22°   dziś 23°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
1994

Tematy archiwalne

Frasyniuk-cyt. Jarek nie p......ciebie tam nie było.

111ksiadz 2010-08-31 21:52:26
I nie było go nigdy w Solidarności-tak stwierdził L.Wałęsa dzisiaj w TVN24 o godz.19:35.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Frasyniuk-cyt. Jarek nie p......ciebie tam nie było.
piotrlimano 2010-08-31 22:02:18
Jegomość-ty rzeczywiście jesteś turkuś podjadek,a Jaruś oczywiście p.....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Frasyniuk-cyt. Jarek nie p......ciebie tam nie było.
maxxx 2010-08-31 22:04:37
111ksiadz - a kogo to obchodzi .. jesteś żałosny z tymi swoimi wpisami..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Frasyniuk-cyt. Jarek nie p......ciebie tam nie było.
111ksiadz 2010-08-31 22:09:07
Rozumie,że Ciebie nie,bo jesteś kmiot zgrzebny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Frasyniuk-cyt. Jarek nie p......ciebie tam nie było.
SnoozE 2010-08-31 23:11:39
Byc moze jestem zbyt mlody cialem abym sie wypowiadac na tematy kto byl a kto nie byl. Wiem jedno ze duzo informacji slyszalem na temat solidarnosci. Jeden podobno byl agentem i wjechal na teren w nysce milicji czy tam zomo. Moim zdaniem polityka to ciezki temat. Nie ma na kogo glosowac bo kazdy ma wady :) Jarek wyglada na faceta ktory ma wysokie ego i dume co czasami bywa pomocne jednak w nadmiarze bywa kompromitujace i zalowe. Skupie sie jednak na partii ktora posiada moc decyzyjna. Donald jest bardzo przebiegly i cwany. Dobry piar + marketing polityczny. Jest alternatywa dla Jarka dla ogolu w sensie samym. No ale jego slowa sa puste. Z reguly mowi to co jest popularne w danym okresie (sondaze robione przez firmy na ich zlecenie). Zauwazylem ze panuje moda na bycie fanem platformy bo jest to jazzy i cool - duzy sukces dla platformy. Odnosze wrazenie ze pion platformy ma pewne konotacje z "globalna polityka" i tym o czym mowil Bush Senior ... Anyway to co obecnie uskutecznia rzad skonczy sie na wywiezieniu na taczkach ... Wspomnicie moje slowa xD :) W dobie kryzysu podwyzszac vat - nigga please. No chyba ze chcemy Polske w jeszcze wieksze klopoty wprowadzic :) Bo zdrozeje wiele rzeczy i napewno nie o jeden procent ale znacznie wiecej :) Podczas gdy "zarobione pieniadze na vacie" mozna uzyskac w innym zrodle ... Tyle ze ten temat moglby byc malo popularny :) Chodzi mi o zabranie ogromnego dofinansowania dla kultu chrzescijansiego + opodatkowanie ksiezy. To w rzeczy samej moglo by pomoc ludziom ktorzy maja mniej pieniazkow a ktorym np ksiadz kaze placic 4k za pogrzebanie bliskiej osoby ... Wtedy jest wszystko czarno na bialym + nie ma vatu wiekszego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Frasyniuk-cyt. Jarek nie p......ciebie tam nie było.
SnoozE 2010-08-31 23:33:23
nie ma edycji wiec musze tak :D http://www.youtube.com/watch?v=4MrJ03LipsU Dla mnie miazged flanked OWNED xD
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Frasyniuk-cyt. Jarek nie p......ciebie tam nie było.
leon 2010-09-01 01:14:54
Bo taka jest prawda. A Jaruś zapada już w schizofremię jak wielu forumowiczów.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Frasyniuk-cyt. Jarek nie p......ciebie tam nie było.
leon297 2010-09-01 08:35:40
Kaczyński i PiS żyją w innym świecie!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Frasyniuk-cyt. Jarek nie p......ciebie tam nie było.
konto usunięte 2010-09-01 17:49:38
SnoozE co do obniżania podatków to trzeba przypomnieć niektórym forumowiczom, że rząd Millera obniżył CIT z 27% na 19% w 2004, rząd Kaczyńskiego PIT 40% do 32% 0d 2008 r., rząd Tuska głoszone hasła 3x15 czyli CIT 15%, PIT 15% i VAT 15%, założenia na 2011 r. najwyższa stawka VAT z 22% na 23%,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in