Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

Fryzjer dla psow

SnoozE 2010-08-11 20:38:32
Poszukuje fryzjera psiego z Limanowej lub okolic. Czy na naszym terenie jest tylko jeden fryzjer ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-11 21:16:45
przyjedz z tym kundlem do mnie ..wszystkie kudły mu wyskubie !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
SnoozE 2010-08-11 21:22:34
dawaj namiary
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-11 21:26:45
nie kuś , nie kuś proszę ..bo wezmę to na serio:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
SnoozE 2010-08-11 21:35:06
no co ... ja pomyslalem ze sobie dorabiasz jako fryzjer amator. Moglem tak pomyslec no moglem xD A to taki fortel byl ze niby zart ... ja prosty czlowiek jestem ... A tak calkiem serio co z tym fryzjerem :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-11 21:42:08
hmmm Nie jestem fryzjerką ... nawet psią .... To był tylko żart .... przepraszam jeśli opacznie go zrozumiałeś..:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
SnoozE 2010-08-11 21:49:00
spoko spoko :) Zebys nie czula sie przygnebiona dodam ze cos w srodku - zupelnie nie wiem co podpowiadalo mi ze krecisz beke i dlatego postanowilem ja troszke podbic :)))) Pozdrawiam robaczku :) o_O
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-11 21:53:14
To była Twoja niezawodna intuicja ...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
pinkfloyd 2010-08-11 22:11:23
Polecam Panią Izę Palka-mieszka nad policją-profesjonalistka w tej branży-tel.691 739 594.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-12 07:51:07
Potwierdzam, w Limanowej i okolicach to polecam panią Izę, bardzo dobry fryzjer i do tego nie drogi; zresztą nie ma innego ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-12 08:15:13
zapomniałem napisać, że różne fikuśne fryzury psom robi ;-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-12 10:20:30
Pijar a możesz napisać dlaczego oszustka i czy posiadanie hodowli psów to coś złego jest ? Byłem u tej pani kilka razy i psa wygoliła jak należy, nie zostałem oszukany, nie wcisneła mi psa ze swojej hodowli. Nie rozumiem kompletnie Twojego posta.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
mb3 2010-08-12 18:04:32
Dlaczego pijar skończony pajacu obrażasz kogoś z imienia i nazwiska? Podaj swoje dane na publicznym forum jak jesteś taki kozak.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-13 09:33:39

Ta Pani swoje psy potrafi tylko rozmnażać rozmnażać i nic więcej a za zbyt czeste rozmnażanie grożą pewne konsekwencje wystarczy zgłosić to do związku kynologicznego... Ale ty qupa na tym się raczej nie znasz i nie wiesz co miałam na mysli... mb3 jesteś panią *** czy córką jej??

(Wpis zmoderowany przez administratora)

