Baner
14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1203

Hyde Park

Identyfikator

doris1 2014-08-23 18:44:50
Doktor Kotara-Murzyn odeszła, taki dobry specjalista...ale nie ma się co dziwić, nikt nie chce pracować na SOR w Limanowej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
Arwen 2014-08-23 19:20:28
Zastanów się jak na razie to Ty obgadujesz , szkoda mi Ciebie, ale zauważyłem że jak Cię "bierze" to będzie zmiana pogody. Zastanów się i ie rób z siebie pośmiewiska.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-08-23 19:52:02
Nawet nie wiesz jak obgadują pacjentów!
A identyfikator- KAZDA POWINNA MIEC!
Co do brania- moze i bierze ale Ciebie na ta zmianę pogody:O
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
Tuska22 2014-08-23 20:44:31
Obgadują i to jak.Sama widziałam na własne oczy jak pielęgniarka w rejestracji czyta portal jak czekałam na bliską mi osobę.A co tam się dzieje to masakra.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-08-24 00:12:50
Po tym jak zmarł 41-latek,Bobula powinien juz dawno byc odsunięty z Limanowskiego szpitala! Kłamał do mediów w żywe oczy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
erik 2014-08-24 05:33:55
Bo dla nich liczy sie lapowka mysle o lekarzach i tu dowodow na to znajdziece w kazdej szpitalnej kolejce a to my sami ich tego uczymy a panie maja to do subie ze gadaja a czy wy inne jestesce???:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
Doradca 2014-08-24 06:11:42
Mało kiedy zgadzam się z @ Arwen w tym przypadku "nie chcem ale muszem" leje jak z cebra :D

@ Doriska jest jakiś lekarz lub pielęgniarka w Limanowskim Szpitalu o których powiedziałabyś dobre słowo ?.

Kobiety zmienne są niczym po­goda - zmien­ne i niezdecydowane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-08-24 08:19:46
@Doradco-sa tacy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-08-24 08:25:16
@erik-ale by na portlu siedziec w pracy to paranoja...
Niech zajmą sie pacjentami na SOR...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
roofWoow 2014-08-24 09:24:51
Dorosła co ty bierzesz powiedz bo widzę że masz dobre jazdy po tym czymś. :-):-)
Zgadzam się z tobą że nie ma specjalisty na sor bo jak by był to już dawno umieścił by cię na leczeniu w zakładzie bo na chłopskie oko widać że się tam nadajesz... :D
Szkoda mi twojej córki tylko
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-08-24 10:31:07
rootWoow-biore to samo co ty...
A co do specjalisy- chciał to zrobic ale nie nadaje sie do Hospitalizacji wiec nici z Twego chcienia! Takich mamy doktorków! Strach sie bać!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
konto usunięte 2014-08-24 11:26:46
Jak mówi staropolskie porzekadło:
"co ty jodosz, że tak gupio godosz"?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-08-24 12:38:59

Nie rozumiem dlaczego pielęgniarki w Limanowskim szpitalu nie mają tzw.identyfikatora..z imieniem i nazwiskiem...
To ułatwia różne rzeczy przecież...
Tak nie może być...
Tylko siedzą na limanowa.in i obgadują...

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
Arwen 2014-08-24 18:46:14
Nic do niej nie piszcie niech się nie ośmiesza, samo jej przejdzie, szkoda dziewczyny, no ale choroba nie wybiera
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-08-26 19:40:39
Szkoda Ciebie! a swoja drogą Bobula m8ał wczoraj dyzur...Wysłał mnie na neurologoie do N.S...bez mojej zgody! Inny lek.zadzwonił na policje by ta zabrała moją córke...Do czego ro doszło Panie ministrze, do czego!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
konto usunięte 2014-08-26 22:39:50
Dorcia nie wyprawiaj głupot, bo zrobią cię niepoczytalną, a córkę oddadzą do rodziny zastępczej.
Bez tego ona będzie wstydziła się iść do szkoły, aby nie stać się pośmiewiskiem z twojego powodu.
W takich małych miejscowościach społeczeństwo nie jest zbyt tolerancyjne.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-08-27 11:23:58
HDD-ja piszę prawde, to cała prawda i tylko prawda!

By mnie zrobic NIEPOCZYTALA muszą sie wiele natrudzic...

