknijcie co teraz proponują:

INFOSTRADA 2 mega za 9 zł brutto miesięcznie !!!
INFOSTRADA 3 mega za 19 zł brutto miesięcznie.

Jest też INFOSTRADA 5 mega za 29 zł brutto miesięcznie.

Nie wiem jak wy, ale mnie się wydaje, że konkurencja została daleko w tyle. Zresztą sąsiadka w Sowlinach ma od nich internet i bardzo sobie chwali- ma tę najszybszą opcję INFOSTRADA 5 mega. Youtube w jakości HD nie stanowi żadnego problemu, a mi na tym mocno zależy.

Sęk tylko w tym, że mam umowę z Orange jeszcze na 5 miesięcy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Arwen 2014-08-06 16:43:03
kasia30, nie przesadzaj do 5 mega, co Ci na tym pójdzie, mam neostrada 20 megA, średnio jest 16-17 mega i to można powiedzieć że śmiga, w naszym rejonie najlepsza jest neostrada, bo radiówki mają cienki zasięg, POZA TYM TO JEST DO 2 MEGA , czyli może być 0,5, lub 1. Czytajcie dokładnie umowy i to co wam proponują.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
kasia30 2014-08-06 16:48:02
Akurat tutaj gdzie mieszkam nie mam możliwości założenia internetu z neostrady, więc jedynym rozwiązaniem jest radiówka. A bazuje na opinii sąsiadki, której chodzi to bardzo dobrze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
edi60 2014-08-06 17:32:49
ja jestem użytkownikiem internetu ze stałego lacza już 12 lat i nie miałem zadnej awarii w dostawie internetu a droga radiowa to roznie jest sa przerwy w dostawie pradu do przekaźnika rozne zakłócenia radiowe wiec niech mi kto chce mowi ale ja wiem swoje ,powiem tylko jedno jak chcesz mieć niezawodny internet to tylko za pomocą drucików
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Piotr31 2014-08-07 09:53:20
Polecam http://www.airplusn.pl/

Po zakończeniu współpracy z Neostradą, podpisałem umowę. Bezprzewodowy internet ale działa o wiele lepiej niż zwykła radiówka i w sumie bardzo tanio. Nawet przy największych burzach i deszczach nie miałem problemów z sygnałem.

Posiadają sporo przekaźników co daje spory zasięg.

Jeśli chodzi o tele beskid on jest tani tylko dla tych co chcą mieć telefon razem z internetem. Abonament jest znacznie droższy niż w http://www.airplusn.pl/.

Co więcej w Air nie ma kosztów zerwania umowy, jeśli coś by nie grało.

W razie pytań: piotrmm@interia.eu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
grysek 2014-08-07 13:26:47
Jak ktoś nie ma podłączonego kabla bo np. nie ma telefonu to w wielu przypadkach dobrym rozwiązaniem jest internet mobilny. Zwłaszcza, że na terenie Limanowej działa już technologia LTE która pozwala korzystać z łącza powyżej 10Mbit a nawet jeśli nie łapie sygnał LTE to z samego HSPA+ można wyciągnąć okolo 6Mbit.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
dex 2014-08-07 13:37:37
Jak widzę te śmieszne oferty na internet w Limanowej to ciesze się że nie mieszkam w tej dziurze. Za 64,79 brutto to
powinno być 100Mb i 10Mb upload przy groszowych kosztach instalacji. Jeszcze przez 3 pierwsze miesiące były jakieś niżki (nie pamiętam dokładnie ile).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Tomek1986 2014-08-08 16:46:11
Kasiu30,

Ja 1,5 miesiąca temu podpisałem umowę z Telbeskidem na 5 Mega i powiem Ci że działa to zaskakująco dobrze :) Nic się nie zacina, nic nie przerywa. Nawet ostatnie burze nie mają wpływu na jakość internetu. A co do tego że masz obowiązująca umowę z Orange.... Ja tez mam obowiązującą umowę i to jeszcze przez rok! ale w Telbeskidzie przez ten czas płacę po 1 zł za miesiąc a dopiero po upływie 12 miesięcy będę płacił 29 zł także REWELACJA! :) Niby mam teraz dwa łącza ale korzystam tylko i wyłącznie z tego z Telbeskidu bo jest o niebo lepszy! Szkoda, że tak późno dowiedziałem się o ich istnieniu...

