Czwartek, 19 września
January, Konstancja, Teodor, Leopold
1991

Tematy archiwalne

Ginekolog w Limanowej

Witam potrzebuje kontakt do sympatycznego i dobrego ginekologa w Limanowej,gdzie przyjmuje kiedy, nr tel, mieszkam tu od niedawna i nie znam żadnego specjalisty z góry dzięki
RE: Ginekolog w Limanowej
Prywatnie;każdy sympatyczny.
Ja chodziłam do doktora Pieniążka bardzo sympatyczny,przyjmował w domu nad"Biedronką" tel.niestety nie znam
dr. Leśniak 500 126 551 chyba to jest ulica narutowicza... ale nie jestem pewna
dr.Chrobak sympatyczna Pani ginekolog przyjmuje we wtorki do13 do 17 w przychodni na Matki Boskiej.
a ja polecam doktora Widomskiego,przyjmuje we wtorki i czwartki w przychodni na ul.Matki Boskiej
No,sami sympatyczni.
szpital położniczy na Śniadeckiego w sączu.... bo w l-wa sami weterynarze...
dr Sołtys przyjmuje chodziłam do niego do ośrodka i jest super lekarzem tel 604 208 362 jest dobry polecam i ne zgadzam się że prywatnie każdy sympatyczny chodziłam do Widomskiego prywatnie i już więcej do niego nie pójdę
Niedowiary;przecież to Bożyszcze Kobiet.
Waśnie w nowym sączu to podstawowych rzeczy nie ma w szpitalu bieda jak fix, tylko polecam doktor hebdę-lis, konkretna i kompetentna. Przyjmuje w Diagmedzie
Dzięki wielkie za pomoc :)
Napiszcie mi;czym się rózni lekarz ginekolog prywatny od nieprywatnego?
dr Sikoń słyszałem że najlepszy (",)
Kobiety;każdy lekarz ginekolog Was tak samo zbada.
borek lekarz a lekarz to wielka różnica ;))

ja tez mieszkam tu od niedawna, byłam i u sołtysa i u pieniążka, bo nie mogłam się zdecydować.
obydwaj bardzo sympatyczni i delikatni, ale jeśli jesteś dziewczyną/kobietą, która ma problemy z miesiączkowaniem, hormonami, to WG MNIE pieniążek bez gadania jest lepszym fachowcem w tej dziedzinie
a zapomniałam ;)
przyjmuje nad biedronką, jedzie się cały czas główną drogą w górę. po lewej stronie jakby "pod drogą" na wolno stojącym domu jest napis jak byk "gabinet lekarski" no to tam ;)
a dzwońcie panie najlepiej o 21 godzinie, wcześniej włącza się poczta. pani was zarejestruje. wielka kultura jeśli chodzi o przyjmowanie. na która jest się zapisanym na tą godzinę się wchodzi, nie ma kolejek itp. ;))
nr 693 469 293
Zdecydowanie w Limanowej tylko doktor Pieniążek lub doktor Sołtys... Bardzo sympatyczni lekarze...
Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru:)
Dr Pieniążek to dobry wybór, zrobisz u niego wszystkie badania jeśli zaistnieje taka potrzeba.
czy znasz godziny przyjec??:)
czy znasz godziny przyjec do dr widomskiego?
polecam dr Lesniaka jest bardzo dobry i niedrogo bierze moja corka tak od dluzszego czasu leczy sie u niego
Dr Leśniak najlepszy ginekolog w Limanowej i niedrogi! Polecam!!!
Ja osobiście polecam Panią Kaczmarczyk, przyjmuje na Krakowskiej ( okolice sklepu Spar . Zawsze ma czas dla pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, jest miła i delikatna i nie droga. Wizyta z badaniem usg 60 zł, dla studentów zniżka, cytologia 30 zł. Polecam
Podajcie jakieś namiary na nich ... najlepiej na jakąś panią ginekolog
Sołtys lub Widomski
widomski od rana do godz 11 we wtorki i czwartki w przychodni na ul. MB Bolesnej w Limanowej
ale jakis numer moze do rejestracji czy cos?
hej... a czy możecie mi podać jakie ceny obowiązują u dr pieniążka prywatnie.....

chodziłam do niego do ośrodka do dobrej... ale długo trzeba czekac na wizytę... a ja mam problem i potrzebuję już na wczoraj :(
Do dr Widomskiego się nie rejestruje, przychodzi się i czeka, tylko że są duże kolejki przeważnie do niego, ale zawsze wszystkich przyjmnie. W czwartki przyjmuje od 15.
a widomski tez we wtorki na ul. matki boskiej bolesnej?
DR.Paweł Hajdyła przyjmuje w limanowej na ulicy krótkiej w każdą środę
a trzeba sie wczesniej rejestrowac? ile bierze za wizyte?
Dr Pieniążka odradzam.
A ja polecam dr Pieniążka to świetny specjalista, jest bardzo miły i konkretny.
rejestracja telefoniczna nr tel.606908157 koszt wizyty 100zł
A ja polecę dr Kaczmarczyk, przyjmuje koło imy w sowlinach, ceny przystępne i co najważniejsze nie czeka się jak u reszty po 2 godziny w poczekalni
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in