Na SOR pracuje doktorka z sozofremia hebefroniczną--to dopiero tragednia...

A Bobula chodzi do rytmu-jak mu zagrają...

Chwali sie pilegnjarką ze jest umówiony z adwokatem! jabylam wczoraj-nic strasznego...

Nie miał moralnego prawa by wysyłac mnie do Sacza,neurolog sie wysmiał. Mówił jutro to jutro...

A swoja drogą ze nie umieja wyleczyc niedokrw8stosci z powodu nie wchłaniania witaminyb12 i żelaza to tragededia!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
marekmintal 2014-08-27 12:33:41
zmieniasz login-y jak gacie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
Doradca 2014-08-27 12:52:32
@ Doriska może wytrwale chodziłaś na siłownię, odchudzałaś się i przedawkowałaś anaboliki i stąd te Twoje problemy ze zdrowiem ?.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-08-27 15:04:21
Wytrwale chodziłam na siłownie ale nie brałam żadnych anaboloków więc nie pij, nie pij...

Mamy personel medyczny jaki mamy i to jest TRAGEDIA!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
Petit 2014-08-27 15:22:32
Więcej witamin przyswajać! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
cytozyna 2014-08-27 16:10:19
Doriska akto to wymyślił żeby na SORZE (oddział ratunkowy) niedokrwistoś leczyc?? W ogóle nie rozumiem czemu nie udasz się do jakiejsc wysokiej sławy specjalistów któryh podobno tylu znasz (krakowskich) tylko do jakiejś Limanowej na SOR...:):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
konto usunięte 2014-08-27 16:50:53
Na siłowni trzeba ćwiczyć, a nie na nią chodzić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
konto usunięte 2014-08-27 19:38:57
Nie mają identyfikatorów, bo boją się ewentualnej odpowiedzialności za swoje postępowanie ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
Doradca 2014-08-27 20:43:59
@ Doriska pytam bo niektóre anaboliki zarówno u kobiet jak i mężczyzn powodują niezwykle agresywne zachowanie. Dowiedziono, że one bardziej szkodzą niż pomagają. Najczęściej tego rezultatem jest utrata przyjaciół, zapędy niszczycielskie i niemożność kontrolowania własnego zachowania co w efekcie prowadzi do różnego rodzaju depresji.

Mogą one również zachwiać równowagę hormonalną, co powoduje zmiany w systemie wydzielania wewnętrznego objawiające się wzmożonym ciśnieniem krwi i poważnymi bólami głowy nawet z chwilową utratą przytomności, mdłościami, biegunką i wymiotami. Wysokie ciśnienie krwi może doprowadzić do nieprawidłowej pracy nerek i wątroby. Niekontrolowane przerwanie przyjmowania anabolików i intensywne odchudzanie powoduje niedokrwistość czytaj anemię.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-08-28 16:40:27
doradco
wiec nie brałam,a ledynie na SOR mi podawali b12 bo mam wstrząs anafilaktyczy a przy tym inne choroby!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-08-28 16:59:31
@wislak

Dobrze powiedziane...oj boją sie i to bardzo! a zwłaszcz jedna pielegniareczka,z czarnymi loczkami,mała jak nie powiem kto...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
Misia25 2014-08-28 19:37:11
Doris nie boisz sie tak wojowac ze szpitalem ? Jesli tak jest, to musisz miec twarde dowody na woje slowa...Troche szkida mi Twojej rodziny, oby nie ucierpieli z tego powodu...:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-08-28 20:34:04
Mam twarde dowody!
Zarazenie córki gronkowcem szpitalnym, nie wydali karty,a w niej są błędne wyniki badań,
w niedziele miałam crp.130 a przedwczoraj nagle sie obnizyłlo, ponadto przewieźli mnie na neurologie bez mojej zgody! neurolog za głowe sie chwycil jak tak mozna robic i od razu zadzwonił do bobuli...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-08-28 21:21:07
Haha b3ka śmiechu XD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
antymon 2014-08-29 09:45:49
Pani Doroto, oto kilka cytatów z Pani przeprosin publikowanych kilka tygodni temu na łamach tego wirtualnego periodyku:

"Z głębokim żalem przepraszam Personel Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego w Limanowej a w ..."

