7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
4272

Porady

fiat 126p wyrejestrowany

adi 2014-12-05 17:28:29
Drodzy forumowicze mam do was pytanie poszukuje maluszka tylko żeby był wyrejestrowany w okolicach Limanowej szukałem w ogłoszeniach ale nic nie znalazłem jeżeli wiece czy ktoś ma na sprzedaż to bardzo prosił bym o informacje. Pozdrawiam .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fiat 126p wyrejestrowany
HDD 2014-12-05 18:03:28
Określ dokładnie do czego potrzebujesz, w jakim ma być stanie i które elementy są dla ciebie istotne?
Zapytaj najlepiej na auto-złomach.
Przynajmniej nie kupisz auta z trefną historią, zaległym OC., kradzione, lub takie, o które toczy się postępowanie spadkowe.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fiat 126p wyrejestrowany
adi 2014-12-06 16:23:22
HDD chce zrobić z takiego malucha buggy tak że blacharka może być mocno zniszczona bo ona mi i tak nie będzie potrzebna bo tylko bym zespawał klatkę tak że wszystkie części i podzespoły już bym zamontował do tej klatki. Dzięki za informację muszę się gdzieś wybrać na taki auto złom i popytam jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fiat 126p wyrejestrowany
HDD 2014-12-06 17:48:05
Masz jakiś warsztat, sprzęt do spawania i praktykę?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fiat 126p wyrejestrowany
adi 2014-12-06 18:09:18
HDD z moim znajomym będziemy robić bo on też dla siebie zrobił takie buggy z malucha
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fiat 126p wyrejestrowany
HDD 2014-12-06 22:02:42
Masz jakiś solidny projekt, jak zbudować taki pojazd aby był bezpieczny?
W wielu samoróbkach nie ma reduktora zmniejszającego prędkość, ponadto środek ciężkości jest zbytnio przesunięty do tyłu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: fiat 126p wyrejestrowany
adi 2014-12-08 16:52:28
HDD projekty są w internecie ale ja z internetu brać nie będę tylko po prostu z moim znajomym będziemy robić tak jak on zrobił swoje buggy i powiem że jest to wytrzymałe już od 3 lat jeździ na zloty off-roadowe i nic się nie stało nawet spawy nie puściły od tych 3 lat
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in