Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

ile kosztuje miejsce na cmentarzu

noti 2011-11-06 12:47:18
witam mam takie pytanie czy nie wie ktoś ile kosztuje wykupienie miejsca na cmentarzu bardzo proszę jak by ktoś był zorientowany podać cenę bo nie wiem ile dać księdzu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ile kosztuje miejsce na cmentarzu
konto usunięte 2011-11-06 13:10:01
Właśnie, też zapytam o to, bo nie wiem jak ceny kształtują się w Przyszowej za odnowienie miejsca ? Ile tam daje się księdzu ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ile kosztuje miejsce na cmentarzu
Frann 2011-11-06 14:10:31
Księża mają przeważnie "cenniki" za daną usługę, a co do ceny miejsca na cmentarzu to ustala to rada parafialna. W Przyszowej wykup miejsca na cmentarzu na 25 lat wynosi 200zł od osoby i to wtedy gdy jest pomnik (bo tak podobno ustaliła rada jeszcze za czasów poprzedniego proboszcza). Zresztą jeśli chodzi o sprawy finansowe to obecny ksiądz proboszcz lubi pieniążki i takie tematy ,więc jaki problem w tym żeby go o to zapytać?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ile kosztuje miejsce na cmentarzu
Frann 2011-11-06 14:13:55
Aha. Gdy wykupujesz miejsce to dostajesz kartkę z pieczęcią parafii, czyli takie potwierdzenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ile kosztuje miejsce na cmentarzu
konto usunięte 2011-11-08 20:17:36
Owszem można zapytać ale on powie co łaska, a ta łaska to ile bo cennika ci raczej nie pokaże ? Nie mieszkam w tej parafii i nie wiem jak kształtują się ceny ale mam tam bliskich co spoczywają na cmentarzu. Nie chcę dać za mało ani za dużo. W każdym razie dzięki za poprzednią odpowiedź.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in