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-13 10:05:42
e tam, Candy ale, że niby w rodowodzie wpisała dane swoich psów ? coś nie wydaje mi się, żeby tak było
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
mb3 2010-08-13 10:32:37
Nikim związanym z tą Panią. Przykozaczysz i podasz swoje dane czy tylko czyjeś potrafisz podać i oczernić?? Aż taki odważny chyba nie będziesz prawda?? Pozdrawiam Cię dziecko neo, tu coś dla Ciebie http://demotywatory.pl/1980171/Mniej-wiecej-tak-wyglada
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
SnoozE 2010-08-13 12:18:22
Czyli nie ma zadnej alternatywy w Limanowej jak rozumiem ? Mi chodzi wlasnie o cene 80PLN za malego pieska to dla mnie przegiecie. Sam go ostrzyge :D Dzieki za pomoc wszystkim. Milego dnia :))
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-13 17:42:12
Oj mb3 na 100% jesteś związana z tą panią, bo strasznie się rzucasz. qupa należe do związku kynologicznego kilka lat i znam rózne machlojki sprzedawców
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-13 17:43:14
oj mb3 zal mi cię a stron takich jak demotywatory nie ogladam troszke dziecinne
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
mb3 2010-08-13 18:10:51
Nie candy, nie jestem gdybym był załatwiłbym to inaczej. Ponadto demotywatory nie były skierowane do Ciebie, więc że tak grzecznie powiem specjalnie do Ciebie - wypierd....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-13 18:58:11
Candy, ja nie należę do związku kyn. a machlojki to znam od kumpla, który chyba należy bo jest sędzią międzynarodowych na wyst. psów , ale nie w tym rzecz; nie odpowiedziałaś mi na moje wcześniejsze pytanie, pzdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2010-08-15 10:30:08
Candy, jak zadałem konkretne pytanie to nie odpisujesz, najwidoczniej jesteś kłamczuszkiem, pzdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
pablowskee 2014-06-04 15:15:11
istna tragedia...obciety west wyglada gorzej niż tragicznie..gorzej spieprzyc sie chyba nie dało ...do tego osoba ktora kompletnie nie slucha tego co sie sugeruje jak sie chce zeby pies wygladal ...najmadrzejsza w tej branzy ..nie polecam ..obcina tak jak jej sie to podoba ...zaluje ze wogole do niej poszlismy ...zero profesionalizmu...!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
pablowskee 2014-06-04 15:15:54
istna tragedia...obciety west wyglada gorzej niż tragicznie..gorzej spieprzyc sie chyba nie dało ...do tego osoba ktora kompletnie nie slucha tego co sie sugeruje jak sie chce zeby pies wygladal ...najmadrzejsza w tej branzy ..nie polecam ..obcina tak jak jej sie to podoba ...zaluje ze wogole do niej poszlismy ...zero profesionalizmu...!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2014-06-04 16:11:54
W Dobrej jest salon dla psów. W sumie to Dobra z tego słynie :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
matix2 2014-08-20 17:01:50
:-(;)Tak uraziłaś człowieka, może nieświadomie.....
Jo prosty chłop ze słomą za cholewami po 4 latach coś wam wszystkim źekne krótko bo się jąką i sprzedaje Ks. zdięcia z luster.
Użyłaś słowa nawet ( < ) zamiast ( = ).
Wiesz przeciesz, że matematyka stoi pod demokracją murem.
A ludzie mówią 1=1 podstawówka. Prof. pisze Świat opiera się na równowadze. 1-1=0. Poco te żarty jeżeli wiemy że lewica jest słabsza od prawicy w życiu (natuże) matematyka przyznaje L nie równa się P, ale opiera się na równaniu 1/2 = 1/2. Więć czy człowiek jest silniejszy i panuje nad kundlem skoro natura z autopsii bibliotek narodowych zawiera wzmianki o kilku... żywiołach, nie pamiętam cz to chodzi o tlen O2 czy wiatr. człowiek tylko kożysta z darów natury jak jest w górach, a może w pracy (nasuwa się pytanie czy bezrobotny człowiek jest takim samym człowiekiem jak człowiek pracujący, albo kundel cz pojazd mechaniczny skoro każde ze słow potrzebuje powietrza. Kiedy natura zrobi lekki wydech albo wdech to co człowiek opowiada, że jest dobrzę jak syna pocznie, dom wybuduje jak i tak nie zdąży przenięść w tym samym czasie swej przyszłości w synie pierworodnym i w czałgu na marsa. czyli 4 nie równa się 4 chociaż zarówno człowiek jak i natura dzziałają w czasie n=4 (czwarty wymiar) o 5 nie będę się rozpisywał bo jeszcze mamy dużo czasu. A Prof. do podstawówek wprowadził już 6 bo trzeba się stopniować, porównywać, rozróżniać kolory (jak inaczej odbiera się barwy) to dr. pisze książki do nałki dla dzieci że to choroba jakiś znak sładający się z symboli tworzących słowo daltonista. I odrazu rząd zabiera się za ivitro bo niema czasu na głópoty i skacze do 7 jakby zapomniał że na liczydle zagubiła się "5".
