Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

gdzie kupie zaświadczenie z poradni rodzinnej...

latawiec 2013-05-26 18:25:52
Hej:)
Byłem dzisiaj na dniach skupienia w limanowej, to co tam się działo przyprawia o ból głowy. Przede mną 3 spotkania w poradni życia rodzinnego, wykłady są z tą samą babą co prowadziła dni skupienia.
W skrócie kobieta jest nawiedzona, nie wytrzymam z nią 3 spotkań po ok 3h. Zwracam się do was z pytaniem, gdzie i u kogo mogę kupić takie zaświadczenie ? Oczywiście na prv.
I proszę o nie prawienie morałów, dość się tego dziś nasłuchałem...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie kupie zaświadczenie z poradni rodzinnej...
misiek33 2013-05-26 20:22:12
wez cywilny slub bedzie bez łaski i zaswiadczen i w razie zle ulokowanych uczuc jedna rozprawa i jestes wolny...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie kupie zaświadczenie z poradni rodzinnej...
w1985 2013-05-26 21:12:20
Po pierwsze, spotkania w poradni nie trwaja 3h tylko ok 1h,
po drugie zazwyczaj kazde spotkanie prowadzi ktos inny,i nie koniecznie trafisz na te pania.
Po trzecie sprawy ktore sa omawiane w poradni kiedys Ci sie napewno przydadza...
Smieszy mnie takie dziecinne podejscie "doroslej" osoby...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie kupie zaświadczenie z poradni rodzinnej...
konto usunięte 2013-05-26 21:25:13
Takie osoby nigdy nie dorastają, one się jedynie starzeją.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie kupie zaświadczenie z poradni rodzinnej...
pinkfloyd 2013-05-26 22:22:54
Jeżeli uważasz, że to co,co słyszysz ci przeszkadza-zawsze możesz sobie w takim momencie posłuchać swojej muzyki z telefonu przez słuchawki i być tam,gdzie wtedy jesteś-czas więc upłynie przyjemnie,ale musisz wiedzieć jedno,że w życiu nie zawsze je założysz-pamiętaj!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie kupie zaświadczenie z poradni rodzinnej...
ddd0911 2013-05-27 09:17:25
Sama obecnie biorę udział w tych spotkaniach i jakbym tylko miała możliwość tam nie iść to bym tak zrobiła. I odrazu zaznaczam doskonale wiem po co biorę ślub, nie jestem małolatą ale to co opowiadają na tych spotkaniach jest chore!!!!! A Wy nie prawcie morałów innym zwłaszcza jeśli kogoś nie znacie. To, że ktoś uważa, ze te poradnie, kursy przedmałżeńskie itd są do niczego nie potrzebne ( bo niczego co naprawdę w życiu człowiekowi jest potrzebne, tam się nie dowiemy )to nie znaczy, ze nie jest dorosła, odpowiedzialną osobą, świadomą tego co to jest małżeństwo i po co to robi. Kościół musi po prostu zacząć wychodzić na przód młodym ludziom i zmieniającemu się światu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie kupie zaświadczenie z poradni rodzinnej...
latawiec 2013-05-27 09:36:43
tak, naturalną metodą antykoncepcji są kalendarzyki i badanie śluzu kobiety;) wszystko ok jeżeli okres jest regularny. To tylko wierzchołek góry lodowej z tego czego się nasłuchałem.
Oczywiście in vitro ble !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie kupie zaświadczenie z poradni rodzinnej...
edi60 2013-05-27 11:45:53
za mnie kreci ze smiechu kosciol dali traktuje dorosłych ludzi jakby to był 19 wiek gdzie swiadomosc z zycia seksualnego była na poziomie kamienia lupanego ludzie którzy to prowadza to sa totalnie p....y zyjace w średniowieczu a przecież mamy 21 wiek i nawet dziecko w wieku przedszkolnym już wie skad się dzieci biora a nie dorośli ludzie dzisiejsza mlodziez wspolzycie seksualne rozpoczyna bardzo mlodo bo i mlodziez wcześniej dojrzewa to co uczeni stwierdzili ze w wieku 19 a pomiędzy wiekiem 21 jest to roznica paru dobrych lat a te osoby co prowadza niby nauke o zyciu seksualnym to powinni puknąć się w glowe i ciemnoty młodym nie wciskać ja tez musialem ta ciemnotę przechodzić k...a 40 lat temu i niby tzw wykłady nic się nie zmienily to jest chore sam kosciol powoduje ze dużo młodych ludzi rezygnuje ze slubow kościelnych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie kupie zaświadczenie z poradni rodzinnej...
edi60 2013-05-27 11:50:23
pisząc wiek 19 a 21 chodzilo mi o ere wiekowa a nie ile lat ma mlodziez
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie kupie zaświadczenie z poradni rodzinnej...
edi60 2013-05-27 12:26:39
druga sprawa to jest ilość rozwodow w tzw...rodzin wierzących praktykujących katolikow = co daja takie nauki sami sobie odpowiedzcie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie kupie zaświadczenie z poradni rodzinnej...
konto usunięte 2013-05-27 14:07:23
latawiec nikt ci nie kazuje brać ślubu kościelnego!! To po pierwsze. A po drugie czemu niektóre osoby mylą kalendarzyk z naturalnymi metodami obliczania płodności!!?? Jedno a drugie to różnica. Naturalne metody w tym mierzenie temperatury i obserwacja śluzu są w 99% pewne nawet przy nieregularnych cyklach odsyłam do profesora Billingsa. Widzę, że "te" spotkania w poradni niektórym sa konieczne choćby po to aby uzupełnić elemantarną wiedzę. Bo mylenie tych dwóch pojęc to tak jakby mylić eksport z importem!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: gdzie kupie zaświadczenie z poradni rodzinnej...
TuTejsza 2013-05-27 14:45:58
rzeczywiście to prawda, że absurdem są głoszone na tych naukach brednie, ja usłyszałam kilka lat temu, ze zakładanie dzieciom pampersów to świadome wyrządzanie krzywdy dziecku (!). Tą Panią powinno się już dawno ukarać za takie teksty, bo nie powinna wyrażać swoich prywatnych opinii, ale ogólnopanujące zasady w kościele.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in