22°   dziś 16°   jutro
Poniedziałek, 06 maja Filip, Judyta, Jan, Jakub, Benita
1205

Hyde Park

Gdzie kupujecie ubrania?

armenn 2016-06-26 10:25:05
Czy kupujecie odzież w Limanowej czy raczej w internecie. Poszukuje sklepów z dobrymi jakościowo ciuchami, raczej moda męska.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
Zigur 2016-08-01 16:16:37
Zwykle do Nowego Sącza jeżdżę .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
Milosz85 2016-09-20 21:35:21
Ja to na allegro.Mam dość specyficzną pracę i nie lubie jeździc pchać się miedzy ludzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
witeklesniak 2016-11-29 16:11:03
Ja też na allegro. Najszybciej i najtaniej. No i zawsze można zwrócić w razie czego :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
karo 2016-12-05 12:40:25
Ja obecnie kupuje ubrania w nowym Butiku ktory znajduje sie w dawnej Myśliwskiej na pietrze. Inne ubrania w fajnych cenach. Polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
Gaga423 2017-01-10 10:36:38
Po co do Sącza jeździć lub płacić za dostawę z allegro nie wiadomo ile?!, gdy super ciuchy są na przeciwko ul. Krótkiej w sklepie ,,Styl" ul.Józefa Marka Ceny przyzwoite i ubrania super, w każdym rozmiarze, dla Pań puszystych również! Gorąco Polecam! :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
naomi8791 2017-01-10 10:54:36
na zalando :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
nita8a 2017-02-16 11:29:25
Często kupuję ubrania przez internet i muszę stwierdzić, że jest to bardzo wygodne. Nie wychodzę z domu, zamawiam wszystko, co wpadnie mi w oko, a co nie zawsze jest w sklepach stacjonarnych, potem przymierzam i odsyłam to, co mi nie pasuje. Chyba wolę kupować w ten sposób niż tracić czas na chodzenie po sklepach i czekanie w kolejce do przymierzalni :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
Bernus 2017-03-21 10:02:59
Jeśli chodzi o ubrania to dosyć często kupuję ubrania w sieci, poza butami. Po nie jeżdżę najczęściej do galerii do Nowego Sącza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
JacekRabinek 2017-04-06 11:26:59
Najlepiej ubrania szukać w internecie w wyszukiwarce Google ewentualnie allegro. Pamiętajcie, że często na allegro sklep ma drożej niż na swoim sklepie internetowym.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
Apresto 2017-04-21 12:51:38
Zapraszam do nowego Boutique Hana Fashion w Tymbarku (1 piętro nad delikatesami centrum) oraz na stronę na fb https://web.facebook.com/HanaFashionHanaFashion/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
mariolakowal 2017-05-08 20:46:52

Przed dlugi czas kupowalam oddziez u nas na miejscu, jednak rosnace ceny zmusily mnie do znalezienia jakiejs alternatywy. W siecie jest naprawde duzo sklepow, tylko znalezc ten wlasciwy nie jest wcale tak latwo. Czesto poprostu nie maja rzeczy na stanie i trzeba dlugo czekac na wysylke. Jednym z lepszych o jakich sie ostatnio dowiedzialam to Gatta. Od zawsze kojarzyli mi sie jedynie z rajstopami, ktore zawsze sobie zachwalalam .. a okazuje sie, ze maja aktualnie bardzo rozbudowana oferte. Co do portali spoleczniociowych tez sie troche zrazilam, bo czesto byly problemy z wysylka paczek.

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
trytytka 2017-09-05 12:27:54
głównie online, zalando i takie tam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
magda86 2017-09-17 22:59:34
bardzo lubie kupować ubrania w sklepach internetowych, mam również kilkoro ulubionych sprzedawców na allegro
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
Boroweczka 2017-09-21 16:19:40
Raczej przez internet. Jednak jest szybciej i przychodzi do domu. No i bezproblemowe zwroty są już standardem. A do tego niższe ceny. Sporadycznie jak idę po mieście to coś kupię ale raczej kończy się na przymierzeniu i wyszperaniu tego na internecie :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
Jan6478 2017-10-09 13:14:26
Mi ubrania kupuje moja żona, bo sam nienawidzę chodzić po sklepach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
Dorot 2017-12-17 21:46:20
Ja teraz kupuje tylko przez internet, przy dwójce małych dzieci nie ma w tej chwili czasu jezdzić na cały dzień do galerii krakowskich :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
preaneta 2017-12-28 10:35:45
Ostatnio przerzuciłam się na zakupy online z powodu braku czasu i również z wygody. Fakt, że muszę bardziej uważać na dokładne sprawdzanie wymiarów i opisów, ale do tej pory jestem zadowolona. Zresztą w internecie jest dużo większy wybór niż w sklepach w Limanowej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
Tomala22 2018-04-24 21:48:10
W internecie, najszybciej bez straty czasu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
zorka 2018-05-22 11:00:01
Oczywiście że w internecie. Ubezpieczyłam nawet wszystkie e-zakupy w banku Raiffeisen bo ilość zakupów przeraża mojego męża. :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
mariolakowal 2018-06-03 17:10:38
W koociej doopie 8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
miszma 2018-06-11 20:00:14
Haha mój kot nie sprzedaje:( podrzuć mi kociaka, może będzie taki wyjątkowy:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
Tomala22 2018-08-09 15:03:04
Tam gdzie największy wybór
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
ann91 2018-10-29 16:00:26
Świetny sklep jest na rogu Krótkiej. Mało rzeczy, ale bardzo dobra jakość i oryginalne fasony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
jagnate 2020-11-17 12:10:41
Styl "basic" mnie, jako "skrajną" minimalistkę(o ile mogę się tak nazwać), odrzuca. Mam mało ubrań, ale za to bardzo definiujących moj "styl". Kupuje głównie w lumpach, czasem zbieram i kupuje coś droższego, ale dotyczy tylko obuwia ;)

