14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
4270

Porady

Fotograf na wesele

Paulincia 2012-02-13 11:06:42
Kogo polecacie z fotografów na wesele ?
Ile trzeba dać fotografowi za zdjęcia ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
konto usunięte 2012-02-13 11:34:42
Paweł Zduński z M Jak Miłość
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
hermess 2012-02-13 11:48:15
Ja znam dobrego fotografa i jest niedrogi. Podaje numer telefonu 503 175 121. Naprawdę robi niezłe zdjęcia i za dobrą kasę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
konto usunięte 2012-02-13 11:50:50
hermess chlope idz spac bo jestes pijany ja to chermess z krzyzowej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
Video 2012-02-13 12:13:17
Oferta i cennik na stronie www.foto-zocha.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
christina 2012-02-13 12:33:41
ja polecę Ci Krzysztofa www.kjaworz.com tel 604233883, umów się i zobaczysz czy spełnia Twoje oczekiwania, my jesteśmy zadowoleni. Fajny kontakt z gościem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
tomass 2012-02-13 15:16:12
A ja polecam Radosława - www.mszanafoto.pl zapewne dojdziecie do porozumienia bez żadnych problemów :)
Polecam :)

Pozdr.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
angua 2012-02-13 20:57:43
Polecam Tomka. Dużo fajnych pomysłów, sesja dopasowana do pary młodej :) Zdjęcia można zobaczyć na stronie: www.tgfoto.pl :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
abdulwisimulaha 2012-02-13 21:34:03
Ja zaś polecam ślub bez fotografa,czy podobnej oprawy z dwóch powodów: jeśli wszystko pójdzie dobrze, czego Wam serdecznie życzę, będziecie mieli dużo do opowiedzenia w przyszłości waszym dzieciom,otóż aby to dobrze oddać najlepsze są opowiadania ,są jak bajki które tak dzieci chętnie słuchają a przy tym zbliżą różne wiekowo pokolenia. Powód drugi jest bardzo krótki którego teraz oczywiście nie bierzecie pod uwagę a może i dobrze,ale gdyby coś nie wyszło?poco potem palić rwać zdjęcia niszczyć płyty za co płaciło się nie małe pieniądze. https://img.limanowa.in/img/emotikony/help.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
Laskonik 2012-02-13 22:14:36
Ja też polecam foto-zocha.pl, zdjęcia super no i atmosfera podczas sesji rewelacyjna :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
paprotka 2012-02-13 22:24:13
A ja polecam www.flashback.in fajni młodzi ludzie, działają we dwójkę i bez problemu mozna się z nimi dogadać są otwarci na wszystko
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
pinc022 2012-02-14 00:03:55
Dam Ci jedną radę ,niech Twoją pamiątką weselną nie bedzie tysiac, dwa tysiace zdjęć, tylko konkretna ilość obejmująca całą uroczystość a to jest około 150 do 200 zdjęć, które z miłą chęcia obejrzysz za 5 , 10 lat
na więcej czasu nie bedziesz mieć
Te zdjecia muszą być dokładnie dopracowane
Pozdrawiam i życzę powodzenia
p.s. niech one bedą w albumie lub fotoksiążce od Ciebie zalezy co Ci sie bardziej podoba
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
Trucizna 2012-02-14 08:58:44
Polecam Pana Tomka: http://www.tgfoto.pl/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
konto usunięte 2012-02-14 09:02:02