Czyli wychodzi na to, że wszyscy nie umiemy liczyć to po co się uczyć matwmatyki albo latać jak wystarczy mieć podwórko i chodzić nie latać bo się można niewyrobić i rozbić o ogrodzenie, które pilnuje naszego domu i wydaje nam się że będzie ciągle jasno. Bo w nocy może przyjść złodziej i nie zdążymy poznać 5 gdy złodziej będzie miał na drugie morderca.
Państwo ciągnie w równaniu do 5 w prawo, natomiast natura z 4 w lewo. Pewne jest, że natura zawsze wygra z człowiekiem . W związku ztym jak się ma 4>5 i czy matematyka dobrze uczy na systemie dziesiętnym czy może należało by zrównać bogacza i biedaka wracając do histori i zacząć na próbę wprowadzać system 12 na równi z dziesiętnym podem 16 i władając już trzema językami (powstały by trzy równoległe matematyki, które z biegiem czasu z 7 wróciły do 5, a z piątki do 6. Technika poszła by do przodu, na zasadzie podstawowego równania: 1=1, mówiąc innym językiem i obrazując te trzy znaki w innych pozycjach, czy przestawiając kolory wychodzi matematyka która mówi 1-1=0, albo trzecia matem. dodaje w innym języku 1+2=3. trzyli jest 3. czekamy na 4 przeskakując do piątki dzięki temu że omijamy czas zataczając pół koła i przechodzimy do 5 i ja definiujemy . Matematyki się rozwijają w tępie 16,32,64.128,256,512,1024 i td. i bronimy się przed naturą mając do dyspożycji więcej żołnierzy w słowie matematyka czy matematyki, wtedy możemy udowodnić że 5>4 bo wygrał człowiek z naturą bo wprawił się w róch i 4 się zrównały. Możemy zapobiec wypadkom samolotowym dzięki piątce która powtała dzięki faktowi że człowiek zapomniał o stopniowaniu i z jednej matematyki profesorowie poznali i nauczyli się liczyć tak samo stosując i zaprzęgając do roboty czas. perpetummobile może trzeba wziąść się do roboty a póżniej bedzie tak: nie ludzie do roboty tylko robota dla ludzi. czyli trzeba być w róchu nie pałzować nie koniecznie pracować czyli bezrobotny będzie miał tyle samo co etatowiec.
Słuchajcie dajcie spokój w Limanowej z obrażaniem, pomawianiem ludzi i tak dalej bo jak nie macie dowodów do WYSOKIEGO SĄDU na ludzi Pijar to może być prokurator , posiedzenie SĄDU i Państwo na swój koszt wybuduje Ci dacze z ochroną 24 na dobę zawansowanym technicznie ogrodzeniem abyś był bezpieczny. Serwis, spacery wedłóg wyznaczonego czsu przez Państwo. I będziesz bardzo niezadowolony ze Swego pomówienia jak nie masz poparcia
w dowodach ponieważ nie nauczysz się rozmawiać nawet o 5 piątce bo w swym bogactwie i ochronie zewnętrznej załatwi cię natura może HIF i braknie Ci czasu i spotkasz się z 1,2,3 zapominając, że istniała 4. Pąństwo będzie zadowolone z liczenia dokładnego bo będzie w końcu miało więcej środków z podatku od rodzin wielodzietnych a tymsamym zapomnimy o niżu demograficznym. Kiedy bez klonowania będziemy się rozwijać liczebnie korzystając z darów natury czyli czasu, żywiołów i 4 inaczej i powtarzając się mówiąc nie zwracając na błędy ort. i styl. bo przecież to i tak to samo przekaz i tak jest wizualny może jak coś jest nie dopolerowane to i tak będzie pochodziło z natury. Bo SERCE nie równa się rozum.
Prof. = groomer. Nie wnikając w tytuły naukowe i techniczne, zawodowe, bo każdy człowiek jest w oczach boga równy i grzeszny. Pijar masz szanse na spowiedź. Czekam do PIĄTKU i wyznaczam Ci 4 czas ograniczony tolerancją - 3h. czyli jak do piątku do god. 3PM z toler. 3 kończy się czas o 6PM na sprostowanie tych symboli składających się w całość z nanorobocików zwanych potocznie przez POLONISTÓW samogłoskami i spółgłoskami. czyli jest dwa Liczyć do dwóch wszyscy dzięki technologi jóż wiedżą od 4 lat. Może kiedt mineły od twego alfabetyzmu 4 lata od 2010 do 2014 Jak miałem zaszczet cofnąć się w czasie o 4 lata dzięki technologi człowieka, PAŃSTWA, GLOBALIZACJI, nie homoseksualizmowi bo to słowo zaprzecza i jest koniem trojańskim dla każdego PAŃSTWA bo zrzera pocichu od środka i zamiast przybywać nas jako równych symboli w postębie geom. jest to słowo L P nie mylić z lewicą i prawićą zaprzacza kamieniowi węgielnemu matematyce)i mówi że lewa strona nie równa się prawej . Jak prześzliśmy w tej opowięści 4 czyli naturę bo jest szansa powoli zaprząc naturę do roboty i udowodniliśmy że jet szansa na to że jednostka z rodziny bezdzietnej z małżeństwa czyli nic=0 czyli 0 niebieski trzeba rozwijać i myśleć o rozwoju aby konia trojańskiego rozbroić tak jak mińę i kiedy naturę człowiek nauczy jak kundla posłuszeństwa jak psa nie będzie ważna rasabędzie już ruda zapamiętywała paięć mina wróci do NATURY.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