"Jeszcze raz przepraszam i prosze o wybaczenie. ... "

Jak to się ma do tego co TY wypisujesz teraz?
Kto rozsądny teraz uwierzy w Twoją wiarygodność i trzeźwą ocene sytuacji?
Nie musisz odpisywać, poprostu pomyśl.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
konto usunięte 2014-08-29 11:44:32
U większości przeciętnie zdrowych ludzi po zrobieniu badań wychodzi, że coś tam mają wyższe, a co innego niższe.
Pomimo to jednak żyją i nie chodzą po doktorach.
Jako stary praktyk czytając od dłuższego czasu (ponad rok, te akcje z psem) twoje komentarze, na mój chłopski rozum wiem co ci jest, ale tego nie powinno się pisać na publicznym forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
mon 2014-08-29 17:25:48
doris1- Ja rozumiem,masz problem ze swiom zdrowiem,masz twarde dowody,to po co wypisujesz to na forum,zgłoś to tam gdzie trzeba i problem się rozwiąże,a tak, to robi się śmiesznie,no chyba że nie masz dowodów i ...tylko jak się okaże,że nawymyslałaś to,co?znowu będziesz przepraszać? trochę to wygląda nie racjonalnie.Nie bronię nikogo,sama mam zastrzeżenia co do służby zdrowia,ale są odpowiednie słuzby ,gdzie się zgłasza i rozwiązuje niejasności.Dużoo zdrówka życzę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
konto usunięte 2014-08-31 20:36:25
Dorcia trzeba było iść do Pasierbca na odpust.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
club 2014-08-31 21:40:01
doris jak masz problem zmień szpital a nie wypisuj takich wypocin jak cie to skrzywdzono,a po drugie są instytucje co możesz sie poskarżyć jak rzecznik praw pacjenta lub złożyć zażalenie do prokuratury
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
konto usunięte 2014-09-01 06:03:03
Jak ci nie pasuje, to nie czytaj :) Idź sobie pooglądaj odbijanie kulki nad siatką w TV B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
mosia 2014-09-01 09:39:13
To co wyprawia Doriska jest po prostu żałosne. Za jakiś czas będzie pisać przeprosiny, że manipulowały Nią osoby trzecie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-01 11:18:36
Club
Co do szpitala-nie bede sie wypowiadac a rzecznik praw pacjenta-jest poinformowany,mysle ze juz dotarlo pismo...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-01 22:18:06
@wislak
Idioci sie nie sieja,oni sie rodza...To co wyprawiaja pielegniarki na sorze to paranoja...
Bezpodstawnie bobula wysyla do innego szpitala a tam lekarz sie za glowe złapał,a Traczynski spiewa mu do taktu...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-02 15:18:52
To, kto jest idiotą to dopiero się okaże :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-02 19:36:16
ty dyskutant i to wielkim wraz ze swoja matka!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-02 20:37:00
Może spytajmy forumowiczów? XD Zresztą z tobą gadać to jak ze ścianą... ale wszystko kiedyś będzie mieć swój finał :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-08 01:21:48
dyskutanciku

Widzisz jak chcą z tobą gadac?? to tak jak z twoją mata ktora jest chora i to powaznie a pracuje na SOR...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
lokator 2014-09-08 10:51:59
Ty już w szpitalu limanowskim masz przerobane, powinn ie leczyc w szpitalu opowiednim o twojego rozumowania. trzeba być samemu w porządku, żeby komus opinie psuc. widać ten znchor cos ci jednak wszczepij ze z twoja gloka cos jest nie tak>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
konto usunięte 2014-09-08 14:02:35
Dorcia znów cię bierze, na zmianę pogody?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-08 19:48:55
Poczekajmy :) Tylko ostrzegam cię, że tym razem już żadne przeprosiny ani gruby "prawnik" cię nie ocalą :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-25 20:00:33
haha gruby prawnik -powiedziales co wiedziales...
Twoja matka odpowie za pobicie...a teraz przytul sie do niej i lulaj...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
adamsky 2014-09-25 20:54:15
Szamowna Dorisko jak szanownej zdrowie? Długo Szanownej z nami nie było. Szanowna już po kuracji to litery widzi? Szanowna ostatnio karetki jak taksówki robi? Szanowna a co z tymi takimi groźbami Szanownej. Szanowna ma dalej ochotę na konwersacyje?!?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-25 21:24:34
Nie było, to prawda...

