Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
1994

Tematy archiwalne

Gaz LPG

znajomy 2010-04-09 20:52:10
Gdzie zakładają dobrze gaz LPG do samochodów?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gaz LPG
miro 2010-04-09 23:29:38
chełmiec ul.podegrodzka(chyba)przy stacji gazowej w kierunku Podegrodzia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gaz LPG
konto usunięte 2010-04-11 13:38:43
Kraków ul. Wielicka. Auto- X
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gaz LPG
konto usunięte 2010-04-12 21:03:04
słyszałam, że coś się otwarło nad podłopieniu... ale nie wiem czy to prawda...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gaz LPG
miro 2010-04-12 21:23:24
Stacja z Chełmca o której pisałem działa przynajmniej od 10 lat gdyż w tym roku mija właśnie tyle od momentu założenia gazu w moim byłym aucie które jeździ do tej pory na gazie.Zakładali gaz w tym miejscu również moi znajomi i nigdy nie narzekali.Zawsze ich polecam choć od roku jeżdżę na ropie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gaz LPG
nata20031 2010-04-13 12:29:52
Marcin z Tęgoborzy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gaz LPG
DXi12 2010-04-13 21:37:43
Kolego zależy do jakiego samochodu chcesz zakładać ten gaz? Bo jeżeli jest to prosty silnik, z nie wrażliwym układem zasilania i chcesz założyć prostą instalację gazową to nie ma co wybrzydzać, bo każdy kto robi z tym to założy. Ale jeżeli masz nowszy, porządniejszy samochód i chcesz założyć lepszą instalację np. sekwencję to zdecydowanie polecam gości z Dobczyc, znajdują się przy drodze w kierunku na Łapczycę. Tzn jak będziesz zainteresowany to podam więcej szczegółów. Jednak taka przyjemnośc do samochodu z silnikiem 4 cylindrowym kosztuje w granicach 2.400zł. Ale jak sporo jeździsz to się opłaci, ponieważ na sekwencji samochód mniej spala, oraz ma lepsze przyśpieszenie niż na zwykłej z „mikserem”. No ewentualnie można pójść na kompromis i zamiast zwykłego miksera założyć BLOS.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Gaz LPG
konto usunięte 2010-06-29 21:11:46
tanio i solidnie u p Sułkowskiego ze Starego Sacza, ja zakładałam 5 lat temu i jest ok!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in