Niedziela, 09 sierpnia
Roman, Ryszard, Romuald, Edyta, Klara
1993

Tematy archiwalne

fliziarz

mam problem ze znalezieniem fliziarza, nie chodzi mi tu o reklamę jak co niektórzy twierdzą,ale o kogoś kto mi ułoży płytki, bo tych do których dzwoniłam to mają terminy tak odległe, że trzeba zaczynać budowe i od razu zaklepywać sobie kogoś do płytek, a tych którzy są wolni i gotowi do pracyod dziś prace oglądałam to zwykli partacze, można sobie palce u nóg poobijać na odstających płytkach.z góry dziękuję za namiary czy to jakieś numery telefonów, czy strony internetowe.
RE: fliziarz
606 759 467 bardzo fajny i niedrogi; polecam w 100%
600 267 884 polecam w 100%
Nie opowiadaj bajek że są zajęci.Powiedz lepiej że ich cena dla Ciebie jest za wysoka chciała byś za parę groszy.Być może że Twój sposób rozmowy zniechęcił potencjalnego fachowca do roboty u Ciebie co się często zdarza i dlatego masz problemy i przewiduję że będziesz miała.Kup sobie gratki i ułóż sama wtedy Twoje pazurki u nóżek nie będą zaczepiać o flizy.
polecam 512 797 354
człowieku nie wypowiadaj się, że cena jest za wysoka,i mi żaden nie odpowiada, mnie nie interesują płyki ułożone i wikańczane listwą plastikową na rantach aby zatuszować mankamenty, mnie interesują płytki szlifowane aby utworzyć narożnik, nie interesuje mnie też hasło, że z jednej płytki wychodzą trzy cokoliki i szkoda kupować orginalnie szlifowanych cokolików, zapytaj też w sklepie z płytkami ile czeka się na zejście z taśmy produkcyjnej tego typu cokolików, ja robię jędną rzecz, ale z klasą, nie masz prawa mnie oceniać bo ja nie o to prosiłam prosiłam tylko o namiary, wszystkim którzy udzielili mi informacji z góry dziękuję oni rozumieją w czym rzecz
508 411 595 polecam.
Z opisy wynika, że poszukujesz kogoś bardzo dokladnego w swoim fachu, proponuje Ci własnie kogoś takiego: 609 429 901
606638299 solidny fachowiec,niedrogi.Zadzwoń nie pożałujesz.
każdy podaje numery innych to jest mój numer 606-759-467 spróbuj
608147142. pawel
z tego co wiem to cokoliki juz sa rzadko spotykane w nowych domach... teraz stosuje sie listwy plastikowe lub drewniane ;) pzdr
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in