Baner
17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1204

Hyde Park

I LO versus Ekonom

trebunitutek 2013-06-25 19:01:10
Interesuje się biol-chemem. Która z tych dwóch będzie lepsza? Do jutra muszę podjąć decyzję. Do tej pory myślałem że ILO, ale z tego co widzę to do Ekonoma też jest bardzo dużo chętnych. Doradźcie. Najlepiej uczniowie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: I LO versus Ekonom
smo 2013-06-25 19:44:59
Wybieraj coś gdzie nauczysz się matematyki i zdasz maturę rozszerzoną dobrze (min 70%).
Sam chodziłem do biol-chem w ekonomie, było ok.

A z tego co zauważyłem do Orkana idą "snoby" a do Ekonoma ludzie na luzie którzy chcą być anonimowi, bo Ekonom to duża szkoła.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: I LO versus Ekonom
kropka1989 2013-06-25 20:06:52
Też chodziłam na biol-chem do ekonoma i powiem Ci, że chociaż wszyscy chcieli iść na medycynę czy na farmację po liceum to nikt się nie dostał... Za to po Orkanie po biol-chemie wiem, że parę osób dostało się na wymarzone kierunki. Jeśli jeszcze raz mogłabym podjąć tą samą decyzje, poszłabym do ORKANA.O:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: I LO versus Ekonom
trebunitutek 2013-06-26 07:58:44
No właśnie tak słyszałem od uczniów. Sam już nie wiem :( szkoda, że nie ma jednego biolchemu w limanowej wtedy nie miałbym problemu :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: I LO versus Ekonom
majcia 2013-06-26 08:33:56
Jeżeli chcesz dobrze zdać matematykę rozszerzoną to idź do Orkana.Wiadomo, luzów nie ma, ale coś za coś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: I LO versus Ekonom
imy 2013-06-26 10:02:28
Sama chodziłam do Orkana i NIE POLECAM. Jeśli masz "znanych" rodziców to jednak w Orkanie bedzie Ci lepiej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: I LO versus Ekonom
xxx93 2013-06-26 10:33:27
chodziłam do ekonoma na biol-chem i nie żałuje:) w Orkanie matura z przedmiotów wiodących wypada lepiej, ale duzo zalezy tez od własnego zaangazowania:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: I LO versus Ekonom
konto usunięte 2013-06-26 12:10:50
Zależy od ciebie czy się bedziesz chciał uczyć czy nie. Jesli cie interesuje medycyna albo farmacja to musisz sie uczyć zeby pózniej do matury w trzeciej klasie nie uczyc sie wszystkiego od podstaw tak jak ja :)Nie ukrywam ze matura z biologii rozszerzonej była dla mnie trudna
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: I LO versus Ekonom
trebunitutek 2013-06-26 18:27:06
Dzięki wszystkim za rady. Wybrałem jednak Ekonom. Chyba lepsza ta szkoła tym bardziej, że nie mam rodziców lekarzy ani prawników.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: I LO versus Ekonom
AntoniJ 2013-06-26 23:14:42
Słuszny wybór, Ekonom rządzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: I LO versus Ekonom
smo 2013-06-27 12:48:08
Dobry wybór, jednak pamiętaj, ucz się matematyki, zacznij od dzisiaj, bo to Ci nie zginie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: I LO versus Ekonom
limonka19 2013-06-27 14:17:00
Przede wszystkim ucz się matematyki, bo ona jest najważniejsza. Ja gdybym mogła wybrać raz jeszcze to nigdy by to nie był profil humanistyczny, gdyż po nim w dzisiejszych czasach nie znajdę pracy :(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in