12°   dziś 16°   jutro
Piątek, 26 kwietnia Marzena, Klaudiusz, Maria, Marcelina, Ryszard
4272

Porady

Fryzjer SZAFIR

konto usunięte 2013-03-06 20:42:15
Był ktoś w tym zakładzie i korzystał z jego usług?jakieś balejarze rozjaśnianie?proponują tam jakieś ampułki na regeneracje włosów wypróbował już ktoś?proszę o komentarze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
tosziba51 2013-03-07 08:24:19
Byłam tam raz i już nigdy więcej!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
ulkaa1 2013-03-07 10:19:11
Byłam i jestem bardzo zadowolona robiłam balejaż i ścięcie jest super a te ampułki rewelacja gorąco polecam:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
angela20 2013-03-07 10:32:36
Ja również korzystałam z tych ampułek i włosy mam super miękie,mimo że mam włosy blond rozjasnione to widze poprawe.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
konto usunięte 2013-03-07 10:58:19
Ok dziękuje wam bardzo i proszę o więcej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
paul1na 2014-06-28 16:45:05
nie wiem jak wychodzi im farbowanie, ale obcinać też nie bardzo potrafią. Ciągłe pytania-tak zostawić czy przyciąć? Jeszcze nigdy nie wyszłam od fryzjera tak zmęczona i niezadowolona. Niestety nie polecamhttps://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
gueene 2014-06-28 21:59:25
Ja powiem tak narobiło sie teraz fryzjerów, kosmetyczek, kto chce to otwiera działalnośc gosp.są to osoby zazwyczaj niedokształcone bez żadnej praktyki i przygotowania byle było taniej i po kosztach o czystości i jakiejkolwiek sterylizacji narzędzi to sobie panie zapomnijcie, przy makijażu można złapać różne świństwa na twarz a o fryzjerze już nie wspomnę, brak jakiejkolwiek kontroli i nastawienie na taniochę to czego się spodziewać tylko odpadnięcia włosów
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
Karol3 2014-06-28 22:43:01
Ja byłam tam kilka razy i nie jestem zadowolona.Więcej tam nie pójdę!Totalna porażka,byłam u każdej z Pań na czele z szefową i porażka.Raz w trakcie mycia głowy zepsuła się ciepła woda,siedziałam z taką mokrą,zimną głową aż naprawią.Wymodelować naprawdę nie potrafią tak jak chcesz w domu poprawiałam zawsze- tłumaczyłam i prosiłam jak ma być a one swoje, szkoda słów.Umawiałam się telefonicznie i przyszłam punktualnie na daną godzinę po czym przyjęto mnie za prawie godzinę tłumacząc że to ja pomyliłam godziny i one mają innego klienta.NIE POLECAM Powiedzcie jakiego fryzjera w Limanowej polecacie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
lokator 2014-06-29 10:25:35
ja chodze od dawna i nic dziwnego mi się nie przytrafilo. Natomiast u p. Gosi kolo cmentarza spalili mi wlosy bo za długo trzymala. Bylam tam w zeszłym roku jak nie bylu p. Grazyny w Szafirze. Polecam Szafir - mila obsluga i dobrze czesza, farbują itp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
mona11 2014-06-29 20:33:29
Ja jestem bardzo zdziwiona bo chodzę tam i naprawdę jestem bardzo zadowolona jeszcze nigdy nic takiego mi się nie przytrafiło zawsze jestem miło obsłużona kolory takie jak trzeba ścięcie też tak więc bardzo polecam a jeśli chodzi o botoks to robiłam go trzy razy tak jak panie mówiły i jest różnica włosy zupełnie inne takie miękkie i odbite od nasady tak wiec bardzo polecam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
Justynaaa95 2014-06-30 10:09:09
Każdy mówi swoje odczucia, ja zawsze chodze do Pana Czeska i jestem zadowolona :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
mery11 2014-06-30 20:35:32
polecam SZAFIR jestem zadowolona z rozjaśniana i obcinania
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
slonko5 2014-06-30 21:21:38
Rany współczuję Pani której taki coś się przytrafiło myśle że wie pani że może starać się o odszkodowanie za coś takiego !!!ja też tam raz byłam na czesaniu i to pierwszy i ostatni raz prosiłam o loki a wyszłam w prostych :D aj wogóle porażka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
konto usunięte 2014-07-01 03:46:58
Coś w tym jest, gdy kobieta ma proste to marzy o lokach a jak już podkręci to zaczyna tęsknić za prostymi :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
basia22 2014-07-01 17:41:01
Z tego co tutaj czytam to naprawdę przegięcie jakaś pomyłka od jakiegoś czasu to na forum nie można zasięgnąć prawdziwej porady jest tylko krytyka no i raczej wypowiada się konkurencja aby tylko kogoś pogrążyć no a szczerze to z tym obcięciem na chłopaka to też myślę że przesada i tak tutaj jest żeby tylko skrytykować a prawdziwej porady to nie ma dlatego rzadko patrzę na forum bo nie wiadomo w co wierzyć:(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
angela20 2014-07-02 15:10:35
Sama jestem fryzjerką i wiem, że Pasemka robi się do skory więc jeśli by odpadły to przy głowie a nie 2cm od. Grażyna ktoś ci chyba zazdrości klientów. trzymaj się
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
lokator 2014-07-02 15:39:29
jak Agatka zlikwidowala swój zakład fryzjerski to prawie wszystkie klientki przeniosły się do p. GrazynJa również tam się przeniosłam i jestem bardzo zadowolona. Ma bardzo dfuzo stalych klientek.Do p.Grazyny trzeba się zapisywać, bo inaczej to trzeba czekac. Tak trzymać p. GRAZYNKO.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
Suzy12 2014-07-02 21:24:54
Absolutnie nie polecam ! Byłam tam raz i już nigdy więcej :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
Danuta3 2014-07-03 22:41:05
Nie polecam tego salonu. Jest to jeden z najgorszych zakładów fryzjerskich w Limanowej. Wyszłam bardzo niezadowolona.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer SZAFIR
mami251 2014-07-08 11:49:52
to nie wiem czy robi się od skóry. Ja przyniosłam zdjęcie i pokazałam jakie chce pasemka. Gdy ta pani nakładała to słyszałam jak mówiła do drugiej , żeby nie od samej skóry , bo bedzie naturalniej wygladało jesli zostawi tak ze 2 cm , żeby mozna je było spiąc w kucyk i zeby sie nie odznaczały. Włosy po umyciu jak pociągnełam zaczeły wychodzic , po prostu odpadły, zostały mi po całej głowie gdzie niegdzie po 2 cm kuciuty, a reszta , które zostały łamia się , sa zniszczone i suche. Zresztą pani sama mi powiedziała ,że zniszczyli mi włosy, że nie bedzie kłamać że nie. Tyle pieniedzy już wydałam na odzywki itp że masakra , a nadal łamia się przy myciu najbardziej. Jestem załamana ,, chce mi sie płakac normalnie. Nie moge sobie darować czemu poszłam do Szafira , albo czemu t wrakcie robienia pasemek , gdy to tak piekło nie zaządałam natychmiast zdjęcia tych złotek z włosów, ale myślałam że one wiedza co robia. A przetrzymywały to jeszcze i jeszcze i tylko chłodziły suszarkami. Teraz mam nauczke . NIGDY Więcej SZAFIRU
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in