I nie będzie długi czas...

Jednak Szanowny wezmę ze sobą laptopa...

Już wie Szanowny co to anemia makrocytarna???

Lektura przeczytana?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-25 21:46:18
co do karetek-nie ja dzwonie po nie...
A swoją drogą Szanowny-mam 4 skierowania!

To Szpital wybiera pacjent a nie inaczej...

Ostatnio jak Szanowny Bobula wysłał mnie do Sacza-neurolog za głowe sie chwycił,a ten biedaczek płakał przez tel.ze Mu smsy wysyłam:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
adamsky 2014-09-25 22:26:43
Szanowna Pani się już pogrążyła. Dziękuje. Dobranoc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-25 22:38:31
Kto sie pogrążył-lepiej nie pisac...

Proszę za lekturę się zabrać...
Dobranoc!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
konto usunięte 2014-09-25 23:33:15
Mamy nową doktor Justynę, może udasz się do niej na konsultację?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
adamsky 2014-09-26 09:21:09
Szanowna Dorisko. Szanowną uczciwie ostrzegam. Jeszcze jedno Szanownej zdanie tutaj przeczytam kłamliwe lub imaginacji efekt a wyciągnę wszystkie Pani Szanownej wyczyny z ostatniego czasu. Zacznę od karetek taksówek przez sprawy sądu a na Pani Szanownej wyzytach w sanatorium krakowskim kończąc. Dobranoc.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-26 12:23:38
haha nie strasz, nie strasz bo sie zes.asz...
Powiedziałam za duzo:P Czekam na @szanownego kolej...
Wyciagaj jak najpredzej, czekam z utesknieniem!:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
adamsky 2014-09-26 17:59:04
Jest Szanowna powżnie chora i psychicznie zaburzona. Szanowna. Liczę tylko że odpowiednie służby pomogą rodzinie która ponosi skutki choroby a Szanowna trafi na leczenie. Teraz Szanowna za zdrowie zdrowych kielich ulubionego leku proszę wypić!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-26 22:47:04
powaznie chory to @szanowny jest...
Podobno tajemnica lekarska, a zresztą o czym mówic...
Odpowiednie służby zajmą sie ale @Szanownym- to obiecuję...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-26 23:52:46
Zbierajcie pieniądze na odszkodowanie @szanowny...
A bedzie tego, smierc blizniat, ostatnio noworodka,pogryzienie córki przez psa...
"Po wnikliwym zapoznaniu się z dokumentacją sądową oraz dokumentacją przebiegu choroby Natalii.K...co następuje...
Dziewczynka została pokąsana przez psa w sierpniu 2010r...
W wyniku czego powstała rana policzka prawego...
Powyższe rany zostaly zaopatrzone w Limanowej, jednak przeoczono fakt i dziecku nie podano anatoksyny...Z tego powodu lezala na oddziale Szpitala Zeromskiego by wykluczyc tężca!Obserwowano zaburzone gojenie sie rany pod postacią ropienia rany a nastepnie zgrubieni rany o typie ziarniniaka... Niepokojący jest fakt iz dziewczynka kwalifikuje sie do zabiegu...
Dnia 27 pobrano wycinek tkankowy, na jego podstawie stwierdzono gronkowca szpitalnego złocistego" itp...itd...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
paprotnik 2014-09-27 08:01:06
Dorisko, jesteś piękną, młodą kobietą, czy nie za dużo tych chorób sobie wmawiasz, może nie jest tak żle jak piszesz, ja wiem że jak ktoś o czymś intensywnie myśli to to zaczyna się spełniać, pomyśl optymistyczn ie, ciesz się z czegoś, nie wojuj z całym światem, na to szkoda czasu i zdrowia,postaraj się zobaczyć dobre strony życia,ciesz się i uśmiechaj.Co do SORu ja też nie mam dobrego zdania ale o tym nie rozmyślam bo szkoda na to mojego zdrowia i czasu, który staram się wykorzystać w lepszy sposób.Pomyśl o tym, że jesteś młoda zdrowa i ładna a świat zaraz będzie bardziej przyjazny a tych co żle Ci życzą po prostu olej.Zyczę Ci miłego nastawienia i fajnego weekendu:):):):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
Misia25 2014-09-27 08:45:07
@adamsky, dajesz sie podchodzic jak dziecko...po co dajesz sue prowokowac ??? Bad ponad to :-) pozdrawiam:-*
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-27 15:23:08
Ja osobiscie ciesze sie z postów Adamsky...w tej sprawie złożę zawiadomienie... czesc osób wie kto to:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
adamsky 2014-09-27 16:27:07
Szanowna Szalona kobieto a donoś. Gorzej bo na Twoje chore zachowania już doniesiono. Szanowna. Ktoś był szybszy! Szanowna a o czym Ty chcesz zawiadamiać? Ja Szanowna doriska donosze że adamsky mówi, że jestem szalona? Szanowna mówi a Ty pokażesz donosząc dowód osobisty z imieniem i nazwiskiem doriska? Szanowna a skąd adamsky ma wiedzieć kim jest szalona doriska? Szanowna, dbać o zdrowie i łyknij tera za zdrowie. Szanowna chodzisz i ludzi pomawiasz dalej? Szanowna opowiada swoje bajki ludziom? Szanowna kiedy ufo ląduje? Szanowna wszystko wie i szanowna powinna do krakowskiego sanatorium jechać. Szanownej piękna ceremonie zrobimy i pocztówki wyślemy. Szanownej nie zapomnimy. Szanowna długo niosła i doniosła.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-27 18:30:03
Szanowny,dziekuje za okreslenie...
Wysyłajcie lecz póki co na Sniadeckich, tam od środy bede...
Póki co a potem do dzeła...
Jest ip komputera, komórki wiec problemu nie ma...a w pon.ide na policje tak jak obiecałam,zlożyc wniosek...
Pozdrawiam Szanownego ...
Szalona!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-27 19:00:06
O czym chce zawiadomic? niebawem Szanowny się dowie...
Oby Szanownemu oczy tylko nie wyszly...Co do lykania-nie robie tego ,chyba Szanowny nie jest w temacie!
Kto ponosi wine? niestety lekarze...
Szanowny,pieniadze nazbierane za pokąsanie córki przez psa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskryminator 2014-09-27 20:48:54
Tańcz głupia, tańcz,
swoim życiem się baw !
Wprost na spotkanie ognia leć !
Tańcz głupia, tańcz,
wielki bal sobie spraw !
To wszystko, co dziś możesz mieć...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
konto usunięte 2014-09-28 00:52:04
@dyskutant:

