Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
4270

Porady

Ginekolog, do którego warto się zapisać

Sweet 2012-04-23 13:53:18
Witam serdecznie,

Mam pytanie do wszystkich Pań...Którego ginekologa przyjmującego w naszym powiecie polecacie?
Czy warto chodzić prywatnie czy raczej na NFZ???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolog, do którego warto się zapisać
xyz 2012-04-23 14:51:43
Wystarczy poszukać,było już kilka wątków na ten temat,po co zakładać kolejny?:?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolog, do którego warto się zapisać
anitha9 2012-04-23 17:23:57
Ja BARDZO polecam lek. Sołtysa, który przyjmuje prywatnie u siebie w domu w Starej Wsi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolog, do którego warto się zapisać
Sweet 2012-04-24 14:37:58
Dzięki Anitha9:)
Faktycznie było parę tematów związanych z ginekologiem w naszym rejonie. Jednakże mam jeszcze jedno pytanko...czy któraś z Was chodzi może do lekarza Widomskiego? Na forum znalazłam tylko jedną opinię na jego temat.
Natomiast co do sposobu wizyt(prywatnie czy na NFZ) to uważam iż jest to bardzo ważny temat. Szczególnie dla osób, które spodziewają się dziecka lub pragną zajść w ciążę. Dużo pozytywów słyszałam na temat dr Pieniążka. Jednak z własnego doświadczenia nie polecam tego lekarza, chociaż wydawałoby się,że powinien należeć do najlepszych specjalistów. Nawet chodząc do niego prywatnie wydawało mi się, że bardzo powierzchownie podchodzi do problemu z jakim się do niego przychodzi.
Zdaję sobie sprawę, że temat może wydawać Wam się "oklepany" jednakże bardzo mi zależy na Waszej opini.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolog, do którego warto się zapisać
konto usunięte 2012-04-24 19:17:18
ja polecam dr Sołtysa przyjmuje w osrodku zdrowia w Dobrej na nfz do doktora Widomskiego chodziłam i niestety nie mam o min najlepszego zdania
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolog, do którego warto się zapisać
konto usunięte 2012-04-24 19:21:48
a co do pytania "Czy warto chodzić prywatnie czy raczej na NFZ???" do dr Widomskiego chodziłam prywatnie a do dr Sołtysa na NFZ ale dr. Sołtysa polecam jest super lekarzem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolog, do którego warto się zapisać
ogon 2012-04-24 21:00:56
Dr Widomski superspecjalista , wg. mnie najlepszy ginekolog w Limanowej . Zawsze ma czas dla każdej pacjentki , na pytania odpowiada rzeczowo i zrozumiale , a co najważniejsze - nigdy nie myli się odczytując USG . Ja osobiście polecam prywatne wizyty :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolog, do którego warto się zapisać
hiacynta100 2012-04-24 22:07:29
Dr Hajdyła, nie zawsze prywatnie znaczy lepiej, wiem z własnego doświadczenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolog, do którego warto się zapisać
mosia 2012-04-24 23:42:31
A ja polecam dr Stychno, prowadził moją ciążę, w dodatku chodziłam na nfz, super lekarz i człowiek, zawsze wysłucha, doradzi, ma czas dla pacjentki. Dr Widomski też jest dobrym lekarzem, uratował mi moje dziecko na samym początku ciąży(trafiłam w nocy na jego dyżur z zagrożeniem ciąży) Niestety dr Stychno nie ma prywatnego gabinetu w Limanowej. Natomiast dr Pieniążka nie za bardzo polecam, mam złe wspomnienia z porodu, podczas którego miał dyżur.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolog, do którego warto się zapisać
brizamedia 2012-04-25 21:28:11
a ja polecam lek Pieniążka, konkretnie i rzeczowo, mówi to co trzeba i nie rozgaduje się bez sensu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in