Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
4270

Porady

GDZIE NAD JEZIORO,ZALEW,RZEKĘ?

sandissa 2012-07-03 10:15:07
WITAM!
JAK WIDAĆ ŻAR LEJE SIĘ Z NIEBA,A NAJPRZYJEMNIEJ TAKI CZAS SPĘDZIĆ NAD WODĄ.STĄD MOJE PYTANIE GDZIE W POBLIŻU NOWEGO SĄCZA CZY LIMANOWEJ MOŻNA SIĘ KĄPAĆ? NIE CHODZI MI O BASENY,ALE O NATURALNE ZBIORNIKI WODNE JAK JEZIORA CZY ZALEWY.
SŁYSZAŁAM O JEZIORZE W KLIMKÓWCE.CZY KTOŚ MOŻE BYŁ I ORIENTUJE SIĘ W SYTUACJI?
CZEKAM NA WASZE SUGESTIE.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GDZIE NAD JEZIORO,ZALEW,RZEKĘ?
konto usunięte 2012-07-03 10:39:10
może Łapanow znajomi w niedziele tam byli zadowoleni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GDZIE NAD JEZIORO,ZALEW,RZEKĘ?
sandissa 2012-07-04 09:34:54
Dziękuję. Może ktoś jeszcze coś podpowie przed weekendem:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GDZIE NAD JEZIORO,ZALEW,RZEKĘ?
ogonek 2012-07-04 10:21:16
polecam tabaszowa,pole namiotowe, byłem w zeszłym tygodniu i całkiem spoko . Ewentualnie na Maniowy na czorsztyn czyściej ale dalej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GDZIE NAD JEZIORO,ZALEW,RZEKĘ?
kreolka24 2012-07-04 16:56:06
W łapanowie jest fajnie, są ratownicy, wyznaczone miejsca do pływania i brodziki dla dzieci no ale woda... niestety nie za czysta, pełno glonów i muł. A gdzie można z dzieckiem nad takie wody podjechac? co sądzicie o gródku nad dunajcem, był ktoś?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GDZIE NAD JEZIORO,ZALEW,RZEKĘ?
myszaa 2012-07-05 17:30:05
W Łapanowie wcale nie jest fajnie według mnie, jest brudna woda, trawnik brzydki, nieprzyjemny, ratownik to tam siedzi i sie nudzi. Nie ma żadnych atrakcji prócz tej niby zjeżdzalni, bo akurat jak ja tam bylam to była nieczynna i w dodatku żadnego zaopatrzenia, nie było gdzie sobie wody kupić ponieważ pan obsługujący miejsce powiedział mi o godz 15 w tygodniu że możliwość zakupu tam czegokolwiek bedzie dopiero jutro! Woda czysta i ładne miejsce jest tylko nad Czorsztynem, jeśli chodzi o Klimówke to też słyszałam że fajnie ale nie byłam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GDZIE NAD JEZIORO,ZALEW,RZEKĘ?
justyna889 2012-07-05 18:29:56
W Stroniu i w Przyszowej polecam byłam niedawno i było super woda ciepła:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: GDZIE NAD JEZIORO,ZALEW,RZEKĘ?
konto usunięte 2015-08-20 19:51:04
Odświeżam temat :) Zalew Domaniowski to świetna sprawa, nie tylko woda i cudne plenery, ale też wiele rozrywek np. flyboard, po szczegóły zapraszam na http://marinadomaniowska.pl/ :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in