14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

Garnitury w Męcine

Andriu 2011-08-17 22:54:19
Co sądzicie o garniturach szytych w Męcinie i o firmie?
Słyszałem że garnitury są bardzo dobre jakościowo lecz podobno obsługa bardzo niegrzeczna, niekulturalna i nieuprzejma??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
konto usunięte 2011-08-18 08:42:47
Owszem garnitury niczym nie odbiegają od tych które są w Henmanie! A obsługa dla mnie osobiście była bardzo miła. Tylko tam jest dość duży ruch.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
miro 2011-08-18 11:37:36
W ubiegłym roku kupowałem garnitur - bardzo ładny a niewielkie pieniądze, na miejscu zrobiono wszystkie poprawki od ręki, ruchu nie było, od razu zostałem obsłużony. Nie mam żadnych zastrzeżeń, obsługa miła, doradza, proponuje itp:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
fok04 2011-08-18 11:59:12
Kupiłem garnitur , ale juz nigdy tam nie kupię!!!
obsługa beznadziejna , mile , grzeczne są dopuki jeszcze się nie zdecydujesz, wymiary biora szyją na wymiar , jak było wszytko uzgodnione a tu zonk niema takiego materiału jaki mi Pani pokazała przykładowy i wyraziłem chęce miec taki materiał.Wzięta była miara , przychodząc do odbioru spodnie o 2 rozmiary za duże , wiec znów poprawki i czekanie i oczywiscie foch Pań sprzedawczyn bo musza dłuzej siedzieć aby poprawke zrobic. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
konto usunięte 2011-08-18 18:45:03
TE PANIE SĄ TRANSFATALhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
renesa 2011-08-18 22:29:22
ja jestem zdecydowanie na nie, mój mąż kupił tam garnitur, fakt, iż zaoszczędził dużo pieniędzy, ale różnica jest taka, że w garniturze z przykładowego "henmana" wyglądał git, tzn. elegancko, nie było można nic zarzucić, dobrze leżał i pasował do niego, a te z męciny no "takie sobie" , jakieś takie niedopracowane.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
przemowrc 2011-08-18 22:56:23
Dwa razy tam byłem i dwa razy wyszedłem trzaskając drzwiami... Nic nie kupiłem. Więcej tam nie pojadę. Obsługa fatalna, podejście do klienta, jak do intruza. To wprawdzie było jakieś 5 lat temu, niemniej jednak na chwilę obecną moja noga już tam nie postanie...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
juditha 2011-08-25 07:28:03
a mój mąż kupował tam garnitur na ślub w tym roku taka samo jak duuża część rodziny i wszyscy byli zadowoleni.
Myślę, że przez 5 lat mogło się sporo zmienić przemowrc;)
a swoją drogą skoro utrzymują się na rynku już tyle lat to chyba nie może być tak źle jak piszecie bo by zbankrutowali;)
ale przecież nie oni jedni szyją garnitury i każdy ma prawo wyboru;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
asik 2011-08-29 23:31:43
wszyscy w mojej rodzinie tam kupują, ceny dostępne, obsługa super, wszystko na wymiar, a krawcowa zaraz zauważyła np. krótszą nogę i skrzywienie kręgosłupa, ciuch poprawili i leżał jak ulał.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
Doradca 2011-08-30 08:37:48
Ciekawy temat, moje pytanie jest jedno dlaczego porównujecie Tę firmę tylko do Henmana przecież wiadomym jest to , że bronicie właśnie tej firmy i nie jesteście prawdomówni. Noszę garnitury z Męciny i jestem bardzo zadowolony. Nie jest prawdą, że odbiegają wykonaniem od innych. Natomiast ceny są przystępne i polecam każdemu tam zakup.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
Tomek2 2011-08-30 15:16:57
Ja również jestem zadowolony z zakupu garnituru i poziomu obsługi,jakość wykonania,oraz materiału jest bardzo dobra,cena również biorąc pod uwagę przeróbki w moim przypadku - polecam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
tryl 2011-08-30 16:12:29
W Męcinie szyją tragiczne garnitury. Spodnie szyte chyba tak jak im się materiału utnie. Takie szerokie, że wnet całe buty zakrywają. No ale jak ktoś nie jest wymagający to może być;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
MdC 2011-08-30 16:22:47
szyłem sobie tam garnitur rok temu i jestem bardzo zadowolony z niego. Obsługa? Jakby to ująć... Chłodna? Ani miła ani też nie nieuprzejma... Szycie ciut trwało i jezdziłem na 3 razy (zdjęcie miary, poprawki, odbiór), ale nie dziwie sie (sezon weselny), poza tym było w tym ciut mojej winy - między przymiarką, a odbiorem zdeka mi się schudło :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
majcia 2011-08-30 19:16:47
Ja nie mam dobrego zdania o tej firmie. Pani przyjmująca zachowywała się jakbyśmy byli intruzami. Powolna, ospała, prawie nic nie mówiąca.Dała do przymierzenia marynarkę -jeden rękaw sporo dłuższy od drugiego.Ceny różne , jak jej sie powie. Efekt końcowy- w spodnie ledwo mąż się zmieścił.Niestety na reklamację było za późno, bo impreza była na drugi dzień. Ceny za wysokie w stosunku do jakości wykonania. My nie byliśmy zadowoleni.
Jest to moje prywatne, zdanie na temat garniturów z Męciny-co nie znaczy ,że ludzie mają tam nie kupować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
Noc 2011-08-30 19:57:56
Andriu widocznie nie spodobałeś się obsłudze jako klient, za bardzo wybrzydzałeś
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
Andriu 2011-08-30 20:26:14
do "Noc"... nie spodobałem się bo jeszcze tam nie byłem, napisałem na forum bo chcę poznać opinię czy warto tam jechać...

