14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

GINEKOLOG-CHOŁYS-DUSZYŃSKA

marta92 2017-01-18 13:31:21
Chciałam zapytać o doktor Beatę Chołys-Duszyńską.Jakie są Wasze opinie na jej temat,jeśli chodzi o prowadzenie ciąży? Czy warto ją wybrać.Bardzo proszę o informacje na jej temat.
Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GINEKOLOG-CHOŁYS-DUSZYŃSKA
onaion 2017-01-20 20:44:59
Jak najbardziej polecam. Prowadzila moja ciąże przez pięć miesięcy i była przy porodzie. Nie mam jak nic do zarzucenia, bardzo pomocna, dokładna. Nie było również problemu żeby mąż był ze mną na wizycie na USG. Ja chodziłam do niej do przychodni w szpitalu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GINEKOLOG-CHOŁYS-DUSZYŃSKA
marta92 2017-01-23 08:14:59
Ile wcześniej,z jakim wyprzedzeniem czasu musiałaś się zarejestrować do poradni do Pani doktor? Bardzo proszę o odpowiedź :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GINEKOLOG-CHOŁYS-DUSZYŃSKA
onaion 2017-01-23 13:45:07
Szczerze to nie wiem bo mama mnie rejestrowala ale chyba jedziesz rano w ten dzień co przyjmuję i się rejestrujesz. Możesz też zadzwonić do poradni zapytać położne jak to teraz wygląda bo ja rodzilam w czerwcu. Osobiście mogę polecić też dr Zaczyka. Prowadził moją koncowke ciąży i byłam bardzo zadowolona
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GINEKOLOG-CHOŁYS-DUSZYŃSKA
marta92 2017-01-24 20:41:31
Dziękuje bardzo za informacje :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GINEKOLOG-CHOŁYS-DUSZYŃSKA
alien 2019-02-25 20:46:20
Lekarka skazana prawomocnym wyrokiem sadu na sześć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata za niedopełnienie obowiązku pełnego badania i fałszowanie dokumentacji medycznej. Dziewczynka, którą odesłała do domu zmarła kilka godzin później na innym oddziale.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in