10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
4272

Porady

facebook - ostrzeżenie

Hexe 2011-07-25 22:34:06
To jest post dla wszystkich użytkowników facebooka. Chodzi o to, że gdzieś w tym serwisie krąży jakiś wirus. Znajomy przesyła wam link do filmiku, na którym rzekomo jesteście (wy lub osoby wam znane). Wy klikacie na ten link i wyskakuje wam polecenie ściągnięcia flash... czegośtam. W każdym bądź razie nie ściągajcie tego flasha. Z nim włazi jakiś wirus, który prawie niszczy antywirusa, komputer przerzuca w tryb awaryjny. Natomiast po ataku tego wirusa nie można w ogóle z żadnej przeglądarki wejść na facebook.


Mam jeszcze takie pytanie. Czy są może osoby, którym się coś takiego zdarzyło?? Albo czy jest ktoś, kto potrafi to naprawić?? Próbowałem już wszystkiego i nie mogę za cholerę przejść skutków tego ataku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: facebook - ostrzeżenie
konto usunięte 2011-07-28 20:17:35
:(moja kuzynka miala tego wirusa pozostaje tylko dac do czyszczenia O:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: facebook - ostrzeżenie
Hexe 2011-07-28 23:23:54
Cholera jasna, co za idiota to wymyślił!!! Widzę, że nie tylko ja mam taki problem.http://demotywatory.pl/3324598/UWAGA

Skoro ktoś ostrzega przez większy serwis niż limanowa.in.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: facebook - ostrzeżenie
djdeejay 2011-07-28 23:27:33
Program aSquared może dać sobie rady na jakiś czas, ale bez instalacji Windows na nowo może się nie obejść. Albo używajcie NODa, który ostrzega przed tego typu stronami
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in