Proponujesz Dorisce grubego radcę jako obrońcę? Ale przecież ten niedoszły adwokacina to dupowłaz Biedy. On nie robi nic innego jak tylko pierdzenie w stołek za nasze pieniądze. Ale do czasu. Mam nadzieję, że w listopadzie będzie zmuszony znaleźć sobie inne żerowisko :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-28 08:46:35
@wislak
To radca prawny jak mi wiadomo, pracuje takze na rzecz szpitala...
Mam swojego adwokata bo nazbierało sie tych spraw a najbardziej smiac sie chce z jednego cytatu szanownego Bobuli a raczej jego radcy prawnego...:D
Mieli kilka wiadomosci ze zatrudnaja chora kobiete na SOR ale zlekceważyli to, moze niezawisły Sad podejdzie tak jak powinien...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-28 09:07:32
A z dyskutancikem- nie warto rozmawiac, to jej maloletni synuś...Krzysio,smecio bałaganiarz, jego ubrania nie znają prania...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-28 11:06:14
Przeginasz pałę, ale za niedługo ci się oberwie. Zamiast oceniać innych, zajmij się najpierw sobą, bo wyglądasz gorzej niż szmata spod latarni :) Już niedługo zostanie ci tylko ten twój gronkowiec. A Kamiński ci nic nie pomoże, najwyżej morde obije :)

Limanowa przeprasza za doriske ;___;
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-28 11:10:23
@wiślak