konto usunięte 2014-08-20 17:22:00
Matix2 - co Ci jest?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
matix2 2014-08-20 20:26:31
sory ale 5 chyba nie będzie bo brakło mi miejsca na limanowa .in chodzi o pojemność znaków w prostokącie. Wniosek taki dążąc do globalizacji tracimy pamięć i zapominamy będąc na błędnym stopniowaniu czyli pod wpływem pamięci która upływa w imię czasu 4 . nauczyliśmy się w trudzie czterech wymiarów a zapominamy o tym aby ćwiczyć pamięć i nie myślęć o pożarciu 5 , jak zabicz czas. i nie rozwijamy 1 2 3 punktu czyli przestrzeni poszliśmy na łatiżnę bo wo limy plotkować i gadać zamiast układać i rozwijać kostkę Rubika czyli matematykę. poszliśmy od 1 w górę teraz stoimy na 4 a ludzie zawsze mówią aby biegać być w ruchu, więc jak już staneliśmy w miejscu przyporządkowanym przez 1 2 3 i poszliśmy na skróty z punktu przechodząc w linię potem w płaszczyznę potemw w przestrzeń pojawił się stop jakieś wszechświaty czasoprzestrzenie podróże w czasie tak jesteśmy zachłanni tych pieniędzy tych rząż i pokus ciała że brakuje nam czasu na wszystko i nie potrafimy spełnić wszystkich mażeń bo sami założyliśmy sobie blokadę na parkingu na kierownicę aby pilnować czasu bo jak nam ukradną auto to nie zdążymy do roboty do szefa do pracy na wyznaczoną przez nadrzędnego godzinę i nie mamy czasu dla rodziny i by pobiegać bo przemieszczając się w czasie z różnymi prędkościami doprowadziliśmy do a bsurdu bo nigdzie nie możemy zdążyć pilnujemy auta i drogi jest dla nas samolot bo wyprzedzamy dzięki technice naturę czyli samego siebie bo samolotem szybciej to musi być drożej kto w sporcie w rywalizacji szybszy to pierwszy i tak liczymy najlebszy gorszy najgorszy porównujemy stopniujemy a nie o to chodzi powinniśmy się cofnąć z 4 do 1,2,3, w technice limanowa in brakło miejsca aby wpisaccałą myśl dlatego jak to możliwę zę ja będąć martwy mam czas mogę pisać wieczność bo ma 4 i po co mi 5 bo nie jestem chciwy wystarczy mi jeden grób nie musi być pierworodny czyli jak mając 4 zł mogę mieć mniej miejsca do zapisania w przestrzeni pełny symbol . Czyli powtarzm jak mając 4zł moće mi braknąć na zapłacenie rachunku opiewającego na 3żł. sami zaprzeczmy sobie matematyce wiedzy którą zdobywamy jak górnik węgiel. Poco nam 5 jak wystarczy 4 i płacimy 3 i myślimy o tym na spokojnie aby rozwijać 1. Trzeba się cofnąć zapomnieć o czasoprzestrzeni zapomnieć o 4 o czasię a zająć się tylko punktem czyli 123. wrócić do zera nie bać się go nie przeskakiwać do minus nieskończonośći bo jej niema jest tylko nieskończońość nie ma + nie ma - wtedy jak od - nieskończooności dodamy + nieskończoność po co się ruszać jak to wtedy da nam ) czyli nic nie ma bomba wybuchła zabiła człowieka . Nalęży zapomnieć oczasie zopominać miejsca wejsć w ) jak najszybciej i rozwijać 0 tak aby z zera odrazu bez 1 2 3 4 przejść do 5. Czyli w technice nie rozwijamy faz zał. 3 szykamy uziemienia robimy sterowanie a dążymy do zera bezwzględnego aby udowodnić ze zero = nic trzeba nie iść w siłę z biegiem czasu , nie rosnąć nie rozwijać plusów po braknie czasu na 1 2 3 ( trzy fazy F1 F2 F3 bo możliwaści naszego organizmu są ograniczone tak jak i natury. nie idziemy w plusy cofamy się przechodzimy przez 0 i zaczynamy liczyć w drugąstronę czyli w lewo 1, 2, 3, koniec nie szukamy 4 i nie uczymy się do 4. czyli bez minusów i obalamy matematykę czyli 1 = 0 bo z lewej od błednie założonej - nieskończoności ma być:
3,2,1,0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,...16,32,64,128,256,512,1024, 2048 i tak dalej aż do nieskończoności do wiecznośći. czyli przechodząc przez 0 w lewo jest tylko +3, + 2 , + 1 i to się równa 1,.... nieskończoność.
czyli lewa równa się prawej wychodzi że zero to nie zero ale zero równa się równa się 1 +2+3 = 6 czyli nie ma minus nieskończoności i wniosek PRAWDA ma być czy 6=wieczność
czyli wg matematyki wynikało by używając symboli 6=4 bo nie ma 0 omijamy je bo to tylko symbol bo nie ma minusu czyli nie ma +1 -1 = 0 . czyli jest druga matematyka która zakłada że omijamy zero nie rozwijamy go ani nie staramy się zmniejszyć mówiąc że mam dłógi bo mamy + 6 które jest po lewj stronie rónania ( niema 0 ) więć 0 jest i zastępujemy go znakiem = i oznacza że żebrak, czyli - nieskończoność, bankrót, zużycie surowców wtórnych, starzenie, - 4 podrórze w czasie aby się odmłodzić, czyli narodzin nie ma a jak nie ma narodzin to i nie ma śmierci!!!!!