a tak na marginesie, nie muszę się podobać Pani która mnie obsługuje, nie robi tego za darmo i ja też za darmo nie kupuję...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
Noc 2011-08-30 20:27:30
Andriu wiec jestes przystojny czy raczej wieśniak z wygladu , ktory caly majatek w gebie nosi
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
juditha 2011-09-01 14:15:45
tryl tak w ramach informacji jest kilka krojów spodni,
jeden z fasonów zakłada prawie całkowite zakrywanie buta-
to tak jak z dżinsami możesz kupić i szerokie i tzw. rurki:)
mój mąż ma 3 różne kroje spodni garniturowych:)
może wystarczyło zapytać o inny krój:)
podobnie jak z marynarkami taliowane bądź nie
z różnymi opcjami rozcięć i wiele innych :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
tryl 2011-09-01 16:07:08
juditha ja bardzo dobrze wiem, że są rózne kroje spodni. i pytałem o to, to mi pani powiedziała, że tylko takie są. oni nie potrafią spodni skroić. dlatego olałem pseudo firmy szyjące garnitury i kupiłem w markowym sklepie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
werwa100 2011-09-01 17:26:50
jak ktoś pisze na forum takie brednie to niech sam otworzy taki sklep i zobaczymy jaki jest dobry ........ to zobaczymy jak o nim napiszą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
juditha 2011-09-05 11:35:46
tryl a dla mojego męża jakoś dopasowali szerokość nogawek:)
i nie tylko to przerobili...
i nie było z tym żadnych problemów i to w cenie garnituru.
i miał właśnie spodnie z wąskimi nogawkami więc troszkę tendencyjne wydają mi się Twoje wypowiedzi.
Ale jak to już zaznaczyłam wcześniej każdy ma prawo do swojego zdania:)
ale wiem z doświadczenia że czasem wystarczy porozmawiać i powiedzieć o co nam chodzi;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
majcia 2011-09-07 17:50:11
werwa100-po pierwsze to nie jest typowy sklep tylko zakład krawiecki, a po drugie zauważ,że ludzie mają różne zdania na temat tego zakładu i dobre i złe. Nie rozumiem twojego oburzenia. Poza tym dlaczego piszesz ,że to są brednie-każdy ma prawo do oceny, jeśli korzystał z ich usług.Ludzie tylko dzielą się swoimi spostrzeżeniami, a twoja wypowiedź wydaje mi się być tendencyjna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
brawurka 2011-09-09 10:42:16
co do niegrzecznego zachowania obsługi nic mi nie wiadomo. Potwierdzić mogę, że garnitury całkiem ładne i ceny przyzwoite.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
uzytkownik1 2012-05-17 10:08:16
nie da się nie skomentować.
Obsługa w Męcinie daje dużo do życzenia.
Ogólnie porażka.
Przed wjazdem do Męciny przeczytawszy to forum i niestety muszę potwierdzić te złe opinie.
Nie wiem za co tam Panie mają płacone, ale ktoś powinien je wysłać na kurs obsługi klienta.
Nie mówiąc o zapachach płynących wprost z otwartej ubikacji na sklep - czułam się jak w starym pociągu.
Z miłą chęcią stamtąd wyszliśmy i kupiliśmy garnitur i wszystkie dodatki u konkurencji .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
sheitacid 2012-05-17 12:35:54
I ja tam byłam, brat kupował garnitur. Zgodze się co mówił tu przedmówca, miłe są dopóki nie wybierzesz czegoś, a jak trzeba robić poprawki to obraza jak nie wiem. Pytana o coś właścicielka nawróciła się tyłkiem i odpowiedziała za minutę z łaską. Garnitury tam naprawdę fajne szyją ale sama obsługa odraża tam chodzić. Myślę, że przez to m.in. potraciły dużo klientów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
iziaczek21 2012-05-17 14:31:34
Skomentuję to jednym zdaniem: garnitury i ceny w porządku, obsługa jednak do bani. Co należy zrobić? Wymienić personel i po kłopocie:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
storczyk 2014-04-06 22:05:20
A jakiś adres, namiary, numer telefonu ktoś ma? Ile średnio czeka sie na uszycie garnituru? Na ile przymiarek trzeba jechać?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
konto usunięte 2014-04-06 22:38:48 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Garnitury w Męcine
misiek999 2014-04-07 21:18:33
Garnitur moze i nie najgorszy, ale i tez nie najlepszy :) Jeżeli chce sie pokazac całkowita klasę to garnitur z wyzszej półki O:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in