Gruby "prawnik" doriski to nijaki Z.K który już niejeden dym tu prowadził.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-28 11:14:17
Zresztą ludzie, po co to droczyć? Poczekajmy, aż ten ukochany dla doriski "niezawisły Sąd" rozstrzygnie, czy zarzuty, jakie licznie niedawno postawiono są poprawne i wtedy wszyscy się dowiedzą jaka jest prawda, niech właśnie sąd zadecyduje. Po co szczekać na forum? Sprawa wszystkich pomówień pod adresem mojej mamy jak innych lekarzy rozegrają się w sądzie i to na jego wyrok lepiej zaczekać...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-28 12:46:18
Krzysiu, Krzysiu, chyba nie wiesz jak wyglada dziecko szmata spod latarni... wez prysznic dziecko...
A morde obila mi twoja matka!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-28 12:53:58
Tak, tak :) Skądś znam te teksty. Tak ci obiła, jak dr Chodorowski i reszta szpitala XD Czas pokaże, będzie płacz i przeprosiny, ale tym razem już nikt na to nie pójdzie :))))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-28 12:57:42
A po tonie twoich wypowiedzi widać, że się z grubasem z Niepołomic kontaktujesz. Zobaczymy jak na tym wyjdziesz, bo ja się będę tylko śmiał XD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-28 13:12:16
Zadnego płaczu nie bedzie ani przeprosin...
A kontakt moge miec z kim chce!
Jestes chory jak Twoja matka, naucz sie poprawnie pisac i weź ten prysznic bo mi klawiatura śmierdzi!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-28 13:21:10
Jasne :) Już nieraz płakałaś, gorzej dla ciebie.
Dobrze że się przyznałaś, w sądzie się przyda.
Oczywiście każdy jest chory, tylko nie ty. Póki co, to ty jedziesz na leczenie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
Bang 2014-09-28 14:35:36
Panie @adamsky. Dlaczego się Pan tak błaźni?
Może Pan powinien się wybrać do dobrego psychiatry?
Współczuje Panu,bo w koncu to nie Pana wina ze jest Pan chory.
Pozdrawiam serdecznie . :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-28 15:40:58
@dyskutant
a na jakie leczenie jadę? kto mnie tak załatwil? kto jest temu winien?
Ty chłopcze pędz do psychiatry, czym wczesniej tym lepiej!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-28 17:41:55
Tak, na pewno źli lekarze dwa razy dziennie wlewali ci leki na siłę do paszczy :) Jaka ty biedna, zostaniesz błogosławioną ziemi Limanowskiej XD I pewnie znów będziesz chciała odszkodowań.. współczuję tylko tym wszystkim, którzy mają obowiązek użerać się z tobą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
Bang 2014-09-28 17:59:57
@dyskutant- co Ty masz do @doris1 ?
Jezeli widzi dziewczyna jak jest w szpitalu,ma prawo o tym pisac, jezeli jest to prawda.
A prawdą to jest,bo na własne oczy widziałem jak lekarze i pielegniarki traktują pacjenta. Rowniez widziałem jak doktorka zamiast zajmowac sie pacjentem wychodzila co 10 min. na papierosa. A wiec @dyskutancie,zamilcz lepiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-28 18:14:25
http://imgur.com/jrY4dYX

Przestań się już kobieto kompromitować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-28 19:04:17
winni sa lekarze i twoja matka ktora lewe recepty przepisuje...ja pieczatki sama sobie nie podbije!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-28 19:21:07
Wina Tuska.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-28 21:58:46
Wina twojej chorej matki przez ktora sie nie przekrecilam,bo mialam dawke smiertelna i sie utrzymuje...
Niebawem bedzie badana a biegli juz nie sa tacy łaskawi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-28 22:39:29
Moja mama ci nigdy nic nie przepisywała. A za każde kłamstwo odpowiesz i to wysoko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-28 23:11:40
Przpisywala na inne nazwiska! Powolam swiadków w tej sprawie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
adamsky 2014-09-29 05:53:18
Szanowna Doriska ma kolejne misje i ostry film lub objawienie? Tera na inne nazwiska, świadków powoła, biją ją, Szanownej się już wszystko w czubie pomieszało. Szanowna, niezły bigos ma w głowie. Szanowna łyk za zdrowie w dziub ulubionego napoju i szanowna może fruwać po okolicy w oparach Szanownej abstracji. Szanowna jest dobrze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-29 05:58:20
dyskutanciku
A my nie przeszlismy na "ty"....
Wiec uważaj MAŁOLACIE!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-29 07:00:59
Szanowny @adamsky- otóż taka prawda ze przepisywała...
Szanowny-jedz ostrożnie ! A w piers bic sie nie muszą, nie ma takiej potrzeby...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
kokoq 2014-09-29 11:12:01
O Boże Święty, już żyję trochę lat ale czegoś takiego jeszcze nie czytałem. To jest masakra, co ta "Pani" ma w głowie. Jeszcze nie tak dawno czytałem jakieś jej "przeprosiny" - że ja manipulowano, że jakieś tam osoby trzecie ją nakręcały na szpital - makabra. Uważam, że "Pani" jest po prostu nieuleczalnie chora na głowę i nic już w tej sprawie nie da się zrobić. Jedynie "znachor ze sportowej" który tą "Panią" "dogłębnie" poznał może coś w tej sprawie zdziałać - a może jakieś zioła z nad Dunajca od Pana H. może pomogą?? Bo innego wyjścia nie widzę. A jeszcze jedno jeżeli "Pani" ma jakieś dowody na tych wszystkich których tu "Pani" oskarża to niech sąd rozstrzygnie - póki nie ma wyroku są to pomówienia za które "Pani" może odpowiadać z kodeksu karnego - i życzę wszystkim oskarżanym którzy zostaną oczyszczeni przez sąd aby doprowadzili do tego by ta "Pani" przez miesiąc stała na środku rynku w Limanowej i przepraszała za swoją głupotę której już i tak się nie da wyleczyć. Aha jeszcze jedno "Pani" się do sejmu nadaje bo tacy sami idioci nami rządzą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
doris1 2014-09-29 13:42:39
Idiotą to jestes ty,razem na czele z Bobulą i innymi...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
Doradca 2014-09-29 14:09:03
W tym wszystkim moim zdaniem nie chodzi o nic innego a li tylko o nieodwzajemnione uczucie.

