Piątek, 30 października
Zenobia, Przemysław, Edmund, Alfons, Augustyna, Łukasz, Urban
4153

Porady

Gdzie zoperować żylaki??

Chcę zoperować żylaki. Czy ktoś wie gdzie najlepiej, ile mnie to może kosztować, czy może podchodzi to pod NFZ? Pomóżcie!! I oczywiście wolę unikać limanowskiego szpitala...
RE: Gdzie zoperować żylaki??
Szpital Limanowski cieszy się bardzo dobrą renomą w kwestii operacji żylaków. Są bardzo dobrzy specjaliści i wszystko na umowę z NFZ.
Polecam Szpital w Limanowej.
A to ciekawe Doradco, bo właśnie dziś zadzwoniłam by zarejestrować się do chirurga naczyniowego w Limanowskim Szpitalu (w sprawie żylaków podudzi) i powiedziano mi, że żaden z chirurgów nie specjalizuje się w "żylakach". Zaoferowano mi chirurga ogólnego i Dopplera:)
Będę musiała kogoś w Krakowie poszukać.
Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno Zabiegowe MEDICINA Sp. z o.o. Kraków ul. Barska 12 tel. 122669665 . To są Dębniki w pobliżu Ronda Grunwaldzkiego.
Dzięki za pomoc :)
Szpital BONIFRATÓW w Krakowie.
trt: a co tam dokładnie robią? "Kroją" czy stosują jakieś inne mniej inwazyjne metody.
Z jednej nogi już miałam chirurgicznie usuwane żylaki i wiem, że przez kilka tygodni są poważne trudności z chodzeniem dlatego szukam inne metody.
Decyzja o tym jaka metoda jest stosowana w leczeniu danego przypadku nalezy do lekarza prowadzącego (tj. zazwyczaj tego, do którego się rejestrujesz na pierwszą wizytę i z którym masz konsultację). Oprócz operacji "klasycznych", są też zabiegi laserowe i oczywiście metody mniej inwazyjne, np. skleroterapia (usuwanie żylaków kończyn przez ich zasklepia - do uszkodzonego naczyńka podaje się specjalny środek farmakologiczny, który powoduje obkurczenie i zasklepienie uszkodzonych naczyń) przy zastosowaniu USG.
Jak tak miałam leczone teleangiektazje, czyli tzw. pajączki. Przy leczeniu żylaków dużych skleroterapia jest jedną z alternatywnych metod leczenia - decyzję podejmuje chirurg w zależności od wieku pacjenta, jego preferencji oraz zaawansowania choroby. Wiem, że żylaki kończyn leczy się także innymi metodami, jak: miniflebektomia, stripping, stosuje się także metody kriochirurgii. Decyzję o wyborze właściwego sposobu leczenia podejmuje lekarz wspólnie z pacjentem, po zapoznaniu się z danym przypadkiem. Zadzwoń, zapytaj - może Ci pomogą:).
A czemu od razu operować? Może wystarczą jakieś maści na żylaki http://www.apteka.magiczna.com/zylaki,298,0,5. Ja stosowałam Diohespan Max i mi to pomogło
Odświeżam temat, czy ktoś z Was wie, czy laserowe leczenie żylaków jest skuteczną metodą? Warto leczyć się za pomocą laseroterapii?
Ja zauważyłam, że zaczęly mi pękać naczynka na nogach (po wewnętrznej części uda), a na łydce zrobił mi się żylak. Zastanawiam się nad laserowym usunięciem, ale słyszałam, że to duży wydatek, a i tak za kilka lat znów się może pojawić, jeśli ktoś ma do tego predyspozycje. Myślicie, że warto skorzystać z takiego zabiegu? Gdzie w powiecie limanowskim można taki zabieg przeprowadzić?
Hej, ostatnio mam duży problem z żylakami, w związku z ciążą. Szukam tego "idealnego" leku może nie w całkowicie
obiektywny sposób, ale takiego - który pozwoli mi pozbyć się moich żylaków. Przeglądając internet natknęłam się na Varosin Forte Max na tej stronie: [usuwaniezylakow.pl] i ogólem ludzie bardzo dobrze się o nim wypowiadają. ALE, kosztuje bardzo dużo i boję się go kupić. Czy któras z was z niego korzystała? Bo się bardzo mocno stanawiam, a żylaki czekają! A nie chce marnować czasu pieniędzy i energii na nieudaną kurację sad smiley
Zwiększyć ilości spożywania wit.c oraz masować oliwą z oliwek tylko dobrej jakości
Mnie pomaga.
Jednym z lepszych miejsc w jakich możesz zoperować żylaki jest klinika https://orawczyk.com/ Prowadzona przez swego założyciela Pana Tomasza Orawczyka chirurga z 20 letnim doświadczeniem leczenia chorób krążenia. Z całą pewnością udając się tutaj trafisz w odpowiednie ręce.
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in