10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1994

Tematy archiwalne

GĘSINA.

blizniak 2011-02-14 18:40:12
Czy w Limanowej można kupić gęsinę/interesuje mnie sklep w którym można kupić gęś tzw. wiejską/Jeżeli ktoś wie to proszę o kontakt na Forum.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GĘSINA.
crusader 2011-02-14 20:50:17
w Limanowej tylko miejską a nawet wielkomiejska, ale w smaku identyczna. Roznica jest tlko w sposobie chodzenia, gęganiu i manierach. W celu zakupu intersujacej Cie wiejskiej musisz udac sie gdziekolwiek poza granice miasta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GĘSINA.
konto usunięte 2011-02-14 21:20:16
crusader 10/10:D:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GĘSINA.
blizniak 2011-02-14 21:46:38
crusader:Dobrze.Jestem po walenkytowym winie w związku z tym jutro wrócimy do tematu w którą stronę świata udać się po uwielbianą przez mają rodzinę gęsinę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GĘSINA.
polanka 2011-02-15 11:39:41
to ja sie podepnę i zapytam.........czy mozna gdzies w okolicach limanowej, ale niekoniecznie , zakupic gęsi do hodowli, najchetniej małe gąsięta, ale w ostateczności parę gęsi , która wysiedzi własne potomstwo
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GĘSINA.
blizniak 2011-02-15 12:19:10
Mnie interesuje konsumpcja mięsa gęsiego /wątróbka gęsia to prawdziwy cymes!/.Polanka: jeżeli chodzi o hodowlę to wydaje mi się,że to nie para wysiaduje jaja.Jest stado gęsi i jeden gąsior.Pochodzące z jego stada gęsi znoszą jaja.Ale mnie interesuje kupno gęsiny a szczególnie wątróbki-cymes!.Jadam na Kazimierzu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in