BO: UDOWODNIŁEM, że:

+ 3 = + 4 Gdy stwierdzimy i przyjmniemy że zera nie ma i zastąpimy go znakiem = stwierdzimy, że :
+ 4-3 = 0 (bo założyliśmy, że równa się to symbol oznaczony 0 bo przyjeliśmy , że 1 = 1 (czyli każda żecz to jedwn bo jest taka sama natura i człowiek i technika i elektryczność i -4 którego nie ma bo wtedy musiało by powstać równoważnoć twierdzenie, że - 4 = 0 bo zakładamy że nie ma -4 ponieważ jest równe czyli brakuje mi czasu bo umówiłem sie na 17 a spóżniłem się o godzinę czyli 1 bo już jest 18, czyli jestem godzinę do tyłu to znaczy zę zlewej strony równania mamy -1 to znaczy ze nie prawdą jest, że - 1 godzina (h)ówna się czyli symbol 0 który nie istnieje czyli brak czsu jego upływ który nie istnieje ponieważ równa się wg upływu czasu 18godzina minus 17 godzina idąc z założeniem upływu czasu do przodu daje + 1 ale musząc w ten sposób równocześnie się cofać do tyłu bo aby udowodnić że jestem spóniony muszę wedłóg założenia że 100>99 cofnąć się do tyłu o 100 -99 = + 1. Czyli kto ma więcej czasu ten umówiony na 17 czy na 18 jak wykluczyliśmy wcześniej 0 zero a także - nieskończoność, czyli - czyli nauczyliśmy się mówić: 3, 2, 1, 1 (bo wiemy, ze 1=1)2, 3, 4, 5 itd... aż w + nieskończoność omijamy matematykę i stwierdzamy że po co nam matematyka jak 3 jest pierwsze na osi rzędnej czyli pisząc wiersz zgodnie z upływem czasu idąc w prawo i stosując zasadę + czyli tylko mi przybywa bo nie ma 0 i - nnieskończoności wychodzi że 3<2 idąc od początku osi zaczynając od +3 idąc w prawo czyli stosując zasadę liczenia przybywania prawej dłoni obrót w prawo , musimy zbliżać się do zera aby stwierdzić 2>1,1<0,0<1, 1=1 Dobra dajmy spokuj. Jest tylko 4. Tylko czas i nic więcej i jak chcecie to grzebcie w ziemi chodząc po podwórku jak kura grzebiąca w piasku i żartujcie ze zwierząt pytając w formie żartu czym się różni drób od gosposi? Podpowiedż czy 5 czy o jeden więcej 1<0<1, poco 1=1https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
matix2 2014-08-20 20:46:49
Pijar stary przyjacielu, nic się jak widzę u Cię nie poszło do przodu, jak ta na ZDROWIU 4 lata podciągłeś coś? Było głośno, że uratowałeś w USA stat. wol. bo w zaprzągłeś legię cudzoziemską jak naukowcy nanoroboty do roboty.
Stary podlizywaczy https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
asia22 2014-08-20 21:27:39
Wislak cieszę się że Dobra z tego słynie :)super że o tym wspomniałeś :) mam nadzieję,że w dobrym tego słowa znaczeniu :) w takim razie zapraszam do salonu do Dobrej :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
matix2 2014-08-20 23:39:01
"...Pablo" i Wasilowska jest rada można zapobiec tragediom w życiu jakie przydażają się z przypadku może jak bajki opowiadają a może z nocnego wróźenia ciemnej strony mocy przez zerdzewiałe radio na LAMPIOKACH które zmieniło tylko uśmiech na grymas po zamukł na podwórku samochód, który został dostarczony prosto z LENOVO które myśli , że LEGIONY RZYMSKIE to tak jak wiązki i wirtual w ULTRA 5 series i jak drogi , ścieżki a może AUTOSTRADY z pierwszych liter zwane można w lustrze powiększyć i w czasie kilku lat wybrukować EUROPĘ. Starca, wyjadacza, który ma tytuł przestawić na inne tory i dojechać do upragnionej ze snów Syberii.