Do tego wszystkiego nie musiałem nawet jechać do Nowego Sącza podpisywać umowy bo technicy przywieźli mi ją na instalację :)


Więc nawet się nie zastanawiaj tylko podpisuj tą umowę bo oni to mają z jakimś dofinansowaniem unijnym wiec pewnie zarówno liczba jak i czas trwania jest ograniczony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
lanc70 2014-08-08 21:23:59
Tomek1986
Dołączył do portalu 2014-08-08
Ostatnia aktywność 2014-08-08, 16:46:11

Odpowiedzi na forum: 1

Sami sobie odpowiadają na post LOL

a tzw kasia30 zna lepiej oferte jak sam beskid ;))))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
kasia30 2014-08-11 22:02:55
lanc 70

jestem bardzo dobra w szukaniu fajnych okazji :D
zapraszam, bo innych porad też mogę udzielić :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Marekincus 2014-08-13 00:01:22
Kasiu, a w jakim jeszcze zakresie udzielasz porad? :P
Wracając do tematu, cieszę się, że ten wątek żyje i ludzie wyrażają swe zdanie na temat Telbeskidu. Ja od siebie mogę dodać tylko, iż net od nich śmiga mi aż miło. 5 mega wystarcza do tego co robię. Na ogromny plus jest to, że nic się nie dzieje złego, tak z transferem jak i stabilnością łącza. Nawet po mocnych burzach nie odnotowałem żadnych problemów. Cóż mogę więcej rzec? Ja z pełną odpowiedzialnością polecam Telbeskid. Teraz jeszcze mają za 9 zł łącze... Cena powala.

Pozdrawiam forowiczów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
bimbambom 2014-08-13 12:05:19
Tylko proszę mi powiedzieć przez jaki okres to 9 zł??- miesiąc, dwa? - bo na ich stronie próżno szukać??!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Arwen 2014-08-13 12:23:20
żeby spokojnie korzystać z internetu trzeba mieć do 20 mega,zastanówcie się i nie dajcie zrobić w h... . Bo to jest do 5 mega, a nie że będziecie tyle mieli, zamiast 5 może być 1 mega i będzie zgodnie z umową(do 5 mega), poczytajcie dokładnie warunki umowy bo jak podpiszecie to możecie skoczyć" operatorowi, a płacić będzie trzeba. Najlepsza w Limanowej i okolicach jest niestety neostrada i trzeba się z tym pogodzić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
ano 2014-08-13 22:20:29
Mieszkam w Sowlinach i od miesiąca mam TELBESKID. Prawda jest taka, że w czasie gorszej pogody internet przerywa, w czasie burzy internetu nie ma. W czasie weekendów prędkość jest niska. Cena jest zachęcająca ale neostrada działała lepiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
dexter 2014-08-14 11:23:41
Jaka cena taki internet:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
kasia30 2014-08-15 01:03:24
internet akurat bardzo dobry...
POLECAM

dexter zamień swój 512 kbit/s to pogadamy, bo późno coś doszedł Twój komentarz :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
Arwen 2014-08-16 16:07:47
Słuchajcie Kasi i bierzcie telebeskid, ale żeby później nie było płaczu na limanowa.in jak to słabo działa,to jest tak jak z chińskimi rzeczami, za dobre i markowe rzeczy trzeba płacić, a chińskie podróby są tanie bo są dziadowskie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Internet Telbeskid - prośba o opinię.
konto usunięte 2014-08-16 16:54:18
No właśnie, trzeba dokładnie czytać umowę. Jest napisane 5 MB czy "do" 5 MB.
Poza tym widzę, że redakcja chamsko reklamuje ten TELEBESKID a później jak zaczną się narzekania na forum, przez oszukanych klientów, to szeryfowie Kubuś z Przemusiem będą interweniować w imię swych czytelników. Oni chyba muszą mieć o czym pisać ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in