17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
1994

Tematy archiwalne

FIRMA DEKARSKA

julinek 2010-12-29 17:07:45
Bardzo proszę o polecenie firmy do budowy dachu. Zależy mi na kimś wypróbowanym i niedrogim. Z góry dziękuję za namiary. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
konto usunięte 2010-12-29 17:16:04
O tym czasie i w taką pogodę zamiast dachu możesz miec iglo :) I pamietaj co drogie to tanie !
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
Janek64 2010-12-29 17:37:56
Robaczku ktoś dachu nad głową nie ma a ty sobie robisz j..ja .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
konto usunięte 2010-12-29 17:44:34
Janek jakie JAJA ,..... ? poważnie pisze .. chyba , że Julianek jest przebiegły i dach chce budowac wczesną wiosną ... :)_
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
musico100 2010-12-29 18:00:12
To chyba oczywiste, że julinek teraz szuka , jeżeli chce aby zaklepać sobie termin z dobrą brygadą na wiosnę... w końcu potrzebne są spotkania do obejrzenia planu budowy, umówienia się itp....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
julinek 2010-12-29 18:08:59
Robaczeku111 z gatunku trutni zajmij się czymś pożytecznym ja liczyłem na rzeczowe odpowiedzi i mam nadzieję że takie się też pojawią i Robaczku111 julinek a nie Julianek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
Piotr 2010-12-29 18:25:03
To wszystko jest trochę śmieszne.... Kiedy zapytam o dekarza na forum oooooochhhh kolego wsiąkasz na amen napewno jestes dekarzem który na wiosne chce robic dach i teraz sobie chce "przyklepać" termin , kiedy zapytam o fliziarza... stary masakra na 100% robię z łazienkami przecież to reklama na 100% na forum!!! TO JEST SKANDAL!!!! No tak a kiedy zapytam o ginekologa??? to kim jestem i czego szukam lub chce zareklamowac?? Boże co za dno... ciemnota i zabobony... Wkur.......e jest wałkowanie takich odpowiedzi jak z całym szacunkiem Robaczek111 , ja użytkownik "Piotr" tez w życiu czymś się zajmuję czymś co na forum było już poruszane ktoś pytał o takie usługi które moja firma świadczy i wiesz co?? milczałem i nic nie pisałem...a to dlatego żeby unikać takich właśnie odpowiedzi ale kiedy ja zapytam na forum o dobrego np malarza to znaczy że jestem malarzem!!!???!!! ( NIE JESTEM MALARZEM , FLIZIARZEM oraz GINEKOLOGIEM ŻEBY TO NAPEWNO REKLAMA NIE BYŁA ...itp itd?!?!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
konto usunięte 2010-12-29 18:33:12
buhahahahahahah ale się wkurwiłeś :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
Piotr 2010-12-29 18:42:45
no pojechałaś mi .... :) w każdym razie chyba dobrze wiesz co mam na myśli i szkoda ze w Limanowej i na tym forum panuje zazwyczaj takie zachowanie odnosnie takich pytań a co do tematu znam dekarzy i to naprawdę wielu niestety są albo tani albo dobrzy no ale nie bede pisał kto bo Robaczek111 .... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
musico100 2010-12-29 18:49:03
Piotr jeśli znasz kogoś to pomóż ludziom i nie zważaj na Robaczka!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
konto usunięte 2010-12-29 18:51:48
Piotr .. też znam bardzo dobrego fachowca , który jest świetny .. ale drogi ... !!! Nie zamierzam go polecac .. aby potem ktoś nie miał pretensji ,że poleciłam .. a coś poszło nie tak .... julinek to chyba dorosły mężczyzna i myślę ,że sam sobie poradzi :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
Piotr 2010-12-29 19:08:59
Zważam na Robaczka :) Pan Ślazyk -Męcina , Stażyk - Stara Wieś , Giza. R - Łososina/Koszary , Mól - Stara Wieś , ... to na dobry początek od lat istnieja w branzy dekarskiej i z powodzeniem wykonuja takie usługi oczywiście jest wielu innych których fachowości nie podważam z tym że warto obejrzeć wcześniejsze ich "dachy" do tego co napisałem + google i duzo sie dowiesz Powodzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
Piotr 2010-12-29 19:13:17
Dach to kolejna i ostatnia kondygnacja (koszty) mimo wszystko z dośc sporego doswiadczenia wiem ze jednak jakośc jest ważniejsza niz cena i wiem ze to trudne i jest to z pewnością problem dla wielu osób ale naprawdę warto zainwestować czasem w dobrego człowieka bo to po latach (wtedy zazwyczaj pojawiają się niedociągniecia )człowiek docenia fachowość i pomysł na wykonanie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
alim 2010-12-29 19:18:16
Tak czytam i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Julinek podaj e-mail lub nr. tel. a polecę Ci konkretnego gościa osobiście miałem z nim do czynienia i po prostu mogę go polecić. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
julinek 2010-12-29 19:42:12
jull30@tlen.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
julinek 2010-12-29 20:08:49
Alim bardzo dziękuję o takie odpowiedzi mi chodziło. Serdecznie pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
diler232 2010-12-30 12:29:18
Firma z okolic Limanowej.514722715
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
konto usunięte 2010-12-30 13:26:51
Tanio i dobrze od wieków się kłóci i nigdy się nie pogodzi:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: FIRMA DEKARSKA
ciastolina 2010-12-30 14:25:42
Tak sobie czytam to forum i widzę, że jak każde ma swojego Trolla. Tak Robaczku chodzi mi o Ciebie :/.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in