12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Inhalacje 6 miesięcznego Dziecka

Shell 2015-12-10 17:29:41

Witam czy można stosować inhalacje pulmicortem lub berodualem u 6 miesięcznego dziecka jeśli tak to w jakiej dawce :)

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Inhalacje 6 miesięcznego Dziecka
MMP1984 2015-12-10 18:51:35
Witam ja robiłam inhalacje 3 miesiecznej corce 1 mililitr pulmicortu na 2 mililitry soli ale moim zdaniem najlepiej jechać do lekarza (ja jezdze do dkt Kaima)i on ustali dawkę bo nie wiadomo co dziecku dolega i zle dobrany lek może tylko zaszkodzic
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Inhalacje 6 miesięcznego Dziecka
mosia 2015-12-10 21:01:59
Ja też robiłam tymi lekami inhalacje, również jeżdżę do dra Kaima :-) ale powinnaś uważam skonsultować z lekarzem czy jest potrzeba inhalacji pulmicortem gdyż jest to steryd. Berodualu dawalam 5 kropli i 1ml soli, bo mi dziecko tyle było w stanie wytrzymać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Inhalacje 6 miesięcznego Dziecka
Manuella 2015-12-11 08:02:14
My mamy astmę więc jest wesoło i cały czas inhalacje. Co do samych inhalacji to można je robić ale na zlecenie lekarza. Samodzielnie przy takim maleństwie - nigdy. Moja młodzież ma teraz ponad 3 lata. jesteśmy pod stałą opieką lekarza i wiem, że jeśli zaczyna w nocy "szczekać" to mogę włączyć te leki.
PS. Gdyby się okazało, że masz te inhalacje robić to przejdź sobie na Nebbud. Jest to identyczny lek pod inną nazwą i kosztuje wiele, wiele mniej.
Życzę dużo zdrówka dla maleństwa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in