Piątek, 22 listopada
Marek, Cecylia, Wszemiła, Stefan, Jonatan
1004

Hyde Park

Gdzie kupujecie ubrania?

Czy kupujecie odzież w Limanowej czy raczej w internecie. Poszukuje sklepów z dobrymi jakościowo ciuchami, raczej moda męska.
RE: Gdzie kupujecie ubrania?
Zwykle do Nowego Sącza jeżdżę .
Ja to na allegro.Mam dość specyficzną pracę i nie lubie jeździc pchać się miedzy ludzi.
Ja też na allegro. Najszybciej i najtaniej. No i zawsze można zwrócić w razie czego :)
Ja obecnie kupuje ubrania w nowym Butiku ktory znajduje sie w dawnej Myśliwskiej na pietrze. Inne ubrania w fajnych cenach. Polecam:)
Po co do Sącza jeździć lub płacić za dostawę z allegro nie wiadomo ile?!, gdy super ciuchy są na przeciwko ul. Krótkiej w sklepie ,,Styl" ul.Józefa Marka Ceny przyzwoite i ubrania super, w każdym rozmiarze, dla Pań puszystych również! Gorąco Polecam! :)
na zalando :)
Często kupuję ubrania przez internet i muszę stwierdzić, że jest to bardzo wygodne. Nie wychodzę z domu, zamawiam wszystko, co wpadnie mi w oko, a co nie zawsze jest w sklepach stacjonarnych, potem przymierzam i odsyłam to, co mi nie pasuje. Chyba wolę kupować w ten sposób niż tracić czas na chodzenie po sklepach i czekanie w kolejce do przymierzalni :)
Jeśli chodzi o ubrania to dosyć często kupuję ubrania w sieci, poza butami. Po nie jeżdżę najczęściej do galerii do Nowego Sącza
Najlepiej ubrania szukać w internecie w wyszukiwarce Google ewentualnie allegro. Pamiętajcie, że często na allegro sklep ma drożej niż na swoim sklepie internetowym.
Zapraszam do nowego Boutique Hana Fashion w Tymbarku (1 piętro nad delikatesami centrum) oraz na stronę na fb https://web.facebook.com/HanaFashionHanaFashion/

Przed dlugi czas kupowalam oddziez u nas na miejscu, jednak rosnace ceny zmusily mnie do znalezienia jakiejs alternatywy. W siecie jest naprawde duzo sklepow, tylko znalezc ten wlasciwy nie jest wcale tak latwo. Czesto poprostu nie maja rzeczy na stanie i trzeba dlugo czekac na wysylke. Jednym z lepszych o jakich sie ostatnio dowiedzialam to Gatta. Od zawsze kojarzyli mi sie jedynie z rajstopami, ktore zawsze sobie zachwalalam .. a okazuje sie, ze maja aktualnie bardzo rozbudowana oferte. Co do portali spoleczniociowych tez sie troche zrazilam, bo czesto byly problemy z wysylka paczek.

głównie online, zalando i takie tam
bardzo lubie kupować ubrania w sklepach internetowych, mam również kilkoro ulubionych sprzedawców na allegro
Raczej przez internet. Jednak jest szybciej i przychodzi do domu. No i bezproblemowe zwroty są już standardem. A do tego niższe ceny. Sporadycznie jak idę po mieście to coś kupię ale raczej kończy się na przymierzeniu i wyszperaniu tego na internecie :-)
Mi ubrania kupuje moja żona, bo sam nienawidzę chodzić po sklepach.
Ja teraz kupuje tylko przez internet, przy dwójce małych dzieci nie ma w tej chwili czasu jezdzić na cały dzień do galerii krakowskich :D
Ostatnio przerzuciłam się na zakupy online z powodu braku czasu i również z wygody. Fakt, że muszę bardziej uważać na dokładne sprawdzanie wymiarów i opisów, ale do tej pory jestem zadowolona. Zresztą w internecie jest dużo większy wybór niż w sklepach w Limanowej.
W internecie, najszybciej bez straty czasu.
Oczywiście że w internecie. Ubezpieczyłam nawet wszystkie e-zakupy w banku Raiffeisen bo ilość zakupów przeraża mojego męża. :D
W koociej doopie 8o
Haha mój kot nie sprzedaje:( podrzuć mi kociaka, może będzie taki wyjątkowy:D
Tam gdzie największy wybór
Świetny sklep jest na rogu Krótkiej. Mało rzeczy, ale bardzo dobra jakość i oryginalne fasony.
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in