10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki

absolwentka 2015-01-07 10:31:36
Witam :)
Pytam doświadczone panie - gdzie w Limanowej można kupić ciążowe ciuchy? Np. spodnie z panelem, jakieś tuniki, sukienki? No i żeby były w miarę ładne, a nie jak babcina podomka ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki
mosia 2015-01-07 23:04:09
W rynku jest taki sklep, tam gdzie jest salon ślubny i byl lub jest fryzjer.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki
absolwentka 2015-01-08 10:48:38
Te ubrania ta są chyba dość drogie i niezbyt duży wybór. Może ktoś ma jeszcze jakieś inne miejsce?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki
pieguska87 2015-01-08 11:08:08
Według mnie, nie ma w Limanowej takiego sklepu. Ja polecam robić zakupy w zwykłych sklepach, teraz jest moda na over size, na pewno się zmieścisz, lub też tuniki, sukienki rozszerzane pod biustem, też będą ok. :) Można zrobić zakupy w second handzie, w lim jest duży wybór, ceny i ciuchy bardzo fajne, znajdziesz tam swetry, bluzki, sukienki. Spodnie ja kupowałam takie z rozciągliwych materiałów, bez rozporka, takie grubsze leginsy lub jegginsy, czyli jeansy na gumce. Można w nich chodzić później, po porodzie.

Jeśli masz full kasy i taką zachciankę ciążową :D to jedź do Nowego Sącza, lub Krakowa tam w H&M, lub C&A jest linia ubrań MAMA. (np.za 150 zł jeansy z panelem).

Ja uważam, że nie ma co szaleć z ciuchami typowo ciążowymi, bo "szafa nie z gumy", lepiej kupić coś praktycznego w czym będzie można później też chodzić. ;)

szczęśliwego rozwiązania :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki
pieguska87 2015-01-08 11:17:23
Zapomniałam dodać, że pas ciążowy (sam panel) można kupić na allegro, też fajnie będzie podtrzymywał brzuszek. Nie musi być wszyty w spodnie.
Inne ciuchy: nowe i używane też znajdziesz na allegro. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki
absolwentka 2015-01-08 16:08:00
dzięki :) Kupię pewnie coś co będę nosić też potem, a nie tylko przez te kilka miesięcy :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki
w1985 2015-01-08 18:21:04
spodnie ciążowe można kupić całkiem niedrogo w " garażu" tj na rogu ul Kościuszki i Ogrodowej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki
mosia 2015-01-08 20:44:13
W h&m w Sączu nie ma linii ubrań ciazowych. Na Ogrodowej kupiłam ostatnio spodnie z h&m z panelem i w dodatku nowe za pół ceny. Najlepiej chyba na allegro coś kupić lub na ciuchach, kiedyś w robanie widziałam spodnie z panelem bo są wygodne. A uważam że źle się chodzi w legginsach czy jegginsach bez panela bo jak brzuszek urośnie to zwyczajnie gniota.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki
absolwentka 2015-01-09 08:54:43
No właśnie ja mam tak, że mnie i bez ciążowego brzuszka spodnie gniotą, więc muszę mieć coś naprawdę wygodnego. Najlepsze byłyby sukienki, ale w zimie to średnio rozsądne ;)
Dzięki za tą ogrodową :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki
asap 2015-02-05 09:26:20
możesz poszukać też w sklepie internetowym, ja akurat nie kupowałam ciązowych ale wybierając coś dla siebie wpadłam na kilka fajnych ciążowych rzeczy na http://rahi.pl wiec mozesz tam poszukac. wiem, że maja fajna jakosc i jako ze sama kupuje to polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki
konto usunięte 2015-07-03 08:31:27
U nas w mieście drogo dość w sklepach było, ja kupowałam sporo tutaj podaje linka http://ekskluzywna.pl/bielizna-ciazowa choć np. biustonosz do karmienia kupiłam po urodzeniu na miejscu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki
Fesaziqu 2015-10-05 02:50:18 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gdzie kupić w Limanowej ciążowe ciuszki
chalidow 2016-01-30 11:59:55
Jak kobieta jest w ciąży to powinna mieć bieliznę wykonaną z delikatnego materiału, aby nie obciskała brzucha, na przykład http://www.femino.pl/rodzaje-seksownej-bielizny-erotycznej/ Delikatny, ładny materiał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in