Kobieta zraniona jest bardzo niebezpieczna ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
konto usunięte 2014-09-29 15:16:18
Panie Doradca błagam Pana niech Pan KOBIET nie obraża ...
"Toto" nie wiem, jak nazwać, ale z kobietą, to ma niewiele wspólnego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
kokoq 2014-09-29 16:01:54
Trudno nazwać idiotą człowieka którego się nie zna, póki co to sama "Pani" z siebie idiotkę robi więc niech się "Pani" nie dziwi sformułowaniom jakie się tu wobec "Pani" osoby używa. A Pana Bobuli nie znam, co napisałem jest tylko moim odczuciem i nie sterowały mną "osoby trzecie" jak "Panią". A jak każdy z nas wie "Panią" chyba najlepiej wysterował znachor "ze sportowej". Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia, jeżeli jeszcze jest taka możliwość - bo wydaję mi się, że nie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
namoR 2014-09-29 17:43:57
Przepraszam ze sie wtracam, mam tylko krotkie pytanie.

Czy wedlug Redakcji i Moderatorow ten temat, wiele komentarzy i odpowiedzi odpowiadaja charakterowi i linii redakcyjnej tego portalu?

Jezeli tak, to nie mam wiecej pytan.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
dyskutant 2014-09-29 18:20:18
A mi się wydaje, że ta zadyma jest na rękę temu portalowi... popatrzcie ile tu reklam. Każda odsłona strony, to pieniądz. Już niejednokrotnie wzywano tutaj do usuwania takich postów, jak widać bezskutecznie. Jestem nawet gotów powiedzieć, że to portal stoi za doriską, bo co tu wchodzę, to widzę na stronie głównej, że albo "kogoś coś przejechało i nie żyje", albo "jak to szpital w Limanowej jest zły i jak to śledztwo rusza"....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
ABS0LLUT 2014-09-29 19:07:51
@dyskutant: Jak miałem czas to wchodziłem w ten temat, który jest chyba na 12. stronie panelu administracyjnego. Byłem trochę zjęty ostatnio i przegapiłem kilkadziesiąt postów. Cóż, tak bywa.

@namoR: Też Cię lubię :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
jeden1 2014-10-02 09:09:49
Byłem pewien motylku że doświadczenia życiowe uczyniły z Ciebie zatwardziałą feministkę.Tymczasem post bez charakterystycznej dla tej grupy kobiet "solidarności jajników" wprawił mnie w zakłopotanie:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Identyfikator
konto usunięte 2014-10-02 09:13:13
Jeden1 - To jest tak, jakby solidaryzować się z kurą.
Wybacz, ale wolę ludzi.
Poza tym, nie mam bladego pojęcia o jakich doświadczeniach życiowych piszesz :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in