Buty ostatnio zamawialam dla siebie od firmy Baldowski https://klasycznebuty.pl/pl/c/Eleganckie-buty-damskie/23 - no i moge polecić. Buty bardzo dobrze się noszą, nie jest to moja pierwsza para obuwia tej firmy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
miki789 2021-12-02 09:25:13
Mam wrażenie, że ta oferta jeśli chodzi o grupę Cheap & Fashion się wyróżnia, mają dużo ciekawych odzieżowych propozycji, w tym między innymi świetny wybór jeśli chodzi o różne marki znane, modne. Co ważne produkty w niższych cenach niż w wielu innych internetowych sklepach. Oryginalne więc też nie ma się co tych niższych cen w przypadku tego sklepu obawiać to też istotna kwestia, którą warto brać pod uwagę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
wiesmak 2022-01-31 10:58:20
@kinga786 "...Dołączyl do portalu:2022-01-30 20:02:21..." następna spamerka zasrana:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
siedleck 2023-02-21 14:35:27
Jakiś czas temu zrezygnowałam z second handu bo z tymi ubraniami zawsze było coś nie tak, trochę za szczupłe, ta bluzka tylko do tego swetra itd ... teraz kupuje to co akurat czuje ze potrzebuje, np. jeśli brakuje mi białej koszuli to szukam białej koszuli, jeśli bluzy sportowej średniej grubości to tego szukam. Dzięki temu rzadziej zdarza mi się nietrafiony zakup.
Fajne kolekcje ubrań na wiosnę ma obecnie rose butique: https://roseboutique.pl/ Warto jest przejrzeć sobie ich stronę www :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
peres 2023-02-21 15:48:59
@siedleck ty dalej w tej branży. Może zaciągnij się do WOT.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
powrotdzedaja 2023-02-21 22:05:00
A ty może zaciągnij się do VAT. Albo do PIS-u.

Buahahaha.

Konfident i kapuś. Do tego afalalbeta. Specjalnie na codzień, nie trafiony w twoim języku, ażebyś zrozumiał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
peres 2023-02-21 22:18:39
Do tego afalalbeta
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
powrotdzedaja 2023-02-22 12:31:31
Specjalnie ... w twoim języku, ażebyś zrozumiał.

Oj, nie doczytałeś. Karygodny błąd.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
peres 2023-02-22 13:29:39
Nie wysilaj się dzedajku. Tobie się wydaje, że każdy pomyśli tak samo jak ty, tym swoim przykurczonym rozumkiem. To tak nie działa bidulko.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
powrotdzedaja 2023-02-22 17:02:01
Karygodny błąd - no co, jak się odniesiesz do tematu? Znowu uciekasz? Będziesz merytoryczny? Czy jak zwykle usprawiedliwisz się, że ty nie musisz?

Konfident i kapuś.

Czekam, rok temu obiecałeś mnie skompromitować. Gdzie są te rewelacje? Gdzie są te dowody?

A może tak samo jak bunioz podkulisz ogon i skasujesz swój profil? Tak, bunioz skasował swój profil, żałosny tchórz i kłamca taki jak ty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
peres 2023-02-22 19:49:16
Puk puk, zastałem trochę mózgu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
powrotdzedaja 2023-02-22 20:39:17
Takie teksty świadczą tylko o twojej bezsilności. Nie potrafisz nic innego poza prowokowaniem.

Jeśli puknąłeś się wyjątkowo mocno, to na pewno było tępo. I mam nadzieję, że się uszkodziłeś.

Już rozumiem, dlaczego mówisz agugu. Ty jesteś po prostu niedorozwinięty. Dlaczego uciekasz od tych faktów powyżej? Czego się boisz? A, boisz się kompromitacji.

Ale ty już jesteś skompromitowany.

Po twoich tekstach widać, że lubisz prowokować innych. Masz bardzo szeroki wachlarz zaczepek. Widać, że to bardzo lubisz i używasz bardzo często w swoich "dyskusjach".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
peres 2023-02-22 21:53:00
Martwi mnie twoja bezsilność. Walcz do utraty tchu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
peres 2023-02-22 21:55:02
A w ogóle masz fajnie ze mną. Możesz się wyszczekać do woli. Możesz dać upust swojej głupocie. Skoro to działa, nie mogę ci tego zabierać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
powrotdzedaja 2023-02-22 22:26:46
Pudło, pisałem o twojej bezsilności kilka razy przez ostatnie dni. Możesz sobie to pudło zapakować.

