7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
4270

Porady

ginekolog limanowa

lenka 2012-08-22 15:04:59
Witam! Orientuje się ktoś czy dr Paweł Hajdyła przyjmuje obecnie prywatnie gdzieś w Limanowej???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog limanowa
doris72 2012-08-22 15:08:48
Dr Paweł Hajdyła przyjmuje w środy w przychodni na M.B. Bolesnej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog limanowa
lenka 2012-08-22 15:17:12
a jest to pewne? miałam konsultacje w szpitalu u dr Hajdyły przed operacją na wyrostek, ale kiedy spytałam w rejestracji czy przyjmuje panie powiedziały że w Limanowej w ogóle nie a najprędzej w Krakowie bo on stamtąd jest...
?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog limanowa
djc79 2012-08-22 16:50:01
jak on z Krakowa to ja z kosmosu jestem.Przyjmuje w przychodni w Dobrej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog limanowa
konto usunięte 2012-08-22 22:44:44
@djc79 powiem tak - zaktualizuj trochę informacje co do tego krk :)... Nie wiem czy nadal przyjmuje w Dobrej na fundusz, ale prywatnie nadal przyjmuje w przychodni na M.B. Bolesnej. Wiem, że miał się przenosić do szpitala do krk stąd pewnie poinformowali Cię w rejestracji, że tu już nie przyjmuje. Jak potrzebujesz nr żeby umówić się na wizytę to pisz. Pzdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog limanowa
lenka 2012-08-23 12:27:58
poproszę ten numer :) i dzięki za odpowiedzi ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog limanowa
fiolekkk 2012-10-29 21:26:13
Orientuje się ktoś gdzie przyjmuje dr. Paweł Hajdyła? Jest mi to obojętne czy na NFZ czy prywatnie.
Wiem, że w czwartek przyjmuje pacjentki w Dobrej, ale akurat wypada Wszystkich Świętych. Znalazłam tez informację, że w poniedziałek w godzinach wieczornych można go znaleźć w Mszanie Dolnej. A po za tym gdzieś jeszcze? Najlepiej w piątek...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog limanowa
konto usunięte 2012-10-29 22:29:47
odp masz na pw
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: ginekolog limanowa
oridzinalna 2012-11-06 23:28:06
Ja Wam polecam Andrzeja Goryce :) Świetny ginekolog.Starszy, doświadczony, wszystko ładnie tłumaczy. Umie tak zagadać, żeby się nie stresować wizytą ;) Przyjmuje prywatnie na Matki Boskiej Bolesnej w piątki 15-17:)
a wizyta 50zł kosztuje:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in