Dość.
Rada:
zajmij się techniką, białego homika warto spieniężyć na 10 % wartości zakupu nowoczesnej Kamery czy nowego lustra w salonie aby podwoić liczbę gości zapraszanych prosto z Marsa na zwiedzanie katakumb.
A tak serio to sory trochę przynudziłem po to aby powiedzieć, że uważam że masz rację alę jakbyś bardziej zainteresował(a) się pergaminem to i zrozumiałabyś piękno natury jakim jest słowo PIES i nie oczekiwała zegarka szwajcarskiego z ruskiej pabiedy.

LUDZIE KOCHANI dajcie spokój z tymi głupotami, dąsami, kolorami rasami wężami. To jest tylko natura. Nawet H. FORD z już trzeciego kontynentu popełnił błąd konstrując maszynę bo i maszyna nigdy nie zadowoli klienta tylko trzeba tracić czas dla niej aby ją trzymać krótko na smyczy bo inaczej raz może sprawić przyjemność a raz połaskotać złotem a my byśmy oczekiwali łaskotania tak ale platyną nie złotem . Ludzie ja w tych 3,4 postach proszę was ogarnijcie się. Czwiczcie pamięć mówiąc do ukochanego, ukochanej 1=1=KOCHAM CIĘ i ruszajcie w te pędy do Afryki teraz POWAGA bez ciepłego łokcia i ratujcie naturę.
DEFINICJA:
NATURA = NOWORODEK = CZAS.

Pozdrawiam i ściskąm Wszystkim. Śmiejmy się ze słów , kolorów, ale nie róbmy sobie przykrości , ani sobie, ani innym ani naturze.


Zakończmy te spory limanowskie.

i zastanówmy się Wszyscy razwm limanowianie nad tym czy jest
para + i -
czy ++
a może tylko
--
czy potrzebne 0, uziemienie 3fazy(+++) - uwaga fee bomba atomowa bo natura podaje na pergaminie pisze wręcz i błaga człowieka żeby zapamiętał tylko symbole:

