Wtorek, 31 marca
Beniamin, Balbina, Kordulia, Kornelia, Dobromierz, Gwidon, Kamila
426

Motocykle

I po imprezie:)

Witam mam nadzieję że impreza wszystkim przypadła do gustu i znowu ją powtórzymy.
Poniżej link do zdjęć, miłego oglądania:

https://skydrive.live.com/?cid=3C4DB70189CB89C2&id=3C4DB70189CB89C2%21128&sc=documents
RE: I po imprezie:)
jezu jest czego zalowac :( ja niestety nie pojawilem sie poniewaz stezenie alko we krwi nie bardzo pozwalalo na funkcjonowanie, a dopiero co o jezdzie mowiac :/ Nastepnym razem nie odpuszcze !
Bardzo fajnie, że się udała impreza, cieszę się że się dobrze bawiliście... ale ślak mnie trafia że nas tam nie było:).
To spotkanie z założenia miało być formą sprawdzenia zainteresowania takim organizowaniem się, wśród motocyklistów z Limanowej i okolic. Myślę że będzie to dobry początek do dalszych spotkań w coraz szerszym gronie.
Pozdrawiam wszystkich
Witam! Bardzo chciałem wszystkim podziękować że pojawili się na zlocie i grilu:) Juz teraz możemy myśleć o powtórce na zakończenie sezonu:) Dzięki jeszcze raz wszystkim!:)
Witajcie wszyscy,mam nadzieję że tym "naszym bardzo udanym rozpoczęciem sezonu motocyklowego" pokazaliśmy że możemy i umiemy się zgrać,a później dobrze bawić-oby więcej takich akcentów z naszej strony
;)Zdjęcia później Pozdrawiam.
Każdy z nas był organizatorem i to dla tego było extra.Oj Ryhu brakowało Was brakowało.
Oto kilka fotek z imprezki i przejażdżki :) Życzę wszystkim miłego oglądania https://picasaweb.google.com/105281907839
sadze ze na zakonczenie sezonu trzeba powtorzyc "MOTOCYKLOWE GRILOWANIE" :o)
jestem za :D moze na zakonczenie uda mi sie pokazac xD
hmm kontemplując dłużej te zdjęcia stwierdzam że impreza była przednia... niestety dochodzą również negatywne aspekty oglądania zdjęć... dochodzę do przykrego wniosku że ja to jednak brzydki jestem :p
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in