10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

Film Latkowskiego "Taśmy Amber Gold"

jarekcda 2021-01-17 21:29:02
TVP wyemitowała ostatnio film Latkowskiego "Taśmy Amber Gold". Obywatele w wyniku afery stracili miliony, niesamowity przekręt, bierność służb, prokuratury, skorumpowana policja, sędziowie uciszający światków- koszmar! W jakim kraju my żyjemy. Tylko 2 osoby w więzieniu!!! Gdzie reszta? Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwny zmianom w polskich sądach, powinien się poważnie zastanowić. Przestępcy wraz z skorumpowanymi sędziami są na tyle mocni, żeby skarżyć się w Unii Europejskiej na niby zamach na praworządność. Im zależy na tym, "żeby było tak jak było", żeby mogli dalej bezkarnie kraść. Film można obejrzeć tu: https://vod.tvp.pl/video/tasmy-amber-gold-uklad-trojmiejski-nie-umiera-nigdy,tasmy-amber-gold-uklad-trojmiejski-nie-umiera-nigdy,51769115
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film Latkowskiego "Taśmy Amber Gold"
dzinio 2021-01-24 10:15:04
Kto oglada te badziewna tvp kurskiego i pisowska propagande
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film Latkowskiego "Taśmy Amber Gold"
andi 2021-02-02 14:20:11
dzinio- propagandę to ty siejesz i bronisz POwskich bandytów, co masz więcej do powiedzenia
czy cała ta szajka to ściema TVP?
to jedyna telewizja co pokazuje i mówi o korupcji i nie boi się tego na skalę nie Polski a europy.
Bez reformy sądownictwa będziemy dalej w tym trwać.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film Latkowskiego "Taśmy Amber Gold"
peres 2021-02-02 15:04:02
@andi potrafisz mocno zażartować. A dlaczego TVP pokazuje i mówi o korupcji? Pomyśl.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film Latkowskiego "Taśmy Amber Gold"
andi 2021-02-03 10:42:51
@peres- " A dlaczego TVP pokazuje i mówi o korupcji?" Hmmm niech pomyślę..... dlatego że ona jest?
ps.
Fajnie że udało mi się Ciebie rozbawić.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film Latkowskiego "Taśmy Amber Gold"
peres 2021-02-03 10:54:51
@andi brawo. Trafiłeś! "Dlatego, że ona jest" - korupcja. A komu najłatwiej ulec korupcji? Raczej nie tym, którzy są szarymi obywatelami lecz tym, którzy zajmują wysokie stanowiska i mają wpływ na finanse. Resztę odpowiedz sobie sam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film Latkowskiego "Taśmy Amber Gold"
andi 2021-02-04 11:02:23
@peres-ale ja już to napisałem w pierwszym komentarzu :
"bez reformy sądownictwa dalej będziemy w tym trwać"
Peres powtórzyłem (specjalnie dla Ciebie) ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Film Latkowskiego "Taśmy Amber Gold"
peres 2021-02-04 15:49:40
@andi sądziłem, że jesteś bardziej "kumaty". Zasygnalizowałem ci, że najlepszym środowiskiem, podatnym na korupcję jest władza i związane z tym relacje finansowe. I nie ma tu znaczenia, która opcja jest przy władzy. A reforma sądownictwa niewiele ma z tym wspólnego. Można tylko domniemywać, że być może zdarzają się sędziowie przychylni jednemu, czy drugiemu skorumpowanemu człowieczkowi. Jeżeli tak nawet jest, to nie stanowi to reguły. Zastanawiam się jaką udolnością, a raczej nieudolnością kieruje się obecnie Ziobro, że robi reformy już szósty rok, a jakoś pozytywnych efektów nie widać. Widać jedynie, że dąży do politycznego podporządkowania sobie wszystkich organów zależnych od Ministerstwa Sprawiedliwości. Czy to o to chodzi społeczeństwu? Komu taki układ pasuje? Chyba tylko politykom u władzy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in