10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

ginekolog

opek 2016-01-14 20:30:22
Polecicie dobrego ginekologa z Limanowej i okolic.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog
blondi105 2016-01-21 22:14:05
dr.Kaczmarczyk .prywatnie ul.tarnowska (na wesołej)w tym nowym budynku na wprost poniedziałki i piatki od 12:00.wspaniała kobieta bardzo polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog
magicalzoo 2016-01-22 22:16:41
Witam,
Podpisuję się pod pytaniem, poszukuję opinii na temat jakiegoś dobrego ginekologa- położnika, do prowadzenia ciąży. Kontakt też mile widziany. Interesuje mnie przede wszystkim tzw. fachowe podejście czyli profesjonalizm najlepiej w każdym aspekcie, w drugiej kolejności cena, która nie doprowadzi mnie do bankructwa przy prawdopodobnie dość częstych wizytach (a może istnieje jakiś wyjątek w postaci "nie zlewającego"lekarza, który przyjmuje na kasę chorych???). Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Także za te dotyczące tego kogo lepiej omijać szerokim łukiem. Ktoś, coś???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog
onaion 2016-01-22 22:29:38
Polecam dr Chołys- Duszyńska. Przyjmuje we wtorki w szpitalu na NFZ. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog
narciarz123 2016-01-22 23:43:14
tylko lek. Ryskala i Skwarczynska . Stara szkoła tu . No u lek Jastrzębski dalej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog
MMP1984 2016-01-23 14:21:52
witam polecam dkt.Sołtysa prowadził moje 2 ciąże i zawsze byłam zadowolona dba o każda pacjentkę :)zawsze miły usmiechniety wszystko tłumaczy nie trzeba wyciągać inf. tak jak u innych lekarzy .....przyjmuje w domu na starej wsi po wcześniejszym umówieniu na godzinę przynajmniej nie trzeba czekać w kolejkach
604208362:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in