17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1204

Hyde Park

Gdzie ubezpieczyć mieszkanie

konto usunięte 2015-03-06 11:46:04
Witam. Interesuje mnie głównie ubezpieczenie od klęsk żywiołowych a także od zalania spowodowanego między innymi wodą z kranu czy pękniętego wężyka.,,,
Od kradzieży już mniej bo mieszkanie jest na 3 piętrze tak więc mała szansa,że ktoś tam wlezie. W którym towarzystwie ubezpieczeniowym warto jest się zabezpieczyć?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie
pinkfloyd 2015-03-07 08:26:52
Firma DORATEX na Jana Pawła /naprzeciw banku/-wybierze i doradzi /właściciel-
Zbigniew Szewczyk/.Ja mam wszystko ubezpieczone właśnie przez tę firmę-polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie
konto usunięte 2015-03-07 09:34:35
Najlepiej byłoby wybrać kompleksowe ubezpieczenie od wszystkiego. Różne sytuacje chodza po ludziach. Najlepiej jest się dobrze ubezpieczyć. Tak abyś była pewna.
Sam ubezpieczałem mieszkanie w link 4 ale wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych jest bardzo dużo i najlepiej byłoby sobie porównać poszczególne oferty.
Jeśli nie wiesz co wybrać możesz na przykład zostawić swój mail tutaj:
http://ubezpieczenia.comperia.pl/ubezpieczenie-mieszkania
Powinni wysłać Ci ofertę. Nie musisz oczywiście brać ale będziesz miała wstępne rozeznanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie
konto usunięte 2015-03-09 10:11:11
Wybierając ubezpieczenie warto jest zwracać uwagę nie tylko na to co obejmuje ale również na wykluczenia w ubezpieczeniu. Czy oferta jest kompleksowa. Nie patrz się jedynie na cenę ubezpieczenia bo nie tędy droga.Russo dobrze tutaj proponuje. Skorzystanie z takiego niezależnego doradcy nie jest złe. Zawsze będziesz miała jako takie porównanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie
konto usunięte 2015-03-10 10:03:48
A jaki to jest mniej więcej koszt takiego kompleksowego ubezpieczenia dla mieszkania 60 m2 ?
Ile mniej więcej rocznie trzeba byłoby za to zapłacić?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie
PR1 2015-03-10 10:21:12
numer do agenta Wartownika 880196645 , ubezpieczenia mieszkań
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie
konto usunięte 2015-03-11 08:20:06
Nie da się tak bezpośrednio tutaj napisać. 100 - 200 zł czyli nie wiele.
Ubezpieczenia są naprawdę różne, niektóre tańsze, niektóre droższe. Dlatego też skosultuj się z doradcą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie
konto usunięte 2015-03-13 08:27:16
Moi rodzice płacą 100 za mieszkanie 2 pokojowe.
My z kolei płacimy z żoną 250 zł za ubezpieczenie mieszkania 62 m2. Na 30 tys zł. Mieszkanie w dość wysokim standardzie tak wieć wzięliśmy sobie lepsze ubezpieczenie. Woleliśmy być pewni,że nie zostaniemy z niczym jeśli coś się groźnego stanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie
mariab 2015-03-17 08:57:35
A ja jestem zdania,że nieważne za ile ważne jakie są warunki. Wychodząc z takiego założenia, że ma być tanio, potem pojawia się w sieci mnóstwo komentarzy na temat jaki to ubezpieczyciel jest zły. Jasne czasem jest zły i jego decyzje budzą wątpliwośći, jednak częściej wina leży po naszej stronie, bo nie wiemy co podpisujemy. Wychodzimy z założenia, ubezpieczenie jest no to na pewno jestem ubezpieczony od wszystkiego. A tu tak kolorowo nie jest ;)
Dlatego też warto jest porównać sobie ofertę z doradcą. Sama bez doradcy nie ubezpieczałam mieszkania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie
konto usunięte 2015-03-18 07:35:12
W końcu postanowiłam dalej sama nie szukać.Im dłużej sama szukałam tym większy mętlik w głowie miałam.Zostawiłam numer do comperii. Jak do mnie oddzwonią to napiszę tutaj co mi powiedzieli.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie
konto usunięte 2015-03-20 07:00:04
A ubezpieczenie oferowane przez bank? Sprawa nie dotyczy mnie ale siostra kupuje obecnie nowe mieszkanie w bloku i zastanawia się nad wykupieniem sobie ubezpieczenia.
Bank zaoferował jej ofertę w ramach grupowego. Jest droższa niż w TU.Czy przez to jest lepsza?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie
konto usunięte 2015-03-27 08:40:20
W banku masz obowiązkowe ubezpieczenie mieszkania do kredytu .Nie da się tego uniknąć jednak nie polecam brać jedynie tego z uwagi na to,ze w zasadzie od niczego Cię nie chroni.Nie dotyczy wyposażenia a jedynie gołe mury.
koniecznie trzeba się ubezpieczyc dodatkowo . Od kradzieży również jeśli mieszkanie jest na parterze albo na 1 pietrze ( jest dużo cwaniaków i kradzieże nie zdarzają sie tak rzadko....)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie
konto usunięte 2015-07-15 14:46:35
Kalkulujemy w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych, wyszukujemy najkorzystniejsze oferty dla każdego klienta. Serdecznie zapraszamy na ul. Piłsudskiego 20 w Limanowej, mieścimy się w budynku Galerii Tip-Top na I piętrze pok. 22. Wrazie pytań tel. kontaktowy: 666-997-644. Zapraszamy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in