10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Ginekolodzy szpital Limanowa

konto usunięte 2013-10-22 18:33:48
czy orientuje się ktoś może którzy lekarze gin. pracujący w limanowskim szpitalu są zamieszani w sprawę Śmierci dzieci(bliźniąt) sprawa kilka razy była opisywana na portalu ale nigdzie nie padły nazwiska. rodzę za dwa miesiące i nie wiem czy szpital nasz szpital omijać z daleka i kogo lepiej by było nie spotkać podczas porodu. bardzo proszę osoby zorientowane w temacie o podanie przynajmniej imion lekarzy, lub wiadomość na priv
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
bearchen 2013-10-22 18:49:47
Podejdz do szpitala i zapytaj. To nie kosztuje czasu a bedziesz miec info z pierwszej reki.
Skoro nie padlo nigdzie ani imie ani nazwisko w artykulach to tym bardziej nie licz na to, ze znajdzie sie chetny, ktory publicznie je tutaj dla Ciebie wypisze.

BTW.
Szczesliwego rozwiazania zycze.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
kinia434 2013-10-22 21:21:27
gdybyś czytała z uwaga wszystkie komentarze i artykuły to z pewnościa byś wiedziała..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-10-22 23:04:01
Tyle tu pytań o ginekologów i położników :) Ciekaw jestem kiedy pojawią się tu pytania np. o możliwość dokonania aborcji czy refundacji in vitro :P Zastanawiam się czego można się dowiedzieć na takim forum. No chyba, że portalowa inkwizycja zdusi drażliwy temat w zarodku :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-10-23 08:46:08
@wislak dobrze Ci radziłem zebys w sobote sie zbadał a tak to zaczynasz juz bredzic
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
kinia434 2013-10-23 09:07:13
@Ig1..myślę .ze bardzo dobre spostrzeżenie @Wislaka..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-10-23 09:39:46
@Kinia434 oczym TY mówisz w szpitalu MIŁOSIERDZIA BOŻEGO takie pytania
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
kinia434 2013-10-23 12:26:19
@lg1..a gdzie tu było napisane o szpitalu Miłosierdzia Bożego???@Wislak zastanawia się co jeszcze można się dowiedzieć na takim forum..czytaj z uwagą i ze zrozumieniem..:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-10-23 13:21:24
@Kinia434 przeciez jest wyraznie napisane o lekarzach pracujacych w szpitalu co prawda nie pisze sie w ktorym ale forum limanowskie czyli proste skojarzenie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
kinia434 2013-10-23 13:32:03
@lg1..skojarzenia to Ty możesz mieć różne..nie zabraniam Ci:)..ja opieram się na tym co jest napisane..i czytelne..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-10-23 13:40:02
@Kinia ja mam skojarzenia a Ty myslisz...tylko nad czym
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
kinia434 2013-10-23 13:49:28
@lg1..zawsze nad czymś i jakiś powód do myślenia jest ..a wiem że na skojarzeniach można się przejechać i to bardzo..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-10-24 04:38:27
Oj można, to prawda :)


@lg1:

