10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Instalacja LPG do auta.

pp167 2013-11-24 13:49:42
Witam

Chciałbym założyć instalacje LPG do mojego samochodu i stąd moje pytanie czy można to zrobić nie drogo i dobrze w Limanowej? Jaka by była cena i czy można by to zrobić ewentualnie na raty.

Z góry dziękuje na udzielone odpowiedzi i wszelką pomoc:)

Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
Julek 2013-11-24 20:02:41
@pp167
" nie drogo" to bym napisał razem. A co do instalacji LPG nie upierał bym się przy wybranej lokalizacji. Lepiej zrobić to u fachowca, ale nie koniecznie w Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
Piotr 2013-11-24 20:44:02
Z własnego doświadczenia podpowiem że jeżeli decydujesz się na LPG nie żałuj kasy a nie będziesz żałował :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
wojtek1984 2013-11-24 21:08:03
witam. polecam zajezdnie PKS w Limanowej. ja zamontowałem tam instalację do swojego peugeota 206 i zero problemu. chodzi świetnie, obsługa fachowa. Jeśli chcesz raty to załatwiają na miejscu. potrzebny tylko dowód osobisty, bo ja tez brałem na raty. podjedź zapytaj to nic nie kosztuje!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
M44 2013-11-24 21:36:32
wojtek golf 1,8t nie wyglada mi na 206 xD haha jezeli chodzi o pkt fakt sprzet maja ale nic po za tym . jezeli chcesz isc do zakładu gdzie brakuje doswiadczenia to śmiało
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
wojtek1984 2013-11-24 22:18:52
szukasz zaczepki. jeżeli masz jakieś doświadczenie w tym temacie to wyraź opinie pomagając koledze a nie komentuj złośliwie wypowiedzi innych, bo nie o to tutaj chodzi!forum jest po to by kazdy mogł wyrazic swoja opinie, a osoba pytajaca mogła wyciągnąć z tego jakies wnioski. pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
wojtek1984 2013-11-24 22:23:19
m44- pragne nadmienić, ze nie posiadam golfa 1,8t cos Ci sie pomylilo:) gaz zakładałem juz do dwóch samochodów i dziele sie tym co juz wiem na temat montażu gdyż samochody mi chodzą super!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
konto usunięte 2013-11-24 22:38:04
"Kupić subaru i go zagazować, to jak zamówić sobie dziwkę i tańczyć z nią makarenę."
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
djdeejay 2013-11-24 22:45:07
Napisz jaki samochód, to coś się doradzi :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
pp167 2013-11-25 11:19:16
Mój samochód to Vw polo III
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
Przemek217 2013-11-25 12:45:25
A silniczek w tym polo to jaki?? Gaz w aucie temat rzeka:/ w zależności od silnika <budowy silnika>, czy masz hydrauliczną regulację luzów zaworowych czy ręczną, bezpośredni wtrysk paliwa czy zwykłą listwę wtryskową, auto z turbiną czy bez. W Twoim polo powinna przyjąć się każda instalacja dobrze skonfigurowana i wyregulowana, ważne jest dobre ustawianie mieszanki żeby nie była zbyt uboga bo następuje wypalanie gniazd zaworowych, przede wszystkim auto musi bezbłędnie pracować na PB żeby można było dobrze zgrać mapę wtrysku i odpowiednia ustawić gaz. Ja osobiście polecam instalację BRC choć nie jest ona tania ale w swoim 1.8t zrobiłem już na niej ok 80 tyś km i jest oki spalanie ok 100 litrów i praktycznie nieodczuwalna strata mocy w porównaniu do PB, instalację zakładałem w Gołkowicach jak chcesz to mam do nich numer.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
Przemek217 2013-11-25 12:48:23
** twu pardą 10 litrów:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
M44 2013-11-25 13:12:51
jednak dalej podtrzymam swoja opinie ze chlopaki fakt maja fajny nowy sprzet jednak doswiadczenia brak . i tyle w temacie .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Instalacja LPG do auta.
synchro 2013-12-08 10:20:58
LPG możesz założyć w:
Rybiu u Tabaki - drogo i potrafi skopać jak się mu nie chce, polecam robić u niego starsze auta tylko

Zajezdnia PKS - mordownia, ale załatwiają już papiery od ręki jak z lewą instalacją przyjedziesz, montaż typu wrzucimy graty tanio, ale zarobimy na serwisie min 2 razy w miesiącu

Chełmiec k. N.Sącza- bardzo solidny warsztat ,ale się cenią bardzo

Z tymi 3 miałem doświadczenia to i się dzielę nimi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in