A twój drugi komentarz - znowu o sobie napisałeś. Zresztą też już wiele razy to mówiłem, pisałem. Przecież to ty mnie pierwszy tak w ogóle zaczepiłeś. Więc siebie opisałeś - niestety dla ciebie, kolejna kompromitacja. Ostatnio zaatakowałeś każdego, kto skrytykował tego czerwonego bękarta. Twoja frustracja jest satysfakcjonująca. Uwielbiam cię gotować.

Kiedy wrzucisz w końcu to długo obiecane zdjęcie w kaftanie? Pewnie do twarzy ci w nim z twoją pryszczatą mordą.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
peres 2023-02-23 07:38:35
Dzedaj jak ci się spało tej nocy?
Moja terapia pomaga?
Wyrzuć z siebie wszystko, co cię dusi, uciska. Wiem, że jest tego dużo, ale małymi krokami dojdziesz do celu. Miłego dnia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
wasylis 2023-02-23 20:53:56
@powrociedziasiejszegokretyna, jak na dzisiaj zdrowie psycho- i co za tym idzie fizyczne-? Sądząc po rozwolnieniu nie najlepiej, popuszczanie w majty świadczy o kiepskiej kondycji układu wydalniczego, ale nic to... Nie boimy się gówna! Przyjdzie walec to wyrówna! Ku chwale ojczyzny czy jakoś tak :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
powrotdzedaja 2023-02-23 22:08:25
siureska, twoje komentarze są naprawdę znikąd i widać, że pisane schematycznie, tzn. używasz ich do kogo popadnie, bo są uniwersalne. Tym bardziej potwierdzasz moje słowa o tobie.
Raz piszesz puk puk, czy zastałeś mózg, innym razem, jak mi się spało. Napisałbym, że jak z zeszytu, ale ty to z głowy piszesz, co lepsze. Z chorej głowy. Takie rzeczy można napisać do każdego. Naprawdę konkretnie jesteś zaburzony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
powrotdzedaja 2023-02-23 22:09:58
No siema, lesbijanka, ty kretynie. Aleś ty wulgarny i ohydny. Pewnie nawet wymioty cię biorą, jak sam się czytasz.
A co to? Co tak długo nie pisałeś? Tyle cię w izolatce trzymali, ty śmieciu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
peres 2023-02-23 22:19:02
Dobranoc mój ulubiony analityku..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
peres 2023-02-24 11:14:20
Dzedaju dlaczego użyłeś zwrotu siema, który rozpropagował Owsiak? Ty go nie cierpisz, a posłużyłeś się jego "siema". Nie kontrolujesz się! Błąd! Siema dzedaj. Do następnego pisania.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
powrotdzedaja 2023-02-24 20:29:09
Jego? To go rozpropagował czy wymyślił? Jak zwykle polskiego nie znasz. Jego, ahahaha. Naprawdę nie miałeś lepszego zarzutu? Tylko takie coś? Za to ty go uwielbiasz. Zrobiłbyś mu nawet dobrze.
Ciekawe, że wymyśliłeś to dopiero 24.02, a nie 23.20, kiedy pisałeś swój pierwszy komentarz. Pustka w głowie?

Dlaczego żyjesz w Polsce? Przecież nie lubisz PIS-u.

Specjalnie na codzień, nie trafiony. Jesteś alalfabetą. W twoim języku.

Konfident i kapuś.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
peres 2023-02-25 11:24:47
No dzban pierwszej klasy. Analizuj dalej, bo na razie zabłądziłeś w labiryncie swojej głupoty. Brawo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
powrotdzedaja 2023-02-25 22:12:45
Twojej głupoty. Bo to ty zacząłeś ten wątek.

Konfident i kapuś.

Specjalnie na codzień, nie trafiony. Jesteś alalfabetą. W twoim języku.

Dlaczego żyjesz w Polsce? Przecież nie lubisz PIS-u. Jesteś życiową miernotą, która ponosi cały czas porażki i obwinia o to wszystkich dookoła, tylko nie siebie.

Kiedy będziesz miał odwagę przeprosić? A nie, ty już mnie przecież kiedyś przepraszałeś. Ale teraz już brakuje odwagi. Baranie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
powrotdzedaja 2023-02-26 18:58:50
suresinka sobie odpoczywa? Świętuję dzień święty jak panbuk nakazał?
A może psychicznie nie wytrzymał?

No co to jest? W niedzielę masz wolne od rzygania na portalu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
peres 2023-02-26 22:19:05
Psycholek zatęsknił za swoim idolem. Jakżem siem cieszem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupujecie ubrania?
powrotdzedaja 2023-02-27 20:22:27
Co, zrobiłeś sobie weekendzik w kaftaniku? Bania się przegrzała? Nie jesteś taki mocny, jak myślałeś. Tracisz siły.

Ty jesteś padliną, a ja sępem.

Poza tym, że oczywiście jesteś konfidentem i kapusiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in