Ja też polecałem ci, żebyś udał się na ten rynek wraz ze swym koleżką kpiarzem i spytał czy nie przeprowadzają badań psychiatrycznych. Jak widać nie zastosowaliście się do moich zaleceń, więc może lepiej nie pouczaj innych :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-10-24 08:53:14
@Wislak dla Ciebie to na psychiatre jest juz za pozno Ty musisz juz tylko nogi leczyc!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-10-24 08:56:33
@Kinia434 prosze za duzo nie mysl bo mysliwym zostaniesz a skoro tak duzo myslisz to zmien login na MYSLIWY
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
kinia434 2013-10-24 10:41:41
@lg1..a skąd wiesz że nie jestem?? myślenie to droga do sukcesów..z braku myślenia ludzie głupoty robią i mówią..mój login mi odpowiada.. jak Tobie nie to omijaj moją osobę..ja nie zaproponuję Ci zmiany swojego na PAJAC bo było by to z mojej strony nie taktowne..ani lekarza specjalisty bo myślę że dorosła osoba jak ma problem z głowa to powinna wiedzieć gdzie szukać pomocy..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-10-24 11:02:30
@Kinia434 dzieki za pomysł
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
saleen22 2013-10-24 13:00:38
@kinia434,,,,co to za pajac?? lg1?? chyba jakis gowniarz ,ale pieknie mu odpowiedzialas,,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
kinia434 2013-10-24 23:50:58
@lg1..nie ma sprawy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
Doriska 2013-10-25 00:01:57
Nie ma powodu by Kinia zmieniała nick... może Ty nad tym pomyśl.... Nie czepiaj się Jej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
takajakja 2013-10-25 09:10:45
Witam serdecznie.Oczywiscie typowe pyskówki temat inny a odpowiedzi zupełnie odbiegające od pytania.Powinnam się już do tego przyzwyczaić ale jakoś za każdym razem jestem zaskakiwana No cóż typowe! Jak dzieci...Wracając do tematu @mandzi proponuję prywatny poród w domu z akuszerką w ten sposób żadnego z ginekologów naszych limanowskich nie spotkasz;)A swoją drogą czasami zastanówcie się nad treścią swoich niejednokrotnie płytkich pytań.Serdecznie wszystkich pozdrawiam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
Doriska 2013-10-25 10:24:05
jasne prywatny poród w domu z akuszerką... a jak dojdzie do komplikacji? nie pomyślałaś! super pomysł, naprawde!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
kinia434 2013-10-25 10:31:43
@takajakja..zasadnicze pytanie...rodziłaś już kiedyś czy to jeszcze przed Tobą..?j
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
JAN 2013-10-25 10:33:04
Nie mam nic do limanowskich ginekologów,a nawet cenie ich fachowość, grzeczność i uprzejmość. Ale jeżeli masz jakiekolwiek zasztrzeżenia to sie nie narażaj na stres i skorzystaj z super oferty dr. Andrzeja Gorycy w Roztoce. Jego Klinika niczym nie odbiega od nawyższych standatów "zachodnich " POLECAM !https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
takajakja 2013-10-25 10:57:23
Drogie Panie z całym szacunkiem dla Was ja naprawdę nie chcę polemizować z Wami @Doriska teraz tak myślę że niedokładnie napisałam to co chciałam przekazać a chodziło mi o głupią odpowiedż (prywatna akuszerka)na głupie pytanie (kogo nie spotkać podczas porodu)@kinia434 chyba Cię zaskoczę mam dwoje dorosłych dzieci (porody- SZPITAL LIMANOWA BEZ ZASTRZEŻEŃ):)no cóż to chyba wszystko uciekam do mojego ogrodu tam pracuję i odpoczywam i Wam też polecam w wolnej chwili świeże powietrze szkoda marnować tak piękną pogodę na siedzenie przed komputerem Wszystkiego dobrego;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
kinia434 2013-10-25 11:58:41
@takajakja..nie zaskoczyłaś mnie wcale..zaskoczyć to ja bym Cie mogła ..zrobiłabyś to gdybyś napisała porody w domu z akuszerką..:)bo doradzasz tak byś nie była świadoma zagrożenia dla rodzącej jak i noworodka..a jak już tak naprawdę ktoś się obawia to można wybrać położną i lekarza długo przed porodem..zapoznać się ze wszystkim..i mieć pewność że nie spodka się żadnych innych nie chcianych..przy porodach..:)miłego odpoczynku.. na świeżym powietrzu mózg się lepiej dotlenia..również wszystkiego dobrego..:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
takajakja 2013-10-25 14:33:41
Chwila odpoczynku:Dkinia434 mądra z ciebie kobieta ale czy przeczytałaś dokładnie to co napisałam?Moim zdaniem padło głupie pytanie (KOGO NIE SPOTKAĆ PRZY PORODZIE W DOMYŚLE KTÓREGO LEKARZA GINEKOLOGA) więc z mojej strony też padła głupia odpowiedż-PRYWATNA AKUSZERKA!!!Mam nadzieję kiniu że teraz zrozumiałaś ale żeby dosadnie wytłumaczyć napiszę jeszcze tak ABSOLUTNIE ŻADNA AKUSZERKA!!!!Mam nadzieję że teraz wszystko jasne;)A propo tego co napisałaś że można iść i samemu wybrać położną porozmawiać dopytać poradzić zgadzam się w stu procentach można iść samemu bądż z partnerem jeśli takowy jest ale na miłość boską nie pytać na forum o takie rzeczy(kogo unikać jakie nazwiska)No to chyba tyle;)Mam bratową kinię :PKINIE to fajne dziewczyny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
kinia434 2013-10-25 17:34:40
dziękuję za wymianę zdań@takajakja..więc słusznie @Wiślak zadał pytanie czego jeszcze ludzie będą chcieli się tu na tyn forum dowiedzieć..miłego wieczoru.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
pinokio12 2013-10-25 18:54:28
Dupa Jasiu-dziękuję. Jakbym mioł jaja to bym wiedział gdzie z tym pójść. No ale jak bym mioł.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-11-06 01:53:11
@takajakja:

Jaka akuszerka? Lepiej na sianie. Tak się kiedyś rodziło :D


@lg1:

Tobie już żaden lekarz nie pomoże, ani ten od głowy ani ten od nóg. Jesteś zbyt zaawansowanym przypadkiem :P


Jeśli chodzi o tych ginekologów, to dość sensowne pytanie. Wiadomo, jak ktoś chce urodzić zdrowe dziecko i być szczęśliwym to chyba lepiej wiedzieć kogo należy unikać. Ale wydaje mi się, że takie forum to nie najlepsze miejsce na zadawanie takich pytań. Tu jest podobnie jak z wyborem kapeli na wesele czy mechanika samochodowego. Ktoś zada pytanie o jednego wykonawcę, dwie osoby go polecą a następnie kolejni podadzą 10 inych firm i każda jest lepsza :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-11-06 10:22:52
@Wislak zaawansowany przypadek to jest z Ciebie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-11-13 03:11:31
Niestety ale rozwój Twojego umysłu zakończył się na początkowym stadium :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
slubnedodatki 2013-12-04 21:57:36
Admin powinien usunąć ten wątek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-12-05 02:13:14
A to dlaczego? Reklamuj swoje ślubne dodatki gdzie indziej ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-12-05 10:07:28
@wioslak ty tez powinienes gdzie indziej reklamowac siebie i ta kapelke ale ty wszystkim wcinasz sie w paradę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Ginekolodzy szpital Limanowa
konto usunięte 2013-12-08 04:00:59
W takim razie iq1 wskaż mi miejsce, w którym mam to robić. Skoro ty jesteś taki obeznany i masz tak dużo wolnego czasu (lewy etacik w UM "na doskoku") to powinieneś dużo wiedzieć na ten temat ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in