1,
(1, 2, 3),
4

NIE MA :
podsumowanie,
Nie ma 5,
bo + 6 już od wieków milionów lat gnije i śmierdzi,
a my ludzie 5 (piątką) zaizolowaliśmy się od padliny która chciała się klonować aby budować i się rozmnażać jak wszem i obec wiadome jest że nie ma czasu czyli 4 jest tylko 1 2 3 bo udowodniłem że na lewej ludzkiej osi rzędnych stosując jedną podkreślam jedną znaną mi matematykę że
+ 6 = 1,2,3,4,5,6,itd......2048,..... nieskończoność
stosująć założenie równowagi istnienia wszechświata - to jest innymi słowy natura
czyli 1=1,
(czyli matematyka jest tylko jedna czyli jeden jest wszechświat, bo udowodniłem na podstawie stosując zasadę śmierci i narodzin że nie ma śmierci ponieważ śmierć była przed narodzinami przypisując słowu równa się słowo zero, jest nie potrzebne powiedzenie wszystko albo nic, ponieważ nie ma czsu czyli nie istniejemy bo się nie zdążyliśmy narodzić bo śmieć czyli NATURA zaopiekowała się nami czyli cofneliśmy się w czasie myśląc: stosując 1=1 i 0=1 bo zastąpiliśmy symbol zero symbolem równa się zgodnie z 1=1, czyli matematyka = 1 czyli stosując eliminację, śmierć, 4, 3 fazy(+++)" ... to wpierdol...",
stosując 1=1 powstaje,
Natura = +,
czyli 1= NATURA,
Natura = +-,
czyli podstawiając dalej mamy:
1=0 bo natura to 1 a +- to jest natura nie trzy fazy czyli:
+++
dodać zero,
dodać uziemienie = 5, czyli
nie ma nic prócz czasu bo nie ma 5 na podstawie śmierć to gnijąca +6 = nieskończoność.perpetummobile istnieje ponieważ: licząc do tyłu na podstawie wiedzy zakładającej, że nie ma - nieskończoności ponieważ człowiek jest omylny i moim zdaniem popełnił żle dzieląc świat i naśladując i małpując naturę do wniosku że istnieje 0 ponieważ +- to NATURA człowiek udoskonalił świat dodająć do plus i minus czyli pracował długo aby pokazać że jest - nieskończoność i + nieskończoność (dokładając przez wiele lat pracy i nauki słowo nieskończon po obu stronach równania czyli umawiamy się że równanie powstało na podstawie słowa 0 czyli nic to co było pierwsze jeżeli zastosujemy rozumowanie:
to co zrobił człowiek równa się pieniądz równa się słowo zero. czyli potwierdzam zę 0 to też słowo równanie na zasadzie wszechświata czyli natura bo aby powstało 1 musiało być wcześniej 0. wprowadziliśmy równanie aby porównuwać na zasadzie wzrostu natury czyli +NATURA, bo natura to +- a nie -0+ aby dorzeby było porównać 0 którego nie ma ale na podstawie rozumu stwierdził że 0 jest potrzebne aby się rozwijać. Ale już wiemy że jednak zero nie jest potrzebne bo tworzy się słowo równy nier owny na zasadzie stopniowania -+ ale natura mówi +-, człowiek chciał mieć syna i zaczoł pić i przewracać się po parkiecie nazywając to tańcem który rozwija a natura mówi ruch to czas.
czyli człowiek chciał zwiedzać i być ciągle w ruchu bo stwierdził iż -+ można przestawiać bo to i tak zero.
Natura mówi jest róch czyli czas 4. czyli udawadniajac, ze nie ma +- bo jest tylko -+ nie ma 0 bo niema zasady równości nie wolno .
czyli człowiek jest bogiem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
matix2 2014-08-20 23:54:23
bo człowiek stworzył boga, 1=1, człowiek równa się Bóg
bo jest tylko 1 tylko + nie ma -
czyli jest czas bo jest 5 jest wieksze od 4, czyli uczymy sie całe życie tylko przez zycie nie ograniczamy się 100 śmiercią zyjemy jak najdłui mówimy sto lat zycia a każdy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
matix2 2014-08-21 06:30:52
Dlaczego Sadzisz że jakbyś przestał mówić w cztery 4 oczy możesz doczekać się 6 oczu zapominając o tym że najpierw parzystę potem nieparzyste parę zapomnisz o 5 jak gdyby nie było 2 bez ciebie 4 dl sądzisz na 3 parę razy 2 i obrażasz psa skoro pragniesz życia czasu czyli 4 bez 5 kiedy jest + i - i wybierasz 2 zwane klonowaniem skoro tylko: tylko jedną para oczu 2 bo jesteś człowiek a nie 1 skoro wiesz,że 2 - 2 = 0 . Zastanów się proszę skoro wiesz jest czas bo rozmawiasz będąc plusem + a dlaczego sądzisz że ++ 2 plusy czyli pies ma służyć człowiekowi skoro na osi czasu jest najpiern - zwany naturą i + tylko jeden plus jest w technice i matem. daje -1 + czyli Ty +1 daje 0 skoro wiesz ze minus -+ = +- skoro to dzięki 4 czterem oczom jest kobieta i mężczyzna nie - i + jak trąbią w tv że prof. = 6 pomoże zapomnieć o 5 jak jest tylko 2 a nie 1+1 = 2 i kombinujesz aby 1+1+1+1+1+1 = równało się 6 skoro 2*2=4i mnożysz czas zapominajęc 0 + 1 + 1 daje 2 para biało czarne i zapominasz że to tęcza bo tylko +1 +1 +1 = 3 i mnozysz 3 * 2 = 6 = syn + córka daje jeden a nie - (bankrudztwo) bo nie ma zera tlko 1 + 1 =2, skoro drzewa wiedzą że perpetummobile jest zerem czyli 3F i niebieski i brażowy i mieszany to 6 bo F1 + F2 + F3 = +++ = 3. I uważasz że tylko -1=+1 = 0 bo jest zero czyli jedna para oczu daje 2 a nie 4-2=-2 a nie +2. skracamy przez + jeden daje tylko 2 bez ++ skoro -1=+1 bo przenosząc - na prawą zero daje 0= 2.

Pytanie: czy 0 to 2 skoro jyż wiemy że natura nie potrzebuje tylko +1 ale też -1 = 2 =0.


Kto ma duszę kundel czy człowiek, czy może jest tylko 2 = 0 = 2 i nie ma + czyli ciebie i 3 i 6 , na które czekasz mnożą 3 *2 =6/2=3-1= daje 0 czyli nie ma Cię bo przecież chcesz być biały nie czarny biały = nowy =stary= czarny. chcesz tęczę widieć to zastanów się czy biały = czarny=-biały=wyznaczas sam granice chcesz 6 nie 5 skoro pomidzy białim i czarnym = tecza, biały -czarny =0=4 >5 bo nie masz czasu spać tylko czekasz na dzień nie chcesz spać aby pracować więc powiedz czy 0*6=0 czy może zapominająco o ale czyli granicy 0=2*6=12 bo biegasz za 5 i nie masz czasu zrównać 4=4 = 0= +1-1=0 bo chcemy zapomnieć o 0 a to my jestęśmy 0 a 2minus - =2 minus czyli aby było -2 musimy +2 odiąć -4=+6 czyli jest 3 i 5 i 4 i 0 i zawsze będzie noc chociaż wolimy tylko dzień bo jest bezpiecznie i nie chcemy się dzielić na 2 czyli przaz 2 bo umiemy liczyć i chsemy być 2 nie jeden bo dwa to więcej niż 1 ale mniej od 10A a co będzie jak dodamy liczby do alfabet dodamy alfabet do liczb ma się tak jak -2=+2= -+=+- = 0 bo - = + czyli nie ma zera i 2 jest tylko 1 zwierzę nie plus człowiek tylko człowiek bez plus czyli 1=1
Co to jest DUSZa???? zwierze? człowiek i czas m=zę 3= dodajemy siebie czyli +1 = 4 +1 czyli zwierzę = 5. czy wybierasz 4 czy 6 udowodnij ze 4>6 bez porównania z 5 bo nie czcemy być choży mając tylko jedno oko czyli nie mamy czasu na chodzenie do lekarza bo co
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
lokator 2014-08-21 11:04:35
ja również nie polecam p. Izyscina jak ona chce a nie jak klient. polecam natomiast salon dla psów na ul. Z.Augusta, cena przystepna 50 zl, obcięty jak sobie zycze i co najważniejsze ze odbieram od wlasciciela pachnącego, czystego psa. Obsluga b. mila.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
zoska128 2014-10-20 06:06:40
Kłamiesz pijar jak z nut. Może masz udziały w usługach w Nowym Sączu. czekamy wszyscy na jakięś dowody lub przykłady potwierdzające twój nędzny zapis pijar.https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
zoska128 2014-10-20 06:09:09
Polecaj dalej może coś ci skapnie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
zoska128 2014-10-20 06:13:40
Pracuje 24 h na dobę i także w niedzielę po sobotnim rozlużnieni pędzi do kościoła.:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
zoska128 2014-11-16 10:41:21
https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
zoska128 2014-11-16 10:42:25
:):):):);)8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
zoska128 2014-11-16 10:47:47
Pijar może jeździsz na kwadratowych kołach. Sprawdź opony z O... można w nie tankować piwo, dopalacze itd. Miłej zabawy. Przekroczenie TIW to kolizja. :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
zoska128 2014-11-16 10:52:58
A znasz hodowlę PACULIS FCI. Czasami można się zapowietrzyć jak sie nic nie wie a uważ się że wie sie wiele a może zna się nawet numery. W Związku Kynologicznym w Nowym Sączy nie ma żadnych numerów przyjacielu !!!!!! Koniec z komuną, plecami, myciem rąk, koniec z numerami w ten sposób budujemy POLSKĘ przez duże litery. https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
zoska128 2014-11-16 10:56:54
Niektóre sprawy można załatwiąć inaczej. Po co? Prawda i tak jest GÓRĄ a kłamstwo tylko depresją w Holandii.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
zoska128 2014-11-16 11:04:01
On się tylko wygłupia z tymi trzema równoległymi matematykami. A może trzeba sie nad tym zastanowić i sprawdzić założenie przekształcając w tezę i ....:O
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
zoska128 2014-11-16 11:07:55
Której Dobrej? Przeciż nie tej koło Jurkowa ale ale ale ale LIMANOWEJ. Zapraszam wszystkich klientów do salonów w Limanowej. Są dwa profesjonalne. :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fryzjer dla psow
zoska128 2014-11-16 11:10:21
Są dwa dobre lokale: Osiedle Marszałkowicza i Osiedle Z. Augusta. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in