22°   dziś 20°   jutro
Wtorek, 30 kwietnia Marian, Katarzyna, Ludwik, Pius, Donata, Balladyna, Lilia
2168

Wydarzenia

Gora Cwilin

Janek64 2012-07-03 02:53:30
Mam prosbe panie redaktorze TOP zeby pan zamiescil artykul z wydarzen zdobywania lostowskiej gory Cwilin w ramach Odkryj Beskid Wyspowy Chcialbym aby panscy czytelnicy potalu Limanowa .in mogli zobaczyc fotki z tej przepieknej i wyjatkowej lostowskiej Gory .Na samym szczycie pojawilo sie prawie 1000 turystow aby podziwiac przepiekne widoki na nasza piekna ziemie Limanowska i nie tylko. Mysle ze jest co zobaczyc i ciagle odkrywac Ja na codzien moge podziwiac te piekne widoki na ta gore Cwilin z balkoniku mojego domku . Z gory dziekuje i Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gora Cwilin
Janek64 2012-07-03 04:59:35
Szanowny panie Rotmistrzu a pan moze byl na gorze Cwilin? Jezeli tak to jakie wrazenia Pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gora Cwilin
konto usunięte 2012-07-03 06:19:18
Bywałem kilka razy, leżałem jak wór z lubością w tej suchej trawie. Rzeczywiście cudnie. Jak wyjdę wyżej u siebie to też widzę Ćwilin.
W niedzielę nie byłem. Nie lubię tłumów.

Jak nawet najwyżej wyjdę to nie widzę Ameryki:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gora Cwilin
Janek64 2012-07-03 06:44:53
Witaj Rotmistrz jak wyjdziesz jak najwyzej sciag ciemne okulary to napewno zobaczysz to co chcesz a moze i Ameryke hehe a jak juz nie dowidzisz tej Ameryki to mozesz namacac tylko wes ze soba globus hahahahahahhaa ALE mnie rozsmieszyles hahahaaha Moze pan TOP udosteni jakies fotki bo naprawde przepieknie az mi serce sciska ogladajac . Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gora Cwilin
crusader 2012-07-03 08:33:35
Janek, w inter jest pelno fotek Cwilina, ale prawdopodobnie chcesz kogos w tym tlumie zobaczyc
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gora Cwilin
Janek64 2012-07-03 09:06:05
byc moze tak ale lim bije ogladalnosc i czytalnosc od innych. Dzeki za info.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gora Cwilin
krusader 2012-07-03 10:46:19
Ćwilina nie polecam, chyba że ktoś nie lubi chodzić po górach to tak
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gora Cwilin
Janek64 2012-07-03 13:36:30
crusader myslisz ze tutaj na naszym portalu te fotki sie nie pojawia? internet swoja droge a portal Limanowa in swoja droge ma chociaz jest tez wiele drog na piekny Cwilin to ta w Niedziele byla jedna Pozdr...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gora Cwilin
zealot 2012-07-07 14:57:36
Wlasnie chcialem sie wybrac na Cwilin, skad jest najlepsze podejscie? Najlepiej tak, zeby mozna bylo auto gdzies pod gora zostawic.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gora Cwilin
Janek64 2012-07-07 15:25:23
@zealot podjec sobie na Wilczyce na Dzial to nawyzsze wzniesienie pomiedzy Mszana Dolna a Jurkow przez Lostowke Tam zostawisz samochod bardzo duzo miejsc i bardzo bezpiecznie doklanie przy skrecie drogi na Letowe i z tamtad szlakiem udasz sie na piekna Gore Cwilin spokojnie mozesz zabrac moze zone moze dziewzcyne przyjacol swoje dzieciczki mozesz tam rowniez pojechac na rowerze . WIEC MILEGO ZDOBYWANIA TEJ GORY. Jak wrocisz to napisz o swoich wrazeniach Milo Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in