15°   dziś 20°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
4272

Porady

inseminacja

SZAMANKA 2013-01-24 22:16:25
Laparoskopia histeroskopia a potem inseminacja a potem juz tylko in vitro terar jesteśmy na etapie oczekiwania na inseminacje ----- ja mam drożny tylko jeden jajowód a mąż ma niewielką ilość aktywnych plemników wiem że nasza szansa na powodzenie przy inseminacji jest niewielka ale zapytam czy ktoś z z państwa był w podobnej sytułacji i czy wogóle udało się bez metody in Vitro?????????????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: inseminacja
bearchen 2013-01-24 23:01:39
Nie bylam w podobnej sytuacji, ale 3mam kciuki aby Wam sie udalo. Mysle, ze sa specjalne fora internetowe, na ktorych kobiety dziela sie doswiadczeniem, wiedza i skutecznoscia inseminacji. Tam znajdziesz zapewne wszystko co Cie interesuje. Powodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: inseminacja
SZAMANKA 2013-01-24 23:13:13
Dużo czytałam na forach i lekarz też mi tłumaczył ale chcę wiedzieć tak po prostu od was kobiet które przeżywają to co ja i które .............. sama nie wiem jak to określić , poprostu mam dość tych wszystkich sformułowań medycnych i chcę by ktoś tak po prostu rozumiał co czuje dlatego szukam małużeństw w podobnej sytuacji
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: inseminacja
bearchen 2013-01-24 23:27:48
Rozumiem co czujesz, ale pomoc niestety nie moge.:( Dobrej nocy zycze. Glowa do gory! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: inseminacja
misiek33 2013-01-25 06:47:10
bo tak to jest ze jedni chca a nie moga miec dziecka a inni maja i... nie doceniaja tego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: inseminacja
ewat 2013-01-25 12:56:04
ja nic o tym nie wiem, ale jest w sieci fajny blog, dziewczyna myślę ze chętnie z Tobą porozmawia. Poniżej link:
http://codziennosc-nieplodnosci.blog.onet.pl/
Mam nadzieję, ze okaże się pomocny :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in