paulcio-pytanie ile trzeba dac -oczywiscie pieniedzy fotografowi nie jest proste poniewaz fotograf ponosi duze koszty,np. kupuje album, ceny sa rozne za zwykly chinski w ktorym zaraz wyleca kartki placi 20 zl za zrobiony recznie w drewnianej oprawie placi 300 zl.za album w skorzanej okladce jest inna caena wiec nie da sie podac ceny jezeli nie wiemy co chce klient,format zdjec jest tez wazny zeby bylo tanio to ktos poleci 10x15 a mozna zrobic wieksze np 15x21 ktore jest drozsze, teraz jezeli w albumie jest 200zdjec to roznica na cenie zdjecia zaleznie od wielkosci np 50 groszy daje juz cene o 100 zl wieksza, mozna zamowic fotografa za 700zl tylko co dostaniesz -zdjecia na plytce ktore dobrze oglada sie na kompie a jak bedziesz chciala zrobic odbitke na papier to przy wiekszych wymiarach wychodza rozne dziwne rzeczy, zalezy tez od obrobki zdjec, zobacz np zdjecia bodziocha z wadowic znajdziesz na goglach tylko zauwaz ze ten pan za podstawowa sesje gdzie po zyczeniach idzie do domu ma cene ponad 2000zl a pelna sesja to u niego cena okolo sześc!!!! tysiecy zlotych ale zdjecia wielkosci stolu sa piekne, zaraz rozpeta sie pieklo bedzie konkurencja wypisywac obelgi, ja tego pana nie reklamuje tylko pokazuje roznice miedzy jakoscia zdjec, mozna to bylo zobaczyc w styczniu na targach slubnych w krakowie, co do ceny to moze nie wiesz ze sa fotoksiazki i fotoalbumy ceny rozne bo jakosc zrobienia tez rozna i trwalosc, ale nieswiadomemu klientowi oferuje sie cos taniego zeby samemu zarobic duzo, rada dla szukajacych sprawdzajucie zdjecia na papierze jak wygladaja nie na reklamch w internecie, nie mowiac juz o oszukiwaniu gdzie ktos reklamuje sie zdjeciami zrobionymi przez kogos innego.nader czeste wsrod ,, profesjonalistow,,ktorzy rozpoczeli dzialalnosc a nie maja co pokazac,,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
Franek01 2012-02-14 10:28:59
Witam
Bardzo podobają mi się Twoje komentarze Lach
wyrażają w pełni to co trzeba doradzi klientowi ,żeby był zadowolony z wykonanej usługi i polecił innym naszą usługę
Odbiegając od tematu zapraszam Cie do zakładu , jestem producentem fotoksiążek i albumów i mam duże doświadczenie , robię to od 10 lat
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
Kinia 2012-02-15 14:01:45
Ja również polecam www.tgfoto.pl
Bardzo dobra jakość zdjęć, fajna współpraca.
Jak chodzi o ceny to chyba z każdym indywidualnie, zależy kto co chce :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
konto usunięte 2012-02-15 14:42:37
polecam tego pana www.fotosint.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
medzik 2012-03-10 15:10:30
ja polecam sylwie 791 106 176 nie pamietam strony ale jak sie z nią skontaktujecie to ona wszystko wyjaśni.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
bet 2012-03-10 15:37:11
Polecam dobrego i taniego fotografa-506-05-42-48:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
juditha 2012-03-14 07:23:09
a ja polecam Panią Sylwię Starzec:
http://www.sylwiastarzecfotografie.pl.tl/
profesjonalna, zaangażowana osoba nie odwala masówki...
i zna się na rzeczy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
mariab 2014-12-17 16:18:22
Jeśli chcesz mieć dobre zdjęcia ślubne to trzeba trochę zainwestować, jak we wszystko. Ja wolałabym nawet więcej zapłacić za zdjęcia a np. zrezygnować z kamerzysty.
Mogę polecić fotografię ślubną z Krakowa i tego fotografa: http://www.fotomz.pl/
Robi bardzo fajne zdjęcia, a w kwestii ceny można się dogadać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
Ada1821 2014-12-19 07:38:40
Tylko i wyłącznie pani Sylwia Starzec jej zdjęcia są poprostu genialne
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
FLASHBACK 2014-12-19 09:28:55 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
konto usunięte 2014-12-29 12:21:26
www.barwymarzen.pl
Polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fotograf na wesele
adamsky 2014-12-29 12:37:33
Najlepszy jest niejakisik Tłoksportkiewicz. Ostatnio wystawial siem w galeryji. Tytuły prac jego to władka namiestnika ałtoportryt własny, zionouiuiuiuniuiuniuiu jako niuniu przodownik wojenek, niedoszły ładwokacina liczy i wizjuje dla niuniu, leśnygo daczownika widok własny oraz nagrodzona złotymi syfami praca myślę żem jes fajny a to kłamstwo. Szczyrze polycom!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in