Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

Firany

1918 2012-11-15 09:29:49
Gdzie znajdę w Limanowej fajne, tanie firany. Z gotową usługą szycia za rozsądne pieniądze?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
malaMI 2012-11-15 12:13:16
Ja kupowałam gotowe (uszyte) firany na wymiar na znanym portalu aukcyjnym (Al....o) i za wszystkie firany wyszło mi przez połowę taniej niż to co proponowano mi w tutejszych sklepach. I jakbym miała jeszcze raz kupować to tylko przez internet.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
brizamedia 2012-11-18 21:57:32
Ogólnie to nie ma w czym wybierać. Kojarzy mi się tylko sklep na ul. Kościuszki. Największy wybór jest oczywiście w salonie eurofirany, można też znaleźć coś niedrogiego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
Ramka 2012-11-19 14:10:41
Ja zamawiałam przez Internet w sklepie http://kaszmir-firany.pl firany i zasłony wraz z usługą szycia. W Limanowej to niestety nie ma gdzie kupić. Ogólnie większość rzeczy zamawiam przez Internet, bo jest o wiele większy wybór.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
miro 2012-11-19 14:34:25
Polecam sklep na Kościuszki - jeśli potrzebujemy konkretny wymiar, to warto, mają duży wybór, fajne wzory i niedrogo, czeka się też niedługo. Przez Internet zamawiałam, ale jakieś drobiazgi i w standardowych rozmiarach.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
kingston 2012-11-19 18:51:05
Byłem kilka razy w sklepie Na Piłsudskiego( Nad Dawna Murowaną teraz Undegraund) I Wydaje mi się że jest tam w czym wybierać. Co do cen to się nie znam bo to zupełnie nie moja dziedzina, lecz myślę że warto się tam przejechać może coś wpadnie w oko
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
kingston 2012-11-19 18:52:04
Byłem kilka razy w sklepie Na Piłsudskiego( Nad Dawna Murowaną teraz Undegraund) I Wydaje mi się że jest tam w czym wybierać. Co do cen to się nie znam bo to zupełnie nie moja dziedzina, lecz myślę że warto się tam przejechać może coś wpadnie w oko
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
kingston 2012-11-19 18:52:21
Byłem kilka razy w sklepie Na Piłsudskiego( Nad Dawna Murowaną teraz Undegraund) I Wydaje mi się że jest tam w czym wybierać. Co do cen to się nie znam bo to zupełnie nie moja dziedzina, lecz myślę że warto się tam przejechać może coś wpadnie w oko
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
kingston 2012-11-19 18:52:40
Byłem kilka razy w sklepie Na Piłsudskiego( Nad Dawna Murowaną teraz Undegraund) I Wydaje mi się że jest tam w czym wybierać. Co do cen to się nie znam bo to zupełnie nie moja dziedzina, lecz myślę że warto się tam przejechać może coś wpadnie w oko
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
kingston 2012-11-20 11:03:13
Przepraszam za tak duza ilosc tego samego postu. Coś mi się zbugowała stona
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
TuTejsza 2012-11-20 12:21:18
Jeśli miałabym doradzić, to dziś firany są już po prostu niemodne. Przyjrzyjcie się nowym wystrojom wnętrz, choćby prezentowanym w necie. Odchodzi się już od firan, robi się lekkie zasłony po bokach dla ozdoby i żaluzje lub rolety na oknach. W ten sposób możecie swobodnie kontrolować dopływ światła zewnętrznego do domu, które jest źródłem ciepła i światła naturalnego, zdrowszego niż sztuczne dla organizmu zwłaszcza w taką jesienno-zimową aurę... Polecam takie rozwiązanie! Świetnie się sprawdza!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
blondi105 2012-11-22 21:04:17
DOBRA RADA-TUTEJSZA.JA MAM LEKKIE FIRANY W CAŁYM DOMU I BARDZO PROSTE- KUPIŁAM KOŁO STAROSTWA W TAKIM MAŁYM SKLEPIKU I TO DOSYĆ TANIO. OBSZYŁAM TEŻ SAMA BEZ ŻADNYCH CUDOWAŃ BO TO NIE MODNE.LEKKIE I PROSTE BEZ ŻADNYCH ZASŁON TYLKO ROLETY I TYLE.LUBIĘ PROSTOTĘ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
silva 2012-11-22 21:39:22
Myślę, że wszystko zależy jaki kto ma wystrój całego domu. Dzisiejsze firany nie wyglądają już tak jak te 10 lat temu. Wystrój okna też jest ważny. Może rolety rzymskie? proste, nie wzorzyste firany na przelotkach ? Duży wybór na Piłsudzkiego i Kościuszki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
pytajnik 2012-11-23 08:36:34
a może wiecie gdzie w Limanowej można obszyć firany i jakie ceny obszycia?, bo mam kupione firany ale musze obszyć boki i troche skrócić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
blondi105 2012-11-23 11:53:08
W SOWLINACH ZA KOŚCIOŁEM MA BARDZO MIŁA PANI ZAKŁAD KRAWIECKI ALE NIE WIEM ILE BIERZE.EWENTUALNIE JEŚLI TYLKO OBSZYĆ BOKI I TROCHĘ PODCIĄĆ TO MOGŁA BYM SIĘ PODJĄĆ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
sama12 2012-11-24 19:37:12
fajne firany są w pasażu Handlowym "MARKIZETA"( w budynku biedronki u góry. duży firan na różną kieszeń, są firany droższe i tańsze często są promocje . dodatki różne są i różne kolory zasłon. dobrze się je pierze , ja mam z stamtąd firany i jestem bardzo zadowolona. są tańsze w stosunku do europofirany
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
konto usunięte 2015-11-06 09:05:04
A gdzie zamówić tanie szycie firanek?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
zwen 2015-11-06 12:40:43
Bez problemu możesz coś takiego zlecić przez internet. Będzie o wiele taniej niż stacjonarnie oraz szycie kosztuje tam 10 zł.
Zamawialiśmy jakiś czas temu firanki tutaj:
http://firanex.net/ - mają tam spory wybór gotowych . Jak Ci nic nie będzie pasowało to po prostu wybierasz sobie firankę na metry, uzgadniasz to z krawcową telefonicznie . W kilka dni powinni Ci to uszyć oraz wysłać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Firany
konto usunięte 2016-02-22 08:02:13
Ja również zamawiałam firany przez internet. Z tym,ze kupiłam już gotowy komplet bo akurat wymiary zgadzały się z wymiarami mojego okna. Kupowałam je w sklepie Dekoria:
http://www.dekoria.pl/ . Wiem, że jest tam możliwość uszycia firan na wymiar aczkolwiek sama z niej nie korzystałam. Firany bardzo dobrej jakości. Jest to cały zestaw z zasłonami. Są stonowane, proste w kremowych kolorach.

Nie przepadam natomiast za bardzo ozdobnymi firanami z różnymi